Emre Kilinc jest piłkarzem występującym obecnie w Samsunspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Emre Kilinc
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Emre Kilinc w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emre Kilinc wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 9,1%. Emre Kilinc oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Emre Kilinc w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emre Kilinc rozegrał w barwach Samsunsporu w Super Lig (Turcja) 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 675 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Emre Kilinc
Pierwszy transfer Emre Kilinc w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Bolusporu do Sivassporu za 225 tysięcy euro.
Ile zarabia Emre Kilinc?
Na podstawie kontraktu z Samsunspor, Emre Kilinc otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kilinc w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Emre Kilinc ma kontuzję?
Obecnie Emre Kilinc ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Samsunsporze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emre Kilinc to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 64 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Emre Kilinc?
Emre Kilinc ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Emre Kilinc?
Emre Kilinc najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Emre Kilinc?
Wycena 32-letniego Emre Kilinc według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Emre Kilinc?
Emre Kilinc urodził się 23 sierpnia 1994 w Sakarya, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Emre Kilinc – statystyki
Szczegółowe statystyki Emre Kilinc w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Samsunspor oraz reprezentacja Turcji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Emre Kilinc vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Emre Kilinc w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emre Kilinc wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 9,1%. Emre Kilinc oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Emre Kilinc – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Emre Kilinc w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:5 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Sie
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
3:3 | 90' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
|
19 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | 7.2 | |||
|
13 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | 7.1 |
Ile meczów rozegrał Emre Kilinc w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emre Kilinc rozegrał w barwach Samsunsporu w Super Lig (Turcja) 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 675 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Emre Kilinc – transfery
W trakcie kariery Emre Kilinc zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 225 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Samsunspor 2023 – obecnie
-
Galatasaray 2023 – 2023
-
Ankaragucu 2022 – 2023
-
Galatasaray 2020 – 2022
-
Sivasspor 2017 – 2020
-
Boluspor 2011 – 2017
-
Boluspor U21 2010 – 2011

-
Boluspor Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Emre Kilinc
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 03.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 07.09.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 11.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 16.01.2017 |
|
225 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Emre Kilinc
Pierwszy transfer Emre Kilinc w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Bolusporu do Sivassporu za 225 tysięcy euro.
Emre Kilinc – forma
W ostatnich 5 meczach Emre Kilinc zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,51. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Emre Kilinc i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
18 Paź
Koniec
|
Kasımpaşa
4
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Samsunspor
0
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Samsunspor
1
Yeni Çorumspor
5
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Kocaelispor
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Samsunspor
0
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Samsunspor
3
Göztepe
3
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Samsunspor
2
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Eyüpspor
1
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Samsunspor
2
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Samsunspor
1
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Samsunspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Samsunspor
1
Rayo Vallecano
3
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Samsunspor
2
Eyüpspor
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Göztepe
2
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Samsunspor
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Samsunspor
0
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Samsunspor
1
AEK Ateny
2
Liga Konferencji, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Galatasaray
3
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Samsunspor
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Breidablik Kopavougur
2
Samsunspor
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Samsunspor
1
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Samsunspor
3
Hamrun Spartans
0
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Konyaspor
1
Samsunspor
3
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Samsunspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
77'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Samsunspor
3
Dynamo Kijów
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Kayserispor
1
Samsunspor
3
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
1
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Samsunspor
0
Panathinaikos
0
Liga Europy, play offy
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Panathinaikos
2
Samsunspor
1
Liga Europy, play offy
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Kocaelispor
0
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Samsunspor
2
Gençlerbirliği
1
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Samsunspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
10 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
2
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Samsunspor
1
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Samsunspor
3
Eyüpspor
0
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
BB Bodrumspor
1
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Alanyaspor
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Samsunspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Antalyaspor
2
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Samsunspor
0
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Fenerbahce
0
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Samsunspor
3
Adana Demirspor
2
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Göztepe
2
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
96'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Samsunspor
2
Çaykur Rizespor
3
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Konyaspor
0
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Samsunspor
2
Hatayspor
0
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Samsunspor
2
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
0
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Kayserispor
0
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Samsunspor
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Eyüpspor
3
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Samsunspor
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Galatasaray
3
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Samsunspor
2
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Samsunspor
4
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Samsunspor
2
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Samsunspor
3
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Samsunspor
4
Göztepe
