Jeffrey De Lange jest piłkarzem występującym obecnie w Olympique Marsylia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Jeffrey de Lange
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jeffrey de Lange w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeffrey de Lange wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.93. Jeffrey de Lange oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeffrey de Lange w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeffrey de Lange rozegrał w barwach Marsylii w Ligue 1 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jeffrey de Lange
Pierwszy transfer Jeffrey de Lange w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Go Ahead Eagles do Marsylii za 2 miliony euro.
Ile zarabia Jeffrey de Lange?
Na podstawie kontraktu z Olympique Marsylia, Jeffrey de Lange otrzymuje 910 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 75,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Lange w listopadzie 2026 to 17,5 tysiąca euro, a dziennie około 2,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jakie trofea zdobył Jeffrey de Lange?
Jeffrey de Lange ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Holandii U19 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Ajax U19 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Jeffrey de Lange?
Jeffrey de Lange najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Jeffrey de Lange?
Wycena 28-letniego Jeffrey de Lange według stanu na maj 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeffrey de Lange?
Jeffrey de Lange urodził się 1 kwietnia 1998 w Amstelveen w Holandii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Jeffrey de Lange – statystyki
Szczegółowe statystyki Jeffrey de Lange w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Olympique Marsylia. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jeffrey De Lange vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jeffrey de Lange w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeffrey de Lange wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.93. Jeffrey de Lange oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jeffrey de Lange – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jeffrey de Lange w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.3 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 7. kolejka
|
2:5 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.7 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Jeffrey de Lange w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeffrey de Lange rozegrał w barwach Marsylii w Ligue 1 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jeffrey de Lange – transfery
W trakcie kariery Jeffrey de Lange zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Olympique Marsylia 2024 – obecnie
-
Go Ahead Eagles 2022 – 2024
-
Twente 2018 – 2022
-
FC Twente Enschede Reserve 2017 – 2018

