Igor Paixao jest piłkarzem występującym obecnie w Olympique Marsylia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Igor Paixao
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Igor Paixao w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Igor Paixao wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 11,8%. Igor Paixao oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Igor Paixao w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Igor Paixao rozegrał w barwach Marsylii w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 803 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Igor Paixao
Pierwszy transfer Igor Paixao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Coritiby do Feyenoordu za 4,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Igor Paixao było przejście z Feyenoordu do Marsylii w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 30 milionów euro.
Ile zarabia Igor Paixao?
Na podstawie kontraktu z Olympique Marsylia, Igor Paixao otrzymuje 5,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 424,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Paixao w listopadzie 2026 to 97,9 tysiąca euro, a dziennie około 13,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Igor Paixao ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Igor Paixao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Igor Paixao to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 63 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Igor Paixao?
Igor Paixao ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Feyenoordem — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Igor Paixao?
Igor Paixao najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Igor Paixao?
Wycena 26-letniego Igor Paixao według stanu na maj 2026 wynosi 35 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 35 milionów euro, a najniższa 550 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Igor Paixao?
Igor Paixao urodził się 28 czerwca 2000 w Macapá w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Igor Paixao – statystyki
Szczegółowe statystyki Igor Paixao w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Olympique Marsylia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Igor Paixao vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Igor Paixao w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Igor Paixao wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 11,8%. Igor Paixao oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Igor Paixao – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Igor Paixao w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
4:3 | 89' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
2:5 | 90' | 1 | 0 | – | 7.3 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
0:2 | 87' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
1:2 | 30' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
4:1 | 32' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:0 | 88' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:3 | 72' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Igor Paixao w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Igor Paixao rozegrał w barwach Marsylii w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 803 minuty. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Igor Paixao – transfery
W trakcie kariery Igor Paixao zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 34,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Olympique Marsylia 2025 – obecnie
-
Feyenoord Rotterdam 2022 – 2025
-
Coritiba 2021 – 2022
-
Coritiba PR U20 2021 – 2021

-
Londrina 2020 – 2021
-
Coritiba PR U20 do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Igor Paixao
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.07.2025 |
|
30 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 16.08.2022 |
|
4,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 28.02.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.01.2021 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 05.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Igor Paixao
Pierwszy transfer Igor Paixao w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Coritiby do Feyenoordu za 4,5 miliona euro.
Najdroższym transferem w karierze Igor Paixao było przejście z Feyenoordu do Marsylii w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 30 milionów euro.
Igor Paixao – forma
W ostatnich 5 meczach Igor Paixao zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Igor Paixao i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Toulouse
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Le Havre
3
Ligue 1, 8. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
1
Olympique Marsylia
0
Liga Europy, 3. runda
|
45'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
8 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Olympiakos
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 5. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
4
Olympique Marsylia
1
Liga Europy, 1. runda
|
32'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Paris FC
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Strasburg
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
72'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Le Havre
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Metz
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Monaco
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Auxerre
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
95'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
04 Mar
Karne
|
Olympique Marsylia
(3)
2
Toulouse
(4)
2
Puchar Francji, 1/4 finału
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
2
Ligue 1, 24. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
2
Ligue 1, 22. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
78'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Club Brugge
3
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
RC Lens
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Liverpool
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
22'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 18. kolejka
|
29'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
(4)
2
Olympique Marsylia
(1)
2
Superpuchar Francji, finał
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Nantes
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
0
Olympique Marsylia
6
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Monaco
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Olympique Marsylia
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Lille
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Toulouse
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Newcastle United
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 13. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Brest
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Atalanta
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Auxerre
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
6
Le Havre
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
71'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Metz
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Ajax
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
62'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heerenveen
2
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
RKC Waalwijk
0
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
Groningen
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
83'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 27. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Twente
2
Feyenoord Rotterdam
6
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Inter Mediolan
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Almere City
1
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
AC Milan
1
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
NAC Breda
0
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
AC Milan
0
Liga Mistrzów, play offy
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Feyenoord Rotterdam
0
Puchar Holandii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Ajax
2
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lille
6
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
83'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Utrecht
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
5
Heracles Almelo
2
Eredivisie, 16. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Manchester City
3
Feyenoord Rotterdam
3
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Heerenveen
0
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Almere City
1
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Red Bull Salzburg
3
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Ajax
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Utrecht
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
SL Benfica
1
Feyenoord Rotterdam
3
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Feyenoord Rotterdam
5
Eredivisie, 9. kolejka
|
65'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Twente
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Girona
2
Feyenoord Rotterdam
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
NAC Breda
0
Eredivisie, 6. kolejka
|
63'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Bayer Leverkusen
4
Liga Mistrzów, 1. runda
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Groningen
2
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (6 celnych)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Feyenoord Rotterdam
5
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
NEC Nijmegen
0
Puchar Holandii
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
Utrecht
2
Eredivisie
|
80'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Heerenveen
2
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
19'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Almere City
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Karne
|
AS Roma
(4)
1
Feyenoord Rotterdam
(2)
1
Liga Europy
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Twente
0
Eredivisie
|
62'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
PSV Eindhoven
0
Puchar Holandii
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
80'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Celtic
2
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Mistrzów
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Twente
2
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
4
Vitesse
0
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Feyenoord Rotterdam
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ajax
0
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Utrecht
1
Feyenoord Rotterdam
5
Eredivisie
|
55'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
6
Almere City
1
Eredivisie
|
71'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
8 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
62'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Utrecht
1
Eredivisie
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Kwi
Dogryw.
