Jindrich Stanek

bramkarz #16
Aktualny klub Slavia Praga
Wiek / data ur.30 lat (27.04.1996)
Wzrost1,92 m
Waga84 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobki70 tys. $
Dołączył04.01.2024
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa2 mln €

Jindrich Stanek jest piłkarzem występującym obecnie w Slavia Praga. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Liczby Jindrich Stanek w Mistrzostwach Świata 2026
Mecze
3
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
0.00
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Jindrich Stanek

Ocena
25.06 Czechy Meksyk 0:3 0.0
18.06 Czechy RPA 1:1 0.0
05.06 Czechy Gwatemala 3:1 0.0
17.05 Hradec Kralove Slavia Praga 3:1 6.6
13.05 Slavia Praga Jablonec 5:1 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Orange County SC El Paso Locomotive
02.08.2026·04:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

70 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 6 tys. $
tygodniowo: 1 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer4.01.2024
kwota transferu1 mln €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

2 mln €
-800 tys. € (-28,6%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,92 m
Waga 84 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Taktyka
Gra w powietrzu
Interwencje
Przewidywanie
Panowanie nad piłką

Jakie statystyki ma Jindrich Stanek w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Jindrich Stanek wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Jindrich Stanek oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Jindrich Stanek w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Jindrich Stanek zanotował 5 występów w reprezentacji Czech.

Historia transferów Jindrich Stanek

Pierwszy transfer Jindrich Stanek w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Viktoria Pilzno do Slavii Pragi za 1 milion euro.

Ile zarabia Jindrich Stanek?

Na podstawie kontraktu z Slavia Praga, Jindrich Stanek otrzymuje 70,5 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 5,9 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Stanek w sierpniu 2026 to 1,4 tysiąca dolarów, a dziennie około 193 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Jindrich Stanek?

Jindrich Stanek najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Jindrich Stanek?

Wycena 30-letniego Jindrich Stanek według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Jindrich Stanek?

Jindrich Stanek urodził się 27 kwietnia 1996 w Strakonice. Obecnie piłkarz ma 30 lat.