Esmir Bajraktarević jest piłkarzem występującym obecnie w PSV Eindhoven. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Esmir Bajraktarević
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Esmir Bajraktarević w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Esmir Bajraktarević wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.38, a skuteczność strzałów to 12,5%. Esmir Bajraktarević oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Esmir Bajraktarević w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Esmir Bajraktarević rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 11 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze, a w barwach Jong PSV w Eerste Divisie 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 804 minuty. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Esmir Bajraktarević
Pierwszy transfer Esmir Bajraktarević w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z New England Revolution do PSV Eindhoven za 3 miliony euro.
Ile zarabia Esmir Bajraktarević?
Na podstawie kontraktu z PSV Eindhoven, Esmir Bajraktarević otrzymuje 390 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 32,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bajraktarević w listopadzie 2026 to 7,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Jakie trofea zdobył Esmir Bajraktarević?
Esmir Bajraktarević ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Holandii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Esmir Bajraktarević?
Esmir Bajraktarević najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Esmir Bajraktarević?
Wycena 21-letniego Esmir Bajraktarević według stanu na wrzesień 2026 wynosi 10 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 10 milionów euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Esmir Bajraktarević?
Esmir Bajraktarević urodził się 10 marca 2005 w Appleton w USA, ma narodowość bośniacką. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Esmir Bajraktarević – statystyki
Szczegółowe statystyki Esmir Bajraktarević w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział PSV Eindhoven oraz reprezentacja Bośni i Hercegowiny. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Esmir Bajraktarević
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Esmir Bajraktarević
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Esmir Bajraktarević w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Esmir Bajraktarević wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.38, a skuteczność strzałów to 12,5%. Esmir Bajraktarević oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Esmir Bajraktarević – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Esmir Bajraktarević w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Esmir Bajraktarević
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
1:2 | 6' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
7:0 | 19' | 0 | 1 | – | 6.5 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:1 | 83' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
0:1 | 81' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:0 | 65' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
1:0 | 27' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
2:4 | 63' | 0 | 2 | – | 8.5 |
Ile meczów rozegrał Esmir Bajraktarević w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Esmir Bajraktarević rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 11 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze, a w barwach Jong PSV w Eerste Divisie 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 804 minuty. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Esmir Bajraktarević – transfery
W trakcie kariery Esmir Bajraktarević zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
PSV Eindhoven 2025 – obecnie
-
New England Revolution 2022 – 2025
-
New England Revolution B 2021 – 2022