|
AS Roma
4
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Europy
|
56'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Cambuur
0
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
AS Roma
0
Liga Europy
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
7
Szachtar Donieck
1
Liga Europy
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Szachtar Donieck
1
Feyenoord Rotterdam
1
Liga Europy
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie
|
30'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Twente
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
38'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
PEC Zwolle
1
Puchar Holandii
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Cambuur
0
Eredivisie
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC Volendam
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Lazio
0
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
1
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
15'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
6
Sturm Graz
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Lazio
4
Feyenoord Rotterdam
2
Liga Europy
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Goias
1
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Corinthians
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Internacional
3
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Coritiba
0
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Ceará
1
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Coritiba
1
Botafogo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Avai
2
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Coritiba
3
Fluminense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Coritiba
0
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Nautico Recife
2
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Vasco da Gama
2
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Coritiba
1
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Avai
1
Coritiba
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Brasil DE Pelotas
0
Coritiba
2
Serie B (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Coritiba
1
CRB
1
Serie B (Brazylia)
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Sampaio Correa
2
Coritiba
3
Serie B (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Coritiba
1
Vasco da Gama
1
Serie B (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
0
Coritiba
0
Serie B (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Confiança
0
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Guarani Campinas
0
Coritiba
2
Serie B (Brazylia)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Coritiba
1
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Coritiba
1
Londrina
1
Serie B (Brazylia)
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Clube do Remo
0
Londrina
1
Serie C (Brazylia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Paysandu
3
Londrina
2
Serie C (Brazylia)
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Ypiranga-RS
2
Londrina
3
Serie C (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
Boa EC
0
Londrina
0
Serie C (Brazylia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Londrina
1
Volta Redonda
0
Serie C (Brazylia)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Guarani Campinas
0
Coritiba
1
Serie B (Brazylia)
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Igor Paixao 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.31 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Igor Paixao 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Igor Paixao?
Igor Paixao jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.86). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Igor Paixao – zarobki
Igor Paixao gra w Olympique Marsylia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 5,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Igor Paixao w Olympique Marsylia (2025/26)
| Rocznie | 5,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 424 tys. € |
| Tygodniowo | 98 tys. € |
| Dziennie | 14 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Igor Paixao w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
5,1 mln € |
| 2024/25 |
|
1,8 mln € |
| 2023/24 |
|
780 tys. € |
| 2022/23 |
|
780 tys. € |
| 2022 |
|
152 tys. € |
Ile zarabia Igor Paixao?
Na podstawie kontraktu z Olympique Marsylia, Igor Paixao otrzymuje 5,1 miliona euro rocznej pensji, co daje około 424,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Paixao w listopadzie 2026 to 97,9 tysiąca euro, a dziennie około 13,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Igor Paixao – kontuzje
W trakcie kariery Igor Paixao zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Igor Paixao
-
Uraz mięśnia
21.08.26 – 04.09.26 (14 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łydki
18.04.26 – 27.04.26 (10 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
10.07.25 – 10.09.25 (63 dni)
Olympique Marsylia opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
09.03.25 – 14.03.25 (6 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
13.12.24 – 21.12.24 (9 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
20.04.24 – 01.05.24 (12 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 1 mecz
Czy Igor Paixao ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Igor Paixao nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Igor Paixao to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 63 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Igor Paixao – trofea
W trakcie kariery Igor Paixao zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Igor Paixao
Jakie trofea zdobył Igor Paixao?
Igor Paixao zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Feyenoordzie Rotterdam — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 1 raz.
Igor Paixao – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Igor Paixao wynosi obecnie 35 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Igor Paixao na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Igor Paixao
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 25 |
|
35 mln € |
| 14.12.2025 | 25 |
|
35 mln € |
| 27.05.2025 | 24 |
|
35 mln € |
| 27.03.2025 | 24 |
|
25 mln € |
| 16.12.2024 | 24 |
|
17 mln € |
| 30.05.2024 | 23 |
|
14 mln € |
| 17.03.2024 | 23 |
|
12 mln € |
| 14.12.2023 | 23 |
|
15 mln € |
| 16.10.2023 | 23 |
|
15 mln € |
| 22.06.2023 | 22 |
|
10 mln € |
| 10.11.2022 | 22 |
|
6 mln € |
| 18.08.2022 | 22 |
|
6 mln € |
| 05.04.2022 | 21 |
|
800 tys. € |
| 02.12.2021 | 21 |
|
800 tys. € |
| 11.08.2021 | 21 |
|
550 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Igor Paixao?
Wycena Igor Paixao wynosi obecnie 35 mln €. W szczycie kariery Igor Paixao wyceniano na 35 mln €, a najniżej na 550 tys. €.