Jeremy Guillemenot jest piłkarzem występującym obecnie w Wisła Kraków. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jeremy Guillemenot
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Wisła Kraków
2
Cracovia
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka | |||||||
|
29 Sie
17:30
|
Wisła Kraków
2
Wieczysta Kraków
0
|
17' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
20:15
|
Pogoń Szczecin
2
Wisła Kraków
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jeremy Guillemenot w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeremy Guillemenot wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.00, a skuteczność strzałów to 100,0%. Jeremy Guillemenot oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jeremy Guillemenot w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeremy Guillemenot rozegrał w barwach Wisły Kraków w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 91 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jeremy Guillemenot
Pierwszy transfer Jeremy Guillemenot w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z FC Sankt Gallen do Servette za 500 tysięcy euro.
Czy Jeremy Guillemenot ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Jeremy Guillemenot nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeremy Guillemenot to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 51 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jeremy Guillemenot?
Jeremy Guillemenot ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Servette FC — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Jeremy Guillemenot?
Jeremy Guillemenot najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Jeremy Guillemenot?
Wycena 28-letniego Jeremy Guillemenot według stanu na październik 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jeremy Guillemenot?
Jeremy Guillemenot urodził się 6 stycznia 1998 w Geneva w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Jeremy Guillemenot - statystyki
Szczegółowe statystyki Jeremy Guillemenot w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wisła Kraków oraz reprezentacja Szwajcarii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jeremy Guillemenot
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Jeremy Guillemenot
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jeremy Guillemenot w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jeremy Guillemenot wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.00, a skuteczność strzałów to 100,0%. Jeremy Guillemenot oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jeremy Guillemenot - transfery
W trakcie kariery Jeremy Guillemenot zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wisła Kraków 2026 – obecnie
-
Servette FC 2023 – 2026
-
FC Sankt Gallen 2019 – 2023
-
Rapid Wiedeń 2018 – 2019
-
Barcelona B 2018 – 2018
-
Sabadell 2017 – 2018
-
Barcelona B 2017 – 2017
-
Barcelona U19 2016 – 2017
-
Servette FC 2015 – 2016
-
Servette U18 2014 – 2015

-
Servette FC M-17 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jeremy Guillemenot
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 14.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 29.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 24.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jeremy Guillemenot
Pierwszy transfer Jeremy Guillemenot w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z FC Sankt Gallen do Servette za 500 tysięcy euro.
Jeremy Guillemenot - forma
W ostatnich 5 meczach Jeremy Guillemenot zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Jeremy Guillemenot i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Wisła Kraków
2
Cracovia
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka | |||||||
|
29 Sie
17:30
|
Wisła Kraków
2
Wieczysta Kraków
0
|
17' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka | |||||||
|
23 Sie
20:15
|
Pogoń Szczecin
2
Wisła Kraków
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka | |||||||
|
16 Sie
20:15
|
Górnik Zabrze
2
Wisła Kraków
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:30
|
Wisła Kraków
2
Wisła Płock
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka | |||||||
|
16 Maj
18:00
|
FC Zurich
0
Servette FC
2
|
61' |
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
12 Maj
20:30
|
Servette FC
2
Lausanne
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
09 Maj
20:30
|
FC Luzern
3
Servette FC
3
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
03 Maj
16:30
|
Grasshopper
0
Servette FC
2
|
5' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
26 Kwi
16:30
|
Servette FC
5
FC Winterthur
3
|
17' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
12 Kwi
16:30
|
Young Boys Berno
1
Servette FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:30
|
Servette FC
3
FC Luzern
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
21 Mar
18:00
|
Servette FC
5
Grasshopper
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
15 Mar
16:30
|
FC Basel 1893
3
Servette FC
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
07 Mar
18:00
|
Servette FC
2
FC Zurich
1
|
69' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
03 Mar
20:30
|
FC Winterthur
1
Servette FC
1
|
59' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
28 Lut
20:30
|
