Jeff Hardeveld jest piłkarzem występującym obecnie w Telstar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jeff Hardeveld
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jeff Hardeveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeff Hardeveld wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jeff Hardeveld oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeff Hardeveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeff Hardeveld rozegrał w barwach Telstar w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 558 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Jeff Hardeveld?
Na podstawie kontraktu z Telstar, Jeff Hardeveld otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hardeveld w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Jeff Hardeveld ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jeff Hardeveld nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeff Hardeveld to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 367 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jeff Hardeveld?
Jeff Hardeveld ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Jeff Hardeveld?
Jeff Hardeveld najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Jeff Hardeveld?
Wycena 31-letniego Jeff Hardeveld według stanu na grudzień 2025 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeff Hardeveld?
Jeff Hardeveld urodził się 27 lutego 1995 w Delft w Holandii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Jeff Hardeveld – statystyki
Szczegółowe statystyki Jeff Hardeveld w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Telstar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Jeff Hardeveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeff Hardeveld wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.11, a skuteczność strzałów to 0,0%. Jeff Hardeveld oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Jeff Hardeveld – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jeff Hardeveld w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
4:2 | 28' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
3:4 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:0 | 63' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
1:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:2 | 66' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
0:4 | 65' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jeff Hardeveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeff Hardeveld rozegrał w barwach Telstar w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 558 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Jeff Hardeveld – transfery
W trakcie kariery Jeff Hardeveld zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Telstar 2024 – obecnie
-
Emmen 2021 – 2024
-
Heracles Almelo 2017 – 2021
-
Utrecht 2014 – 2017
-
Jong Utrecht 2014 – 2014
-
Feyenoord U19 2013 – 2014

-
Feyenoord U18 2012 – 2013

-
Feyenoord U17 2011 – 2012

-
Feyenoord Youth do 2011

Jeff Hardeveld – forma
W ostatnich 5 meczach Jeff Hardeveld zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,27. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jeff Hardeveld ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.27.
W ostatnich 10 meczach Jeff Hardeveld ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.22.
W jakiej formie jest Jeff Hardeveld?
Jeff Hardeveld jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.27 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.11). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jeff Hardeveld – zarobki
Jeff Hardeveld gra w Telstar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jeff Hardeveld w Telstar (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Ile zarabia Jeff Hardeveld?
Na podstawie kontraktu z Telstar, Jeff Hardeveld otrzymuje 120 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 10 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hardeveld w listopadzie 2026 to 2,3 tysiąca euro, a dziennie około 329 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jeff Hardeveld – kontuzje
W trakcie kariery Jeff Hardeveld zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 139 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jeff Hardeveld
-
Uraz
09.09.22 – 29.06.23 (294 dni)
Emmen opuszczone: 35 meczów
-
Stłuczenie
29.09.21 – 20.10.21 (22 dni)
Emmen opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
09.02.18 – 10.02.19 (367 dni)
Heracles Almelo opuszczone: 35 meczów
-
Uraz kolana
07.12.17 – 31.12.17 (25 dni)
Heracles Almelo opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kolana
22.08.16 – 14.01.17 (146 dni)
Utrecht opuszczone: 18 meczów
-
Uraz kolana
02.03.16 – 29.06.16 (120 dni)
Utrecht opuszczone: 14 meczów
-
Uraz kolana
06.05.15 – 12.02.16 (283 dni)
Utrecht opuszczone: 29 meczów
Czy Jeff Hardeveld ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jeff Hardeveld nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeff Hardeveld to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 367 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jeff Hardeveld – trofea
W trakcie kariery Jeff Hardeveld zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jeff Hardeveld?
Jeff Hardeveld zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Emmen — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii — 1 raz.
Jeff Hardeveld – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeff Hardeveld wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeff Hardeveld na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jeff Hardeveld?
Wycena Jeff Hardeveld wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Jeff Hardeveld wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.