Jordy Croux jest piłkarzem występującym obecnie w Yokohama Marinos. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jordy Croux
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jordy Croux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jordy Croux wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 25,0%. Jordy Croux oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jordy Croux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jordy Croux rozegrał w barwach Yokohama Marinos w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 238 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jordy Croux
Pierwszy transfer Jordy Croux w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z MVV Maastrichtu do Willem II Tilburg za 150 tysięcy euro.
Czy Jordy Croux ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jordy Croux nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jordy Croux to uraz kostki z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jordy Croux?
Jordy Croux ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2013 roku.
Na jakiej pozycji gra Jordy Croux?
Jordy Croux najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Jordy Croux?
Wycena 32-letniego Jordy Croux według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jordy Croux?
Jordy Croux urodził się 15 stycznia 1994 w Hasselt w Belgii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Jordy Croux – statystyki
Szczegółowe statystyki Jordy Croux w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Yokohama Marinos. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jordy Croux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jordy Croux wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.60, a skuteczność strzałów to 25,0%. Jordy Croux oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jordy Croux – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jordy Croux w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Jordy Croux w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jordy Croux rozegrał w barwach Yokohama Marinos w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 238 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Jordy Croux – transfery
W trakcie kariery Jordy Croux zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 150 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Yokohama Marinos 2025 – obecnie
-
Jubilo Iwata 2024 – 2025
-
Cerezo Osaka 2023 – 2024
-
Avispa Fukuoka 2021 – 2023
-
Roda JC Kerkrade 2019 – 2021
-
Willem II Tilburg 2019 – 2019
-
MVV Maastricht 2019 – 2019
-
Willem II Tilburg 2016 – 2019
-
MVV Maastricht 2015 – 2016
-
KRC Genk 2015 – 2015
-
MVV Maastricht 2014 – 2015
-
KRC Genk 2014 – 2014
-
OH Leuven 2013 – 2014
-
KRC Genk 2011 – 2013
-
Genk U19 2010 – 2011
-
KRC Genk U17 2009 – 2010

-
KRC Genk Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jordy Croux
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 19.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 15.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 08.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 07.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 21.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.08.2016 |
|
150 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Jordy Croux
Pierwszy transfer Jordy Croux w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z MVV Maastrichtu do Willem II Tilburg za 150 tysięcy euro.
Jordy Croux – forma
W ostatnich 5 meczach Jordy Croux zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,60. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jordy Croux i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
59'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Tokio Verdy
2
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
JEF United Chiba
0
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Mito Hollyhock
0
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Machida Zelvia
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Kashima Antlers
4
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
50'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Yokohama Marinos
6
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Karne
|
Yokohama Marinos
(4)
1
Kashima Antlers
(5)
1
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Karne
|
Yokohama Marinos
(1)
1
Mito Hollyhock
(3)
1
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
JEF United Chiba
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
FC Tokyo
3
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
3
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Yokohama Marinos
5
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
JEF United Chiba
0
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
3
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Tokio Verdy
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Urawa Red Diamonds
2
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Machida Zelvia
3
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
95'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
3
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 33. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FC Tokyo
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia), 31. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia), 29. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Mito Hollyhock
1
Jubilo Iwata
3
J2 League (Japonia), 26. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Iwaki
3
Jubilo Iwata
1
J2 League (Japonia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Blaublitz Akita
4
J2 League (Japonia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Jubilo Iwata
5
Consadole Sapporo
1
J2 League (Japonia), 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Roasso Kumamoto
2
Jubilo Iwata
0
J2 League (Japonia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Vegalta Sendai
1
J2 League (Japonia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Cze
Koniec
|
JEF United Chiba
0
Jubilo Iwata
1
J2 League (Japonia), 20. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Jubilo Iwata
4
Ehime FC
0
J2 League (Japonia), 19. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Omiya Ardija
2
Jubilo Iwata
2
J2 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Jubilo Iwata
1
J2 League (Japonia), 17. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Iwaki
0
J2 League (Japonia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Fujieda MYFC
0
J2 League (Japonia), 15. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Consadole Sapporo
2
Jubilo Iwata
4
J2 League (Japonia), 14. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Imabari
3
Jubilo Iwata
3
J2 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Renofa Yamaguchi
1
J2 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Oita Trinita
3
J2 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Blaublitz Akita
2
Jubilo Iwata
1
J2 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Roasso Kumamoto
1
J2 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Montedio Yamagata
0
Jubilo Iwata
0
J2 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
JEF United Chiba
0
J2 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Jubilo Iwata