Servette FC
0
FC Sion
0
|
75' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
21 Lut
18:00
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
08 Lut
14:00
|
Servette FC
1
FC Thun
3
|
57' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
31 Sty
18:00
|
Servette FC
3
FC Sion
3
|
61' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
25 Sty
16:30
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
4
|
88' |
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
18 Sty
14:00
|
Servette FC
1
FC Zurich
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
14 Sty
20:30
|
Servette FC
0
Lausanne
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2025
|
FC Basel 1893
1
Servette FC
1
|
83' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2025
|
Lugano
4
Servette FC
2
|
60' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Grasshopper
0
Servette FC
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Servette FC
4
Young Boys Berno
4
|
66' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
FC Luzern
2
Servette FC
2
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Servette FC
0
FC Thun
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
FC Winterthur
4
Servette FC
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2025
|
Servette FC
1
Szachtar Donieck
2
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Konferencji 2025/2026 | |||||||
|
21 Sie
2025
|
Szachtar Donieck
1
Servette FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Konferencji 2025/2026 | |||||||
|
14 Sie
2025
|
Utrecht
2
Servette FC
1
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Europy 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Servette FC
1
Grasshopper
1
|
73' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
07 Sie
2025
|
Servette FC
1
Utrecht
3
|
70' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Europy 2025/2026, 3. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
02 Sie
2025
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
4
|
66' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
30 Lip
2025
|
Servette FC
1
Viktoria Pilzno
3
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
26 Lip
2025
|
Young Boys Berno
3
Servette FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
22 Lip
2025
|
Viktoria Pilzno
0
Servette FC
1
|
27' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Mistrzów 2025/2026, 2. runda kwalifikacyjna | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Servette FC
0
Young Boys Berno
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2024/2025, play offy | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
FC Sion
1
Servette FC
1
|
6' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
|
5' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Servette FC
2
Yverdon
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
16 Lut
2025
|
Grasshopper
1
Servette FC
2
|
35' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Servette FC
1
Grasshopper
1
|
61' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
25 Sty
2025
|
Yverdon
0
Servette FC
0
|
24' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2024
|
Young Boys Berno
2
Servette FC
1
|
27' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Servette FC
1
FC Winterthur
1
|
35' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
27 Paź
2024
|
FC Zurich
1
Servette FC
3
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Servette FC
3
FC Sion
0
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2024
|
Servette FC
2
Chelsea
1
|
62' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, play offy | |||||||
|
22 Sie
2024
|
Chelsea
2
Servette FC
0
|
29' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Konferencji 2024/2025, play offy | |||||||
|
11 Sie
2024
|
Servette FC
0
FC Basel 1893
6
|
82' |
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2024
|
Lugano
3
Servette FC
1
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Servette FC
3
Yverdon
2
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
21 Lip
2024
|
FC Luzern
1
Servette FC
2
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Servette FC
2
FC Winterthur
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
28 Kwi
2024
|
FC Winterthur
0
Servette FC
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Szwajcarii 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Servette FC
1
Grasshopper
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Servette FC
0
FC Zurich
1
|
61' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
03 Kwi
2024
|
Servette FC
1
Lausanne Ouchy
2
|
24' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
10 Mar
2024
|
Servette FC
3
Lausanne
1
|
13' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Servette FC
2
FC Sankt Gallen
0
|
22' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
11 Lut
2024
|
Yverdon
2
Servette FC
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
31 Sty
2024
|
FC Sankt Gallen
0
Servette FC
2
|
56' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
23 Sty
2024
|
FC Winterthur
3
Servette FC
3
|
78' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
17 Gru
2023
|
Servette FC
2
Lugano
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Young Boys Berno
1
Servette FC
1
|
36' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