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Samsunspor
0
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Samsunspor
1
Adana Demirspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Hatayspor
3
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
1
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Samsunspor
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Samsunspor
2
İstanbulspor
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Ankaragucu
2
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Samsunspor
0
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Antalyaspor
2
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Kayserispor
2
Samsunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
FK Zalgiris Vilnius
2
Galatasaray
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Ankaragucu
1
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Fenerbahce
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Ankaragucu
3
İstanbulspor
2
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Ankaragucu
3
Trabzonspor
1
Puchar Turcji
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Konyaspor
0
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sty
Karne
|
Ankaragucu
(4)
1
Beşiktaş
(3)
1
Puchar Turcji
|
101'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Galatasaray
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Ankaragucu
1
Ümraniyespor
2
Super Lig (Turcja)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Antalyaspor
0
Ankaragucu
2
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Ankaragucu
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Ankaragucu
0
Fenerbahce
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
İstanbulspor
1
Ankaragucu
2
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Alanyaspor
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
0
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Galatasaray
3
Adana Demirspor
2
Super Lig (Turcja)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Galatasaray
2
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
2
Yeni Malatyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
2
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja)
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Gaziantep
3
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Hatayspor
4
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Galatasaray
0
Giresunspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Gru
Karne
|
Galatasaray
(5)
3
Denizlispor
(6)
3
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Lazio
0
Galatasaray
0
Liga Europy
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Galatasaray
2
Altay
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
0
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Galatasaray
4
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Galatasaray
1
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Beşiktaş
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Lokomotiv
0
Galatasaray
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
3
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
2
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Galatasaray
2
Randers
1
Liga Europy
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Galatasaray
2
Hatayspor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Galatasaray
1
St Johnstone
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Galatasaray
1
PSV Eindhoven
2
Liga Mistrzów
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lip
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Galatasaray
1
Liga Mistrzów
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Denizlispor
1
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Turcja
4
Holandia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Galatasaray
2
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Ankaragucu
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Alanyaspor
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Galatasaray
6
Denizlispor
1
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
2
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Karne
|
Yeni Malatyaspor
(6)
1
Galatasaray
(7)
1
Puchar Turcji
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Galatasaray
0
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
51'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Fatih Karagümrük
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Galatasaray
3
Hatayspor
0
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Ankaragucu
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Alanyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Turcja
2
Serbia
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Rosja
1
Turcja
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Rangers
2
Galatasaray
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Sivasspor
0
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Sivasspor
1
Denizlispor
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Antalyaspor
1
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sivasspor
2
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
40'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Ankaragucu
0
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sivasspor
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sivasspor
2
Kasımpaşa
0
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Kayserispor
1
Sivasspor
4
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sivasspor
2
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Denizlispor
0
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sivasspor
2
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Galatasaray
3
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
96'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
1
Kayserispor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Sivasspor
1
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
63'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Galatasaray
4
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Sivasspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Beşiktaş
1
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Kayserispor
2
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
4
Sivasspor
4
Super Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
2
Bursaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
2
Erzurum BB
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
3
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sivasspor
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
1
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Antalyaspor
1
Sivasspor
4
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Göztepe
1
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sivasspor
3
Ankaraspor
2
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
1
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Sivasspor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sivasspor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
3
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
2
Göztepe
3
Super Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
0
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Emre Kilinc 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.51 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Emre Kilinc 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Emre Kilinc?
Emre Kilinc jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.51 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.59). Jego dyspozycja słabnie.
Emre Kilinc – zarobki
Emre Kilinc gra w Samsunspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 750 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Emre Kilinc w Samsunspor (2025/26)
| Rocznie | 750 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 63 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Emre Kilinc w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
750 tys. € |
| 2024/25 |
|
630 tys. € |
| 2023/24 |
|
630 tys. € |
| 2022/23 |
|
580 tys. € |
| 2021/22 |
|
580 tys. € |
| 2020/21 |
|
580 tys. € |
| 2019/20 |
|
240 tys. € |
| 2018/19 |
|
235 tys. € |
Ile zarabia Emre Kilinc?
