In-Beom Hwang jest piłkarzem występującym obecnie w FC Porto. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Hwang In-Beom
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
FC Porto
4
Napoli
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
31 Paź
21:30
|
FC Porto
4
Estoril Praia
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Portugal, 10. kolejka | |||||||
|
28 Paź
21:30
|
FC Porto
1
Académico Viseu
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | |||
| Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Hwang In-Beom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Hwang In-Beom wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.56, a skuteczność strzałów to 50,0%. Hwang In-Beom oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Hwang In-Beom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hwang In-Beom rozegrał w barwach FC Porto w Taça da Liga 1 mecz, w Liga Portugal 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Korei Południowej. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 584 minuty. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Hwang In-Beom
Pierwszy transfer Hwang In-Beom w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Daejeon Citizen do Vancouver Whitecaps za 1,6 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Hwang In-Beom było przejście z FK Crvenej zvezdy do Feyenoordu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Czy Hwang In-Beom ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Hwang In-Beom nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hwang In-Beom to uraz o nieznanym charakterze z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 274 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Hwang In-Beom?
Hwang In-Beom ma na koncie 7 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Serbii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FK Crveną zvezdą — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Hwang In-Beom?
Hwang In-Beom najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Hwang In-Beom?
Wycena 30-letniego Hwang In-Beom według stanu na maj 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Hwang In-Beom?
Hwang In-Beom urodził się 20 września 1996 w Daejeon (narodowość: Korea Południowa). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Hwang In-Beom - statystyki
Szczegółowe statystyki Hwang In-Beom w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Porto oraz reprezentacja Korei Południowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Hwang In-Beom
In-Beom Hwang vs. inni
Atak
Obrona
Podania Hwang In-Beom
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Hwang In-Beom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Hwang In-Beom wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.56, a skuteczność strzałów to 50,0%. Hwang In-Beom oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Hwang In-Beom - transfery
W trakcie kariery Hwang In-Beom zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 21,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Porto 2026 – obecnie
-
Feyenoord Rotterdam 2024 – 2026
-
FK Crvena zvezda 2023 – 2024
-
Olympiakos 2022 – 2023
-
FC Seoul 2022 – 2022
-
Rubin 2022 – 2022
-
FC Seoul 2022 – 2022
-
Rubin 2020 – 2022
-
Vancouver Whitecaps 2019 – 2020
-
Daejeon Citizen 2018 – 2019
-
Asan Mugunghwa 2018 – 2018

-
Daejeon Citizen 2015 – 2018
-
Daejeon Citizen U18 2011 – 2015

-
Daejeon U15 2008 – 2011

-
Daejeon Moonhwa Elementary School do 2008

Historia transferów Hwang In-Beom
Pierwszy transfer Hwang In-Beom w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Daejeon Citizen do Vancouver Whitecaps za 1,6 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Hwang In-Beom było przejście z FK Crvenej zvezdy do Feyenoordu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Hwang In-Beom - forma
W ostatnich 5 meczach Hwang In-Beom zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Hwang In-Beom 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.65).
W ostatnich 10 meczach Hwang In-Beom 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (6.65).
W jakiej formie jest Hwang In-Beom?
Hwang In-Beom jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.56). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Hwang In-Beom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Hwang In-Beom rozegrał w barwach FC Porto w Taça da Liga 1 mecz, w Liga Portugal 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Korei Południowej. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 584 minuty. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.
Hwang In-Beom - zarobki
Hwang In-Beom gra w FC Porto na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Hwang In-Beom w FC Porto (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 123 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
Hwang In-Beom - kontuzje
W trakcie kariery Hwang In-Beom zanotował 14 kontuzji, przez które opuścił łącznie 79 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Hwang In-Beom
-
Naciągnięcie więzadła
15.03.26 – 20.05.26 (67 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 9 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
04.11.25 – 12.12.25 (39 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 9 meczów
-
Uraz łydki
16.08.25 – 22.09.25 (38 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
03.04.25 – 10.04.25 (8 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.02.25 – 14.03.25 (35 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.12.24 – 27.01.25 (40 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 5 meczów
-
Problemy z udem
12.10.23 – 20.10.23 (9 dni)
FK Crvena zvezda opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
21.06.22 – 11.07.22 (21 dni)
FC Seoul opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.02.22 – 09.04.22 (44 dni)
Rubin opuszczone: 9 meczów
-
Braki w przygotowaniu
31.03.21 – 07.04.21 (8 dni)
Rubin opuszczone: 1 mecz
-
Zapalenie ścięgna
10.01.21 – 30.03.21 (80 dni)
Rubin opuszczone: 5 meczów
-
Koronawirus
13.11.20 – 27.11.20 (15 dni)
Rubin opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
10.11.18 – 17.02.19 (100 dni)
Daejeon Citizen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.07.15 – 09.04.16 (274 dni)
Daejeon Citizen opuszczone: 19 meczów
Czy Hwang In-Beom ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Hwang In-Beom nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Hwang In-Beom to uraz o nieznanym charakterze z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 274 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Hwang In-Beom - trofea
W trakcie kariery Hwang In-Beom zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Hwang In-Beom?
Hwang In-Beom zdobył w karierze 7 trofeów — 6 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w FK Crvenej zvezde — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serbii — 2 razy.
Hwang In-Beom - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Hwang In-Beom wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Hwang In-Beom na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Hwang In-Beom?
Wycena Hwang In-Beom wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Hwang In-Beom wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 250 tys. €.