3
J2 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Ventforet Kofu
1
J2 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Kataller Toyama
3
Jubilo Iwata
1
J2 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
01 Mar
Koniec
|
V-varen Nagasaki
1
Jubilo Iwata
0
J2 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Sagan Tosu
0
J2 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Jubilo Iwata
3
Mito Hollyhock
2
J2 League (Japonia), 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Sagan Tosu
3
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Jubilo Iwata
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Jubilo Iwata
2
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Sanfrecce Hiroshima
2
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Jubilo Iwata
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
74'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Cerezo Osaka
3
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Yokohama Marinos
2
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
62'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
69'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
68'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Sagan Tosu
1
J1 League (Japonia)
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Albirex Niigata
2
J1 League (Japonia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashima Antlers
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Jubilo Iwata
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia)
|
69'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
5
FC Tokyo
1
J1 League (Japonia)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Vegalta Sendai
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Shimizu S-pulse
2
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
3
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Avispa Fukuoka
3
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Gamba Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Yokohama FC
1
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
43'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
0
Go Ahead Eagles
3
Eerste Divisie
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
Helmond Sport
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
3
Excelsior Rotterdam
1
Eerste Divisie
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Roda JC Kerkrade
1
Eerste Divisie
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Jong Utrecht
2
Roda JC Kerkrade
0
Eerste Divisie
|
45'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
0
Den Bosch
0
Eerste Divisie
|
53'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
0
Fortuna Sittard
2
Puchar Holandii
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
1
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
FC Eindhoven
3
Roda JC Kerkrade
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
FC Volendam
3
Eerste Divisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
FC Volendam
4
Roda JC Kerkrade
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
NAC Breda
2
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
De Graafschap
2
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Willem II Tilburg
5
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Feyenoord Rotterdam
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
NAC Breda
1
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
Utrecht
2
Eredivisie
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
5
PSV Eindhoven
0
Eredivisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Heerenveen
2
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Roda JC Kerkrade
0
Eredivisie
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
VVV Venlo
0
Eredivisie
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
24 Gru
Koniec
|
Ajax
3
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Jordy Croux 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.60.
W ostatnich 10 meczach Jordy Croux 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67.
W jakiej formie jest Jordy Croux?
Jordy Croux jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.60 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.60). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jordy Croux – zarobki
Jordy Croux gra w Yokohama Marinos na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 95 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jordy Croux w Yokohama Marinos (2017/18)
| Rocznie | 95 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 260 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Jordy Croux w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2017/18 |
|
95 tys. € |
| 2016/17 |
|
91 tys. € |
| 2013/14 |
|
36 tys. € |
Jordy Croux – kontuzje
W trakcie kariery Jordy Croux zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jordy Croux
-
Uraz kostki
31.12.20 – 14.04.21 (105 dni)
Roda JC Kerkrade opuszczone: 13 meczów
-
Problemy z udem
11.04.19 – 19.04.19 (9 dni)
MVV Maastricht opuszczone: 1 mecz
Czy Jordy Croux ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jordy Croux nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jordy Croux to uraz kostki z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jordy Croux – trofea
W trakcie kariery Jordy Croux zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jordy Croux
Jakie trofea zdobył Jordy Croux?
Jordy Croux zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w KRC Genk — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Belgii — 1 raz.
Jordy Croux – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jordy Croux wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jordy Croux na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jordy Croux
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 32 |
|
350 tys. € |
| 14.12.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 25.06.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 09.12.2024 | 30 |
|
450 tys. € |
| 11.06.2024 | 30 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2024 | 30 |
|
700 tys. € |
| 27.06.2023 | 29 |
|
750 tys. € |
| 05.01.2023 | 28 |
|
850 tys. € |
| 27.06.2022 | 28 |
|
750 tys. € |
| 13.01.2022 | 27 |
|
600 tys. € |
| 28.06.2021 | 27 |
|
450 tys. € |
| 30.12.2020 | 26 |
|
450 tys. € |
| 23.10.2020 | 26 |
|
450 tys. € |
| 28.06.2020 | 26 |
|
425 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
350 tys. € |
| 26.06.2019 | 25 |
|
450 tys. € |
| 27.12.2018 | 24 |
|
500 tys. € |
| 11.06.2018 | 24 |
|
600 tys. € |
| 16.01.2018 | 24 |
|
600 tys. € |
| 06.06.2017 | 23 |
|
850 tys. € |
| 17.01.2017 | 23 |
|
500 tys. € |
| 30.06.2016 | 22 |
|
250 tys. € |
| 04.02.2016 | 22 |
|
225 tys. € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
200 tys. € |
| 20.02.2015 | 21 |
|
250 tys. € |
| 15.08.2014 | 20 |
|
300 tys. € |
| 27.06.2014 | 20 |
|
400 tys. € |
| 09.02.2014 | 20 |
|
400 tys. € |
| 24.06.2013 | 19 |
|
500 tys. € |
| 16.06.2012 | 18 |
|
500 tys. € |
| 11.04.2012 | 18 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jordy Croux?
Wycena Jordy Croux wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Jordy Croux wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.