-
New England Revolution Academy 2021 – 2021

-
New England Revolution B 2021 – 2021

-
New England Revolution Academy do 2021

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Esmir Bajraktarević
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 01.01.2025 |
|
3 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 22.05.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 17.11.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 16.11.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 20.08.2021 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Esmir Bajraktarević
Pierwszy transfer Esmir Bajraktarević w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z New England Revolution do PSV Eindhoven za 3 miliony euro.
Esmir Bajraktarević – forma
W ostatnich 5 meczach Esmir Bajraktarević zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,65. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Esmir Bajraktarević i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Club Brugge
2
Liga Mistrzów, 4. runda
|
6'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
7
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
FC Porto
0
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
81'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
2
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
1
PSV Eindhoven
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Polska
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Szwecja
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rumunia
2
Bośnia i Hercegowina
4
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Polska
0
Bośnia i Hercegowina
0
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Twente
3
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Szachtar Donieck
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Ajax
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Utrecht
1
PSV Eindhoven
6
Eredivisie, 4. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Groningen
1
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Jong PSV
3
FC Volendam
2
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Stany Zjednoczone
2
Bośnia i Hercegowina
0
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
39'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
3
Katar
1
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Szwajcaria
4
Bośnia i Hercegowina
1
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Kanada
1
Bośnia i Hercegowina
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Panama
1
Bośnia i Hercegowina
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
PSV Eindhoven
4
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Ajax
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 32. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 30. kolejka
|
8'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Utrecht
3
Eredivisie, 29. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Karne
|
Bośnia i Hercegowina
(4)
1
Włochy
(1)
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, finał
|
120'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Mar
Karne
|
Walia
(2)
1
Bośnia i Hercegowina
(4)
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
120'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Telstar
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
2
Puchar Holandii, półfinał
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Heerenveen
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Volendam
2
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
64'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Groningen
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Heerenveen
1
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NAC Breda
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Newcastle United
3
PSV Eindhoven
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Den Bosch
1
PSV Eindhoven
4
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
10 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
15'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
GVVV Veenendaal
0
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Heracles Almelo
3
Eredivisie, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Atletico Madryt
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heerenveen
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
FC Volendam
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Liverpool
1
PSV Eindhoven
4
Liga Mistrzów, 5. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
NAC Breda
0
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Austria
1
Bośnia i Hercegowina
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
3
Rumunia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
PSV Eindhoven
5
Eredivisie, 12. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Olympiakos
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Fortuna Sittard
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
13'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 10. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Napoli
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 9. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Cypr
2
Bośnia i Hercegowina
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
25'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
PEC Zwolle
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie, 8. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Ajax
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
50'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Royale Union SG
3
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
5
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Austria
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
San Marino
0
Bośnia i Hercegowina
6
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Telstar
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Groningen
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
45'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Twente
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Jong PSV
3
Emmen
1
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Heracles Almelo
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Jong PSV
0
FC Eindhoven
2
Eerste Divisie, 36. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Twente
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
ADO Den Haag
3
Jong PSV
2
Eerste Divisie, 35. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Almere City
0
Eredivisie, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
FC Volendam
4
Jong PSV
0
Eerste Divisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Jong PSV
2
Den Bosch
4
Eerste Divisie, 32. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
PSV Eindhoven
0
Ajax
2
Eredivisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Arsenal
2
PSV Eindhoven
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Utrecht
2
Eredivisie, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Juventus
2
PSV Eindhoven
1
Liga Mistrzów, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Feyenoord Rotterdam
0
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 21. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
NAC Breda
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
3
PSV Eindhoven
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Inter Miami
6
New England Revolution
2
MLS
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
0
Węgry
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
1
Niemcy
2
Liga Narodów UEFA
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
New England Revolution
1
DC United
2
MLS
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Houston Dynamo
2
New England Revolution
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
New England Revolution
1
Nashville SC
0
MLS
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Charlotte
4
New England Revolution
0
MLS
|
56'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
New England Revolution
2
CF Montreal
2
MLS
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Orlando City SC
3
New England Revolution
0
MLS
|
32'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Real Salt Lake
2
New England Revolution
0
MLS
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CF Montreal
0
New England Revolution
5
MLS
|
77'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sie
Karne
|
New England Revolution
(5)
1
Nashville SC
(4)
1
Leagues Cup
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
New England Revolution
1
Mazatlán
0
Leagues Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lip
Koniec
|
New England Revolution
1
FC Dallas
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
New England Revolution
1
Orlando City SC
3
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lip
Koniec
|
New England Revolution
2
Atlanta United
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Cze
Koniec
|
New England Revolution
1
Columbus Crew
5
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Cze
Koniec
|
FC Cincinnati
1
New England Revolution
2
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Nashville SC
1
New England Revolution
2
MLS
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
New England Revolution
0
New York City FC
1
MLS
|
79'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
New England Revolution
0
Philadelphia Union
3
MLS
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
New England Revolution
1
Charlotte
0
MLS
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
New England Revolution
0
Toronto FC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Orlando City SC
3
New England Revolution
2
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Karne
|
Club Querétaro
(4)
1
New England Revolution
(3)
1
Leagues Cup
|
33'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
New England Revolution
3
Orlando City SC
1
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Atlanta United
3
New England Revolution
3
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
New England Revolution
2
Sporting Kansas City
1
MLS
|
64'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Mar
Koniec
|
New England Revolution
3
Houston Dynamo
0
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Dogryw.
|
New York City FC
1
New England Revolution
0
Puchar USA
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Esmir Bajraktarević 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.65.
W ostatnich 10 meczach Esmir Bajraktarević 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.84.
W jakiej formie jest Esmir Bajraktarević?
Esmir Bajraktarević jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.65 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.38). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Esmir Bajraktarević – zarobki
Esmir Bajraktarević gra w PSV Eindhoven na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 390 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Esmir Bajraktarević w PSV Eindhoven (2025/26)
| Rocznie | 390 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 33 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Esmir Bajraktarević w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
390 tys. € |
| 2024/25 |
|
390 tys. € |
| 2024 |
|
103 tys. € |
| 2023 |
|
76 tys. € |
| 2022 |
|
59 tys. € |
Ile zarabia Esmir Bajraktarević?
Na podstawie kontraktu z PSV Eindhoven, Esmir Bajraktarević otrzymuje 390 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 32,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bajraktarević w listopadzie 2026 to 7,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Esmir Bajraktarević – trofea
W trakcie kariery Esmir Bajraktarević zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Esmir Bajraktarević
Jakie trofea zdobył Esmir Bajraktarević?
Esmir Bajraktarević zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii — 2 razy.
Esmir Bajraktarević – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Esmir Bajraktarević wynosi obecnie 10 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Esmir Bajraktarević na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Esmir Bajraktarević
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | 21 |
|
10 mln € |
| 27.05.2026 | 21 |
|
8 mln € |
| 01.12.2025 | 20 |
|
5 mln € |
| 27.05.2025 | 20 |
|
3 mln € |
| 11.12.2024 | 19 |
|
3,5 mln € |
| 25.09.2024 | 19 |
|
3 mln € |
| 12.06.2024 | 19 |
|
2 mln € |
| 24.03.2024 | 19 |
|
2 mln € |
| 17.12.2023 | 18 |
|
850 tys. € |
| 21.08.2023 | 18 |
|
850 tys. € |
| 07.11.2022 | 17 |
|
400 tys. € |
| 17.08.2022 | 17 |
|
100 tys. € |
| 24.11.2021 | 16 | 75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Esmir Bajraktarević?
Wycena Esmir Bajraktarević wynosi obecnie 10 mln €. W szczycie kariery Esmir Bajraktarević wyceniano na 10 mln €, a najniżej na 75 tys. €.