-
Ajax U19 2015 – 2017
-
AjaxU17 2014 – 2015

-
Ajax Amsterdam Youth 2006 – 2014

-
VV Zwanenburg Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Jeffrey de Lange
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 07.08.2024 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jeffrey de Lange
Pierwszy transfer Jeffrey de Lange w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Go Ahead Eagles do Marsylii za 2 miliony euro.
Jeffrey de Lange – forma
W ostatnich 5 meczach Jeffrey de Lange zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,87. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Jeffrey de Lange i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Toulouse
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Le Havre
3
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sturm Graz
1
Olympique Marsylia
0
Liga Europy, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Olympiakos
1
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
4
Olympique Marsylia
1
Liga Europy, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Paris FC
3
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Monaco
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Strasburg
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
1
Ligue 1, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Le Havre
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nantes
3
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nicea
1
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Metz
1
Ligue 1, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Monaco
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
2
Ligue 1, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Auxerre
0
Ligue 1, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Toulouse
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Karne
|
Olympique Marsylia
(3)
2
Toulouse
(4)
2
Puchar Francji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
2
Ligue 1, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Strasburg
2
Ligue 1, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Rennes
0
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paris FC
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sty
Koniec
|
Club Brugge
3
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
RC Lens
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Liverpool
3
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Angers
2
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Bayeux
0
Olympique Marsylia
9
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
(4)
2
Olympique Marsylia
(1)
2
Superpuchar Francji, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Nantes
2
Ligue 1, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
0
Olympique Marsylia
6
Puchar Francji, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Monaco
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Royale Union SG
2
Olympique Marsylia
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Lille
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Toulouse
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Newcastle United
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Nicea
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Brest
0
Ligue 1, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Atalanta
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Auxerre
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Angers
2
Ligue 1, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Sporting CP
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
6
Le Havre
2
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Metz
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Ajax
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Strasburg
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Paris Saint Germain
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
2
Olympique Marsylia
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Lyon
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Olympique Marsylia
5
Paris FC
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Rennes
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
0
Ligue 1, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Dogryw.
|
Utrecht
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Volendam
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Feyenoord Rotterdam
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Utrecht
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Almere City
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Twente
3
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heerenveen
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Vitesse
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
7
De Treffers
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Twente
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Paź
Dogryw.
|
Koninklijke HFC
1
Go Ahead Eagles
4
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
4
FC Volendam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
5
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Ajax
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Go Ahead Eagles
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Helmond Sport
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Ajax
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Emmen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Go Ahead Eagles
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Twente
3
Groningen
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Twente
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Twente
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Twente
2
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
0
Twente
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Twente
3
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Twente
1
PEC Zwolle
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Twente
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Twente
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Ajax
5
Twente
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Twente
1
AZ Alkmaar
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Utrecht
1
Twente
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Twente
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Dogryw.
|
Twente
2
Feyenoord Rotterdam
1
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Twente
2
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Twente
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
![]()
OSS 20
0
Twente
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Twente
1
NEC Nijmegen
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Twente
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Groningen
1
Twente
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Twente
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Twente
1
Utrecht
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Twente
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Heerenveen
0
Twente
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
2
Twente
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Twente
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Twente
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Twente
1
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Ajax
1
Twente
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Twente
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Twente
1
De Graafschap
3
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Twente
1
Emmen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Twente
3
Groningen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Twente
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Twente
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Jeffrey de Lange 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Jeffrey de Lange 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.89 — wynik powyżej średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Jeffrey de Lange?
Jeffrey de Lange jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.87 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.93). Jego dyspozycja rośnie.
Jeffrey de Lange – zarobki
Jeffrey de Lange gra w Olympique Marsylia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 910 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jeffrey de Lange w Olympique Marsylia (2025/26)
| Rocznie | 910 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 76 tys. € |
| Tygodniowo | 18 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Jeffrey de Lange w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
910 tys. € |
| 2024/25 |
|
910 tys. € |
| 2023/24 |
|
150 tys. € |
| 2022/23 |
|
90 tys. € |
| 2021/22 |
|
40 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
| 2019/20 |
|
20 tys. € |
Ile zarabia Jeffrey de Lange?
Na podstawie kontraktu z Olympique Marsylia, Jeffrey de Lange otrzymuje 910 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 75,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Lange w listopadzie 2026 to 17,5 tysiąca euro, a dziennie około 2,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Jeffrey de Lange – trofea
W trakcie kariery Jeffrey de Lange zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Jeffrey de Lange
Jakie trofea zdobył Jeffrey de Lange?
Jeffrey de Lange zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Ajax U19 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii U19 — 2 razy.
Jeffrey de Lange – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeffrey de Lange wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeffrey de Lange na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jeffrey de Lange
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 26.03.2026 | 27 |
|
3 mln € |
| 14.12.2025 | 27 |
|
2 mln € |
| 02.06.2025 | 27 |
|
2 mln € |
| 09.12.2024 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 30.05.2024 | 26 |
|
3 mln € |
| 17.03.2024 | 25 |
|
2 mln € |
| 14.12.2023 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
750 tys. € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
650 tys. € |
| 13.09.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 07.06.2022 | 24 |
|
200 tys. € |
| 16.03.2022 | 23 |
|
200 tys. € |
| 04.01.2022 | 23 |
|
50 tys. € |
| 18.05.2021 | 23 |
|
50 tys. € |
| 13.10.2020 | 22 |
|
50 tys. € |
| 17.12.2019 | 21 |
|
50 tys. € |
| 02.07.2019 | 21 |
|
50 tys. € |
| 20.01.2019 | 20 |
|
50 tys. € |
| 20.06.2017 | 19 |
|
50 tys. € |
| 18.10.2015 | 17 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jeffrey de Lange?
Wycena Jeffrey de Lange wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Jeffrey de Lange wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 25 tys. €.