Julian Lelieveld jest piłkarzem występującym obecnie w Wisła Kraków. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Julian Lelieveld
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Wisła Kraków
2
Cracovia
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka | |||||||
|
31 Paź
17:30
|
Lech Poznań
3
Wisła Kraków
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka | |||||||
|
24 Paź
20:15
|
Wisła Kraków
2
Raków Częstochowa
1
|
66' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Julian Lelieveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Julian Lelieveld wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Julian Lelieveld oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Julian Lelieveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Julian Lelieveld rozegrał w barwach Wisły Kraków w Ekstraklasie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 480 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Czy Julian Lelieveld ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Julian Lelieveld nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Julian Lelieveld to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Julian Lelieveld?
Julian Lelieveld ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Julian Lelieveld?
Julian Lelieveld najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Julian Lelieveld?
Wycena 28-letniego Julian Lelieveld według stanu na marzec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 850 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Julian Lelieveld?
Julian Lelieveld urodził się 24 listopada 1997 w Arnhem w Holandii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Julian Lelieveld - statystyki
Szczegółowe statystyki Julian Lelieveld w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Wisła Kraków. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Julian Lelieveld
Julian Lelieveld vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Julian Lelieveld
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Julian Lelieveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Julian Lelieveld wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Julian Lelieveld oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Julian Lelieveld - transfery
W trakcie kariery Julian Lelieveld zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Wisła Kraków 2025 – obecnie
-
RKC Waalwijk 2022 – 2025
-
De Graafschap 2020 – 2022
-
Vitesse 2019 – 2020
-
Go Ahead Eagles 2018 – 2019
-
Vitesse 2015 – 2018
-
Vitesse U19 2014 – 2015

-
Vitesse Arnheim U17 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Julian Lelieveld
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Julian Lelieveld - forma
W ostatnich 5 meczach Julian Lelieveld zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Julian Lelieveld i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:30
|
Wisła Kraków
2
Cracovia
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka | |||||||
|
31 Paź
17:30
|
Lech Poznań
3
Wisła Kraków
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka | |||||||
|
24 Paź
20:15
|
Wisła Kraków
2
Raków Częstochowa
1
|
66' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka | |||||||
|
16 Paź
20:30
|
Widzew Łódź
0
Wisła Kraków
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka | |||||||
|
11 Paź
20:15
|
Legia Warszawa
2
Wisła Kraków
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka | |||||||
|
16 Sie
20:15
|
Górnik Zabrze
2
Wisła Kraków
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:30
|
Wisła Kraków
2
Wisła Płock
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka | |||||||
|
01 Sie
14:45
|
Piast Gliwice
4
Wisła Kraków
3
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka | |||||||
|
26 Lip
20:15
|
Wisła Kraków
2
GKS Katowice
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka | |||||||
|
01 Mar
14:30
|
Wisła Kraków
1
Znicz Pruszków
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
20 Lut
20:30
|
Wisła Kraków
1
Wieczysta Kraków
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
15 Lut
14:30
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1
Wisła Kraków
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
06 Lut
20:30
|
Wisła Kraków
3
GKS Tychy
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
ŁKS Łódź
1
Wisła Kraków
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2025
|
Zawisza Bydgoszcz
4
Wisła Kraków
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| STS Puchar Polski 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Wisła Kraków
3
Stal Mielec
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Wisła Kraków
1
Polonia Warszawa
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Chrobry Głogów
0
Wisła Kraków
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
29 Paź
2025
|
Hutnik Kraków
0
Wisła Kraków
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| STS Puchar Polski 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
26 Paź
2025
|
Wisła Kraków
2
Stal Rzeszów
1
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2025
|
Puszcza Niepołomice
0
Wisła Kraków
3
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Wisła Kraków
3
Ruch Chorzów
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
02 Paź
2025
|
Wieczysta Kraków
1
Wisła Kraków
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Wisła Kraków
1
Polonia Bytom