30 Lis
2023
|
Servette FC
1
AS Roma
1
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
26 Lis
2023
|
Servette FC
2
Grasshopper
0
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
12 Lis
2023
|
Servette FC
4
FC Basel 1893
1
|
90' |
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
09 Lis
2023
|
Servette FC
2
Sheriff Tiraspol
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
FC Zurich
0
Servette FC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
01 Lis
2023
|
Servette FC
1
Lausanne Ouchy
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwajcarii 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Servette FC
4
FC Luzern
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
FC Basel 1893
0
Servette FC
1
|
11' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
05 Paź
2023
|
AS Roma
4
Servette FC
0
|
27' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Liga Europy 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Servette FC
2
Lausanne
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
27 Wrz
2023
|
Servette FC
2
FC Winterthur
2
|
14' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Servette FC
0
Young Boys Berno
1
|
23' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
Yverdon
4
Servette FC
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
|
58' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
09 Sie
2023
|
Rangers
2
Servette FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Lausanne Ouchy
1
Servette FC
1
|
68' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
02 Sie
2023
|
KRC Genk
(1)
2
Servette FC
(4)
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Mistrzów 2023/2024 | |||||||
|
29 Lip
2023
|
Servette FC
2
FC Zurich
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
22 Lip
2023
|
Grasshopper
1
Servette FC
3
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2023/2024 | |||||||
|
25 Maj
2023
|
Grasshopper
2
FC Sankt Gallen
2
|
63' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
20 Maj
2023
|
FC Luzern
1
FC Sankt Gallen
1
|
70' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
FC Sankt Gallen
0
Young Boys Berno
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.8 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
FC Sankt Gallen
2
FC Winterthur
3
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
02 Kwi
2023
|
FC Sankt Gallen
2
FC Zurich
2
|
72' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
01 Mar
2023
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
2
|
71' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Szwajcarii 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
FC Sion
0
FC Sankt Gallen
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
|
67' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.5 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
12 Lut
2023
|
Young Boys Berno
5
FC Sankt Gallen
1
|
76' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
FC Sankt Gallen
3
Servette FC
0
|
70' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
22 Sty
2023
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
FC Sion
2
FC Sankt Gallen
7
|
79' |
0 goli
5 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
30 Paź
2022
|
FC Winterthur
1
FC Sankt Gallen
0
|
86' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
19 Paź
2022
|
FC Luzern
3
FC Sankt Gallen
3
|
61' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
16 Paź
2022
|
FC Sankt Gallen
1
Lugano
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
1
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
01 Paź
2022
|
FC Basel 1893
3
FC Sankt Gallen
2
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
10 Wrz
2022
|
FC Sankt Gallen
1
FC Sion
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
FC Sankt Gallen
2
Young Boys Berno
1
|
63' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
28 Sie
2022
|
Lugano
2
FC Sankt Gallen
3
|
60' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
FC Sankt Gallen
4
FC Luzern
1
|
24' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Grasshopper
3
FC Sankt Gallen
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
17 Lip
2022
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
0
|
65' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Swiss Super League 2022/2023 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
FC Sankt Gallen
4
Lausanne
0
|
70' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
19 Maj
2022
|
Grasshopper
3
FC Sankt Gallen
2
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Lugano
4
FC Sankt Gallen
1
|
81' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Szwajcarii 2021/2022 | |||||||
|
10 Maj
2022
|
Young Boys Berno
4
FC Sankt Gallen
1
|
77' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
FC Sankt Gallen
2
FC Basel 1893
2
|
76' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
03 Mar
2022
|
FC Basel 1893
2
FC Sankt Gallen
2
|
72' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Lugano
0
FC Sankt Gallen
2
|
59' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
06 Lut
2022
|
FC Sankt Gallen
3
Young Boys Berno
3
|
53' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2022
|
Lausanne
1
FC Sankt Gallen
5
|
60' |
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
05 Gru
2021
|
FC Sankt Gallen
0
