Hugo Boudin
obrońca #5Hugo Boudin jest piłkarzem występującym obecnie w Stade Briochin. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Hugo Boudin
OcenaTransfery

Profil gry
Na jakiej pozycji gra Hugo Boudin?
Hugo Boudin najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Hugo Boudin?
Wycena 34-letniego Hugo Boudin według stanu na grudzień 2025 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Hugo Boudin?
Hugo Boudin urodził się 8 czerwca 1992 w Mayenne (Francja). Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Hugo Boudin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Hugo Boudin. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Hugo Boudin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05 2026 |
Championnat National (Francja), 34. kolejka
|
2:2 | 60' | 0 | 0 | |||
| 09.05 2026 |
Championnat National (Francja), 33. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 01.05 2026 |
Championnat National (Francja), 32. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 24.04 2026 |
Championnat National (Francja), 31. kolejka
|
1:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 10.04 2026 |
Championnat National (Francja), 29. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 03.04 2026 |
Championnat National (Francja), 28. kolejka
|
1:1 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 27.03 2026 |
Championnat National (Francja), 27. kolejka
|
0:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 17.03 2026 |
Championnat National (Francja), 22. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 13.03 2026 |
Championnat National (Francja), 25. kolejka
|
3:2 | 70' | 0 | 0 | – | ||
| 06.03 2026 |
Championnat National (Francja), 24. kolejka
|
1:3 | – | 0 | 0 | – |
Hugo Boudin – transfery
W trakcie kariery Hugo Boudin zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Stade Briochin 2014 – obecnie
-
Stade Laval Youth 2010 – 2014

-
Laval U19 do 2010

Hugo Boudin – forma
W ostatnich 5 meczach Hugo Boudin zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 3,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Hugo Boudin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hugo Boudin wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hugo Boudin na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Hugo Boudin?
Wycena Hugo Boudin wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Hugo Boudin wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 0 €.