Gianluca Lapadula jest piłkarzem występującym obecnie w Universitario. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Gianluca Lapadula
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
02:30
|
Universitario
2
Sport Boys
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Primera Division (Peru), 14. kolejka | |||||||
|
01 Lis
21:30
|
Atletico Grau
1
Universitario
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | |||
| Primera Division (Peru), 15. kolejka | |||||||
|
25 Paź
02:30
|
Universitario
3
![]()
Juan Pablo II College
0
|
85' |
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | |||
| Primera Division (Peru), 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Gianluca Lapadula w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Gianluca Lapadula wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.31, a skuteczność strzałów to 22,7%. Gianluca Lapadula oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gianluca Lapadula w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gianluca Lapadula rozegrał w barwach Spezii w Serie B 23 mecze, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Universitario w Primera Division (Peru) 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 986 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gianluca Lapadula
Pierwszy transfer Gianluca Lapadula w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Parmy do Ceseny za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gianluca Lapadula było przejście z AC Milan do Genoa FC w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11 milionów euro.
Czy Gianluca Lapadula ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gianluca Lapadula nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gianluca Lapadula to operacja kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gianluca Lapadula?
Gianluca Lapadula ma na koncie 6 trofeów — 2 wywalczył z drużyną, a 4 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 3 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Gianluca Lapadula?
Gianluca Lapadula najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Gianluca Lapadula?
Wycena 36-letniego Gianluca Lapadula według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gianluca Lapadula?
Gianluca Lapadula urodził się 7 lutego 1990 w Torino we Włoszech (narodowość: Peru). Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Gianluca Lapadula - statystyki
Szczegółowe statystyki Gianluca Lapadula w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universitario oraz reprezentacja Peru. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gianluca Lapadula
Gianluca Lapadula vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gianluca Lapadula
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gianluca Lapadula w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Gianluca Lapadula wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.31, a skuteczność strzałów to 22,7%. Gianluca Lapadula oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Gianluca Lapadula - transfery
W trakcie kariery Gianluca Lapadula zmieniał klub 29 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 28,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitario 2026 – obecnie
-
Spezia 2025 – 2026
-
Cagliari 2022 – 2025
-
Benevento 2020 – 2022
-
Genoa FC 2020 – 2020
-
Lecce 2019 – 2020
-
Genoa FC 2018 – 2019
-
AC Milan 2018 – 2018
-
Genoa FC 2017 – 2018
-
AC Milan 2016 – 2017
-
Pescara 2015 – 2016
-
Parma 2015 – 2015
-
S.S. Teramo Calcio 2014 – 2015
-
Parma 2014 – 2014
-
Gorica 2013 – 2014
-
Parma 2013 – 2013
-
Cesena 2013 – 2013
-
Frosinone 2013 – 2013
-
Cesena 2012 – 2013
-
Parma 2012 – 2012
-
San Marino Calcio 2011 – 2012
-
Parma 2011 – 2011
-
Ravenna 2010 – 2011
-
Parma 2010 – 2010
-
Atletico Roma 2010 – 2010

-
Parma U19 2009 – 2010

-
US Ivrea Calcio 2008 – 2009

-
Pro Vercelli 2007 – 2008
-
Treviso Juniores 2004 – 2007

-
Juventus Youth do 2004

Historia transferów Gianluca Lapadula
Pierwszy transfer Gianluca Lapadula w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z Parmy do Ceseny za 1,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Gianluca Lapadula było przejście z AC Milan do Genoa FC w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11 milionów euro.
Gianluca Lapadula - forma
W ostatnich 5 meczach Gianluca Lapadula zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gianluca Lapadula 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.33 — wynik powyżej średniej ligowej (5.75).
W ostatnich 10 meczach Gianluca Lapadula 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (5.75).
W jakiej formie jest Gianluca Lapadula?
Gianluca Lapadula jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.31). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Gianluca Lapadula w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Gianluca Lapadula rozegrał w barwach Spezii w Serie B 23 mecze, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Universitario w Primera Division (Peru) 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 986 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Gianluca Lapadula - zarobki
Gianluca Lapadula gra w Universitario na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 740 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gianluca Lapadula w Universitario (2025/26)
| Rocznie | 740 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 62 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Gianluca Lapadula - kontuzje
W trakcie kariery Gianluca Lapadula zanotował 18 kontuzji, przez które opuścił łącznie 59 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gianluca Lapadula
-
Uraz kostki
01.06.25 – 24.07.25 (54 dni)
Peru opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
01.12.24 – 09.12.24 (9 dni)
Cagliari opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
26.09.24 – 13.10.24 (18 dni)
Cagliari opuszczone: 3 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 09.04.24 – 13.04.24 (5 dni)
-
Złamanie
31.12.23 – 14.01.24 (15 dni)
Cagliari opuszczone: 3 mecze
-
Operacja kostki
26.07.23 – 20.10.23 (87 dni)
Cagliari opuszczone: 13 meczów
-
Braki w przygotowaniu
31.03.22 – 05.05.22 (36 dni)
Benevento opuszczone: 7 meczów
-
Złamanie nosa
30.01.22 – 20.02.22 (22 dni)
Benevento opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
22.06.20 – 15.07.20 (24 dni)
Lecce opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
04.01.20 – 11.01.20 (8 dni)
Lecce opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
23.09.19 – 03.10.19 (11 dni)
Lecce opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
09.02.19 – 04.03.19 (24 dni)
Genoa FC opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
06.01.19 – 30.01.19 (25 dni)
Genoa FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.12.18 – 29.12.18 (23 dni)
Genoa FC opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.09.18 – 14.10.18 (24 dni)
Genoa FC opuszczone: 3 mecze
-
Uraz więzadła pobocznego
09.09.17 – 09.10.17 (31 dni)
Genoa FC opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.07.17 – 25.08.17 (26 dni)
Genoa FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.07.16 – 21.08.16 (22 dni)
AC Milan opuszczone: 1 mecz
Czy Gianluca Lapadula ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gianluca Lapadula nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gianluca Lapadula to operacja kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gianluca Lapadula - trofea
W trakcie kariery Gianluca Lapadula zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gianluca Lapadula?
Gianluca Lapadula zdobył w karierze 6 trofeów — 2 drużynowe i 4 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w AC Milan — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 3 razy.
Gianluca Lapadula - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gianluca Lapadula wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gianluca Lapadula na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gianluca Lapadula?
Wycena Gianluca Lapadula wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Gianluca Lapadula wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.