0
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2025
|
![]()
Odra Bytom Odrzański
0
Wisła Kraków
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| STS Puchar Polski 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
21 Wrz
2025
|
Górnik Łęczna
1
Wisła Kraków
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2025
|
Miedź Legnica
2
Wisła Kraków
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Wisła Kraków
5
Śląsk Wrocław
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Znicz Pruszków
0
Wisła Kraków
7
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Wisła Kraków
3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
04 Sie
2025
|
GKS Tychy
3
Wisła Kraków
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
26 Lip
2025
|
Wisła Kraków
5
ŁKS Łódź
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
20 Lip
2025
|
Stal Mielec
0
Wisła Kraków
4
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Betclic I Liga 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
RKC Waalwijk
5
Go Ahead Eagles
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
14 Maj
2025
|
Feyenoord Rotterdam
2
RKC Waalwijk
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
RKC Waalwijk
3
Heerenveen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Groningen
6
RKC Waalwijk
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
2025
|
RKC Waalwijk
0
Utrecht
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
2025
|
NEC Nijmegen
2
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
RKC Waalwijk
0
Heracles Almelo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
01 Kwi
2025
|
AZ Alkmaar
2
RKC Waalwijk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Mar
2025
|
PEC Zwolle
2
RKC Waalwijk
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
RKC Waalwijk
0
PSV Eindhoven
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
28 Lut
2025
|
RKC Waalwijk
1
Fortuna Sittard
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
16 Lut
2025
|
Twente
2
RKC Waalwijk
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
RKC Waalwijk
5
NAC Breda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
02 Lut
2025
|
Almere City
1
RKC Waalwijk
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
26 Sty
2025
|
RKC Waalwijk
2
Willem II Tilburg
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Sparta Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Ajax
2
RKC Waalwijk
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
RKC Waalwijk
1
PEC Zwolle
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Fortuna Sittard
3
RKC Waalwijk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2024
|
RKC Waalwijk
2
Feyenoord Rotterdam
3
|
52' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2024
|
Heerenveen
1
RKC Waalwijk
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Heracles Almelo
2
RKC Waalwijk
2
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
RKC Waalwijk
0
NEC Nijmegen
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
RKC Waalwijk
2
Almere City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2024
|
NAC Breda
4
RKC Waalwijk
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
RKC Waalwijk
2
Twente
2
|
75' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Utrecht
3
RKC Waalwijk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
RKC Waalwijk
0
Ajax
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
2024
|
RKC Waalwijk
1
Sparta Rotterdam
2
|
38' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Willem II Tilburg
3
RKC Waalwijk
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2024
|
RKC Waalwijk
0
AZ Alkmaar
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2024
|
Go Ahead Eagles
2
RKC Waalwijk
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
RKC Waalwijk
1
Groningen
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2024
|
PSV Eindhoven
5
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2024
|
PSV Eindhoven
3
RKC Waalwijk
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Maj
2024
|
RKC Waalwijk
1
PEC Zwolle
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
28 Kwi
2024
|
RKC Waalwijk
2
Utrecht
2
|
3' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
2
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
04 Kwi
2024
|
RKC Waalwijk
0
Almere City
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
RKC Waalwijk
1
Heerenveen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Excelsior Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
RKC Waalwijk
3
Vitesse
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Go Ahead Eagles
1
RKC Waalwijk
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
RKC Waalwijk
0
Fortuna Sittard
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
Feyenoord Rotterdam
1
RKC Waalwijk
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
09 Lut
2024
|
RKC Waalwijk
2
NEC Nijmegen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Sty
2024
|
RKC Waalwijk
1
Heracles Almelo
2
|
77' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
RKC Waalwijk
2
Excelsior Rotterdam
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
PEC Zwolle
1
RKC Waalwijk
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
04 Lis
2023
|
RKC Waalwijk
1
Feyenoord Rotterdam
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
Utrecht
3
RKC Waalwijk
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