Grasshopper
4
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
27 Lis
2021
|
FC Sion
3
FC Sankt Gallen
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
21 Lis
2021
|
FC Sankt Gallen
0
Lausanne
1
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
27 Paź
2021
|
Chiasso
1
FC Sankt Gallen
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwajcarii 2021/2022 | |||||||
|
17 Paź
2021
|
FC Sankt Gallen
2
Servette FC
1
|
29' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Grasshopper
5
FC Sankt Gallen
2
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
25 Wrz
2021
|
Young Boys Berno
2
FC Sankt Gallen
1
|
69' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Servette FC
5
FC Sankt Gallen
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
01 Sie
2021
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2021/2022 | |||||||
|
12 Maj
2021
|
FC Zurich
2
FC Sankt Gallen
2
|
62' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
08 Kwi
2021
|
FC Sankt Gallen
4
Young Boys Berno
1
|
22' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Szwajcarii 2020/2021 | |||||||
|
03 Kwi
2021
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
Chorwacja U-21
3
Szwajcaria U-21
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U-21 UEFA 2021 | |||||||
|
25 Mar
2021
|
Anglia U-21
0
Szwajcaria U-21
1
|
66' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U-21 UEFA 2021 | |||||||
|
07 Mar
2021
|
FC Luzern
4
FC Sankt Gallen
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
03 Mar
2021
|
FC Sankt Gallen
0
Servette FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
FC Sankt Gallen
3
FC Basel 1893
1
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
17 Lut
2021
|
FC Sankt Gallen
2
FC Luzern
1
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
22 Gru
2020
|
FC Sankt Gallen
1
Young Boys Berno
2
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Young Boys Berno
0
FC Sankt Gallen
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
01 Lis
2020
|
FC Sankt Gallen
1
FC Basel 1893
3
|
21' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
|
85' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
FC Vaduz
0
FC Sankt Gallen
1
|
64' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Swiss Super League 2020/2021 | |||||||
|
24 Wrz
2020
|
FC Sankt Gallen
0
AEK Ateny
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
04 Wrz
2020
|
Szwajcaria U-21
4
Słowacja U-21
1
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje 2019/2020 | |||||||
|
03 Sie
2020
|
Young Boys Berno
3
FC Sankt Gallen
1
|
84' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
31 Lip
2020
|
FC Sankt Gallen
6
Neuchatel Xamax FC
0
|
62' |
2 gole
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.3 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
25 Lip
2020
|
FC Zurich
1
FC Sankt Gallen
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
19 Lip
2020
|
FC Thun
2
FC Sankt Gallen
1
|
25' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
16 Lip
2020
|
FC Sankt Gallen
4
FC Luzern
1
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
12 Lip
2020
|
Servette FC
1
FC Sankt Gallen
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
01 Lip
2020
|
Neuchatel Xamax FC
1
FC Sankt Gallen
2
|
61' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
28 Cze
2020
|
FC Sankt Gallen
3
FC Thun
2
|
71' |
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
25 Cze
2020
|
FC Sankt Gallen
0
FC Zurich
4
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
20 Cze
2020
|
FC Sion
1
FC Sankt Gallen
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
23 Lut
2020
|
FC Sankt Gallen
3
Young Boys Berno
3
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
09 Lut
2020
|
FC Sankt Gallen
1
Servette FC
0
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
26 Sty
2020
|
FC Sankt Gallen
3
Lugano
1
|
67' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
FC Sankt Gallen
1
FC Zurich
3
|
20' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
01 Gru
2019
|
FC Luzern
1
FC Sankt Gallen
4
|
16' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
24 Lis
2019
|
FC Sankt Gallen
4
Neuchatel Xamax FC
1
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Young Boys Berno
4
FC Sankt Gallen
3
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
28 Wrz
2019
|
FC Sankt Gallen
4
FC Thun
0
|
75' |
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
21 Wrz
2019
|
FC Sankt Gallen
3
Servette FC
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
25 Sie
2019
|
FC Sankt Gallen
3
Lugano
2
|
79' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
27 Lip
2019
|
FC Basel 1893
1
FC Sankt Gallen
2
|
50' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
20 Lip
2019
|
FC Sankt Gallen
0
FC Luzern
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Swiss Super League 2019/2020 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
Rapid Wiedeń
2
Admira Wacker Mödling
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Bundesliga (Austria) 2018/2019 | |||||||
|
12 Sie
2018
|
Rapid Wiedeń
0
Wolfsberger AC
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Bundesliga (Austria) 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Jeremy Guillemenot 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67.