Na podstawie kontraktu z Samsunspor, Emre Kilinc otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kilinc w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Emre Kilinc – kontuzje
W trakcie kariery Emre Kilinc zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 54 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Emre Kilinc
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 16 dni
17.10.26 (17 dni)
Samsunspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.04.26 – 16.05.26 (25 dni)
Samsunspor opuszczone: 5 meczów
-
Braki w przygotowaniu
05.03.26 – 08.03.26 (4 dni)
Samsunspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
01.01.26 – 05.03.26 (64 dni)
Samsunspor opuszczone: 13 meczów
-
Złamanie dłoni
31.08.25 – 05.10.25 (36 dni)
Samsunspor opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
24.01.25 – 05.02.25 (13 dni)
Samsunspor opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie szczęki
01.08.24 – 02.09.24 (33 dni)
Samsunspor opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pachwiny
15.02.24 – 07.03.24 (22 dni)
Samsunspor opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
09.02.22 – 12.02.22 (4 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
25.03.21 – 08.04.21 (15 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.02.20 – 16.02.20 (16 dni)
Sivasspor opuszczone: 4 mecze
-
Zerwanie mięśnia uda
22.09.19 – 14.10.19 (23 dni)
Sivasspor opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
10.05.19 – 11.06.19 (33 dni)
Sivasspor opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
05.04.14 – 03.05.14 (29 dni)
Boluspor opuszczone: 4 mecze
Czy Emre Kilinc ma kontuzję?
Obecnie Emre Kilinc ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Samsunsporze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emre Kilinc to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 64 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Emre Kilinc – trofea
W trakcie kariery Emre Kilinc zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Emre Kilinc
Jakie trofea zdobył Emre Kilinc?
Emre Kilinc zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Galatasaray — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Turcji — 1 raz.
Emre Kilinc – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Emre Kilinc wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Emre Kilinc na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Emre Kilinc
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 32 |
|
800 tys. € |
| 20.05.2026 | 31 |
|
1 mln € |
| 04.03.2026 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 16.12.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 30.09.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 17.06.2025 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 19.03.2025 | 30 |
|
1,7 mln € |
| 22.12.2024 | 30 |
|
1,7 mln € |
| 03.10.2024 | 30 |
|
1,7 mln € |
| 30.05.2024 | 29 |
|
2 mln € |
| 14.03.2024 | 29 |
|
2 mln € |
| 20.12.2023 | 29 |
|
2,3 mln € |
| 26.09.2023 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 07.06.2023 | 28 |
|
2,8 mln € |
| 13.03.2023 | 28 |
|
3 mln € |
| 26.10.2022 | 28 |
|
3 mln € |
| 31.05.2022 | 27 |
|
3 mln € |
| 30.03.2022 | 27 |
|
3,4 mln € |
| 03.01.2022 | 27 |
|
3,6 mln € |
| 11.10.2021 | 27 |
|
4,6 mln € |
| 20.05.2021 | 26 |
|
5 mln € |
| 15.03.2021 | 26 |
|
6 mln € |
| 22.12.2020 | 26 |
|
6,5 mln € |
| 03.08.2020 | 25 |
|
5,5 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 02.01.2020 | 25 |
|
5,5 mln € |
| 03.06.2019 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 03.01.2019 | 24 |
|
3 mln € |
| 28.05.2018 | 23 |
|
2,5 mln € |
| 11.02.2018 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 29.06.2017 | 22 |
|
1 mln € |
| 08.01.2017 | 22 |
|
1 mln € |
| 13.07.2016 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 03.01.2016 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 07.06.2015 | 20 |
|
1,8 mln € |
| 04.01.2015 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 30.06.2014 | 19 |
|
600 tys. € |
| 19.01.2014 | 19 |
|
600 tys. € |
| 04.07.2013 | 18 |
|
300 tys. € |
| 05.01.2013 | 18 |
|
100 tys. € |
| 18.06.2012 | 17 |
|
50 tys. € |
| 28.12.2011 | 17 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Emre Kilinc?
Wycena Emre Kilinc wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Emre Kilinc wyceniano na 6,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.