Hamza Igamane jest piłkarzem występującym obecnie w Lille. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Hamza Igamane
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Hamza Igamane w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Hamza Igamane wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 21,7%. Hamza Igamane oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hamza Igamane w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Hamza Igamane rozegrał w barwach Lille w Ligue 1 13 meczów, w Lidze Europy UEFA 5 meczów, a w barwach Rangers w Scottish Premiership 1 mecz, w Scottish League Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 12 występów w reprezentacji Maroka. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 1 123 minuty. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Hamza Igamane
Pierwszy transfer Hamza Igamane w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z FAR Rabat do Rangers za 2,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Hamza Igamane było przejście z Rangers do Lille w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11,5 miliona euro.
Ile zarabia Hamza Igamane?
Na podstawie kontraktu z Lille, Hamza Igamane otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 105,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Igamane w listopadzie 2026 to 24,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Hamza Igamane ma kontuzję?
Obecnie Hamza Igamane ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Lille.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hamza Igamane to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 289 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Hamza Igamane?
Hamza Igamane ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z FAR Rabat — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Hamza Igamane?
Hamza Igamane najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Hamza Igamane?
Wycena 24-letniego Hamza Igamane według stanu na październik 2024 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hamza Igamane?
Hamza Igamane urodził się 2 listopada 2002 w Temara w Maroku. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Hamza Igamane – statystyki
Szczegółowe statystyki Hamza Igamane w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lille. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Hamza Igamane vs. inni
Jakie statystyki ma Hamza Igamane w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Hamza Igamane wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 21,7%. Hamza Igamane oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Hamza Igamane – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hamza Igamane w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Gru
Koniec
|
Ligue 1, 15. kolejka
|
1:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 14. kolejka
|
0:1 | 33' | 1 | 0 | – | |||
|
27 Lis
Koniec
|
Liga Europy, 5. runda
|
4:0 | 70' | 1 | 1 | ||||
|
23 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 13. kolejka
|
4:2 | 61' | 0 | 0 | ||||
|
09 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 12. kolejka
|
2:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Lis
Koniec
|
Liga Europy, 4. runda
|
1:0 | 67' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 11. kolejka
|
1:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 10. kolejka
|
2:0 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
6:1 | 68' | 1 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
3:4 | 90' | 2 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Hamza Igamane w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Hamza Igamane rozegrał w barwach Lille w Ligue 1 13 meczów, w Lidze Europy UEFA 5 meczów, a w barwach Rangers w Scottish Premiership 1 mecz, w Scottish League Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 12 występów w reprezentacji Maroka. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 1 123 minuty. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Hamza Igamane – transfery
W trakcie kariery Hamza Igamane zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 13,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lille 2025 – obecnie
-
Rangers 2024 – 2025
-
FAR Rabat 2020 – 2024
-
FAR Rabat Reserve 2020 – 2020

-
FAR Rabat Youth do 2020

Historia transferów Hamza Igamane
Pierwszy transfer Hamza Igamane w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z FAR Rabat do Rangers za 2,4 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Hamza Igamane było przejście z Rangers do Lille w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 11,5 miliona euro.
Hamza Igamane – forma
W ostatnich 5 meczach Hamza Igamane zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,18. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Hamza Igamane 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.18.
W ostatnich 10 meczach Hamza Igamane 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 4 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.18.
W jakiej formie jest Hamza Igamane?
Hamza Igamane jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.18 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.99). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Hamza Igamane – zarobki
Hamza Igamane gra w Lille na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Hamza Igamane w Lille (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 106 tys. € |
| Tygodniowo | 24 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
Ile zarabia Hamza Igamane?
Na podstawie kontraktu z Lille, Hamza Igamane otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 105,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Igamane w listopadzie 2026 to 24,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Hamza Igamane – kontuzje
W trakcie kariery Hamza Igamane zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 73 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Hamza Igamane
-
Kolano skoczka
pauzuje od 286 dni
20.01.26 (289 dni)
Lille opuszczone: 40 meczów
-
Uraz
05.12.25 – 31.12.25 (27 dni)
Lille opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
24.08.25 – 27.08.25 (4 dni)
Rangers opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.07.25 – 12.08.25 (22 dni)
Rangers opuszczone: 7 meczów
-
Stłuczenie
15.05.25 – 17.05.25 (3 dni)
Rangers opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
31.07.24 – 24.08.24 (25 dni)
Rangers opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
02.05.24 – 03.07.24 (63 dni)
FAR Rabat opuszczone: 7 meczów
Czy Hamza Igamane ma kontuzję?
Obecnie Hamza Igamane ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w Lille.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hamza Igamane to kolano skoczka z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 289 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Hamza Igamane – trofea
W trakcie kariery Hamza Igamane zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Hamza Igamane?
Hamza Igamane zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FAR Rabat — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki — 1 raz.
Hamza Igamane – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hamza Igamane wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hamza Igamane na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Hamza Igamane?
Wycena Hamza Igamane wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Hamza Igamane wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 25 tys. €.