W ostatnich 10 meczach Jeremy Guillemenot 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77.
W jakiej formie jest Jeremy Guillemenot?
Jeremy Guillemenot jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.00). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Jeremy Guillemenot w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jeremy Guillemenot rozegrał w barwach Wisły Kraków w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 91 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Jeremy Guillemenot - zarobki
Jeremy Guillemenot gra w Wisła Kraków na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 410 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jeremy Guillemenot w Wisła Kraków (2025/26)
| Rocznie | 410 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 34 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jeremy Guillemenot w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
410 tys. € |
| 2024/25 |
|
410 tys. € |
| 2023/24 |
|
410 tys. € |
| 2022/23 |
|
190 tys. € |
| 2021/22 |
|
190 tys. € |
Jeremy Guillemenot - kontuzje
W trakcie kariery Jeremy Guillemenot zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jeremy Guillemenot
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.02.26 – 17.02.26 (10 dni)
Servette FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.09.25 – 29.10.25 (51 dni)
Servette FC opuszczone: 8 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.03.25 – 30.03.25 (6 dni)
Servette FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz palca stopy
07.03.23 – 19.03.23 (13 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.07.22 – 04.08.22 (9 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
10.11.20 – 06.12.20 (27 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.10.19 – 30.10.19 (7 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.08.19 – 20.08.19 (9 dni)
FC Sankt Gallen opuszczone: 2 mecze
Czy Jeremy Guillemenot ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Jeremy Guillemenot nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jeremy Guillemenot to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 51 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jeremy Guillemenot - trofea
W trakcie kariery Jeremy Guillemenot zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jeremy Guillemenot
Jakie trofea zdobył Jeremy Guillemenot?
Jeremy Guillemenot zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Servette — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Jeremy Guillemenot - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jeremy Guillemenot wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jeremy Guillemenot na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jeremy Guillemenot
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 28 |
|
300 tys. € |
| 01.06.2026 | 28 |
|
400 tys. € |
| 28.12.2025 | 27 |
|
400 tys. € |
| 09.06.2025 | 27 |
|
400 tys. € |
| 22.12.2024 | 26 |
|
800 tys. € |
| 30.05.2024 | 26 |
|
1 mln € |
| 20.12.2023 | 25 |
|
1 mln € |
| 18.10.2023 | 25 |
|
1 mln € |
| 06.06.2023 | 25 |
|
1,3 mln € |
| 27.03.2023 | 25 |
|
900 tys. € |
| 09.11.2022 | 24 |
|
700 tys. € |
| 07.06.2022 | 24 |
|
700 tys. € |
| 02.01.2022 | 23 |
|
500 tys. € |
| 03.10.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
| 22.06.2021 | 23 |
|
1 mln € |
| 27.12.2020 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 30.07.2020 | 22 |
|
750 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
450 tys. € |
| 05.01.2020 | 22 |
|
500 tys. € |
| 03.06.2019 | 21 |
|
500 tys. € |
| 14.04.2019 | 21 |
|
500 tys. € |
| 18.12.2018 | 20 |
|
250 tys. € |
| 25.07.2018 | 20 |
|
250 tys. € |
| 29.05.2018 | 20 |
|
100 tys. € |
| 31.12.2017 | 19 |
|
100 tys. € |
| 16.08.2017 | 19 |
|
100 tys. € |
| 17.12.2015 | 17 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jeremy Guillemenot?
Wycena Jeremy Guillemenot wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Jeremy Guillemenot wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.