Almere City
1
RKC Waalwijk
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
RKC Waalwijk
0
PSV Eindhoven
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
RKC Waalwijk
1
AZ Alkmaar
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Heerenveen
3
RKC Waalwijk
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Cambuur
4
RKC Waalwijk
0
|
52' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Utrecht
2
RKC Waalwijk
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
23 Kwi
2023
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
0
|
65' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
19 Kwi
2023
|
Go Ahead Eagles
3
RKC Waalwijk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Heerenveen
1
RKC Waalwijk
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
01 Lut
2023
|
RKC Waalwijk
3
Go Ahead Eagles
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
28 Sty
2023
|
RKC Waalwijk
2
Emmen
0
|
72' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
RKC Waalwijk
0
Heerenveen
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
13 Lis
2022
|
NEC Nijmegen
6
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
30 Paź
2022
|
Twente
3
RKC Waalwijk
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
19 Paź
2022
|
De Treffers
2
RKC Waalwijk
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Fortuna Sittard
0
RKC Waalwijk
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
RKC Waalwijk
5
Excelsior Rotterdam
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Emmen
1
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
09 Maj
2022
|
De Graafschap
1
FC Eindhoven
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
06 Maj
2022
|
Jong Ajax
1
De Graafschap
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
29 Kwi
2022
|
De Graafschap
1
Jong PSV
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
De Graafschap
1
FC OSS
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
08 Kwi
2022
|
FC Volendam
3
De Graafschap
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
01 Kwi
2022
|
De Graafschap
1
Emmen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
25 Mar
2022
|
FC Eindhoven
1
De Graafschap
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
18 Mar
2022
|
De Graafschap
1
MVV Maastricht
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
11 Mar
2022
|
NAC Breda
2
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
04 Mar
2022
|
De Graafschap
0
Jong AZ
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
25 Lut
2022
|
De Graafschap
0
Den Bosch
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
11 Lut
2022
|
De Graafschap
2
Dordrecht
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
04 Lut
2022
|
Telstar
0
De Graafschap
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
21 Sty
2022
|
De Graafschap
1
Almere City
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
14 Sty
2022
|
Excelsior Rotterdam
0
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
09 Sty
2022
|
De Graafschap
1
VVV Venlo
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
06 Gru
2021
|
Jong PSV
2
De Graafschap
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
26 Lis
2021
|
De Graafschap
1
Jong Ajax
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
14 Lis
2021
|
De Graafschap
1
Telstar
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
05 Lis
2021
|
Den Bosch
2
De Graafschap
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
22 Paź
2021
|
VVV Venlo
1
De Graafschap
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
15 Paź
2021
|
De Graafschap
0
FC Eindhoven
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
10 Paź
2021
|
Almere City
1
De Graafschap
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
24 Wrz
2021
|
De Graafschap
2
Jong Utrecht
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
17 Wrz
2021
|
De Graafschap
3
Excelsior Rotterdam
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
13 Wrz
2021
|
Jong AZ
2
De Graafschap
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
De Graafschap
0
FC Volendam
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
27 Sie
2021
|
Emmen
0
De Graafschap
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
13 Sie
2021
|
MVV Maastricht
1
De Graafschap
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
De Graafschap
0
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2021
|
Jong Ajax
1
De Graafschap
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
23 Kwi
2021
|
De Graafschap
2
Almere City
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
11 Kwi
2021
|
De Graafschap
1
Go Ahead Eagles
0
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
28 Mar
2021
|
NAC Breda
3
De Graafschap
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
19 Mar
2021
|
De Graafschap
1
Excelsior Rotterdam
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
12 Mar
2021
|
Telstar
1
De Graafschap
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
NEC Nijmegen
1
De Graafschap
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
13 Lut
2021
|
De Graafschap
1
MVV Maastricht
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
29 Sty
2021
|
De Graafschap
2
FC OSS
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
24 Sty
2021
|
FC Volendam
1
De Graafschap
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
15 Sty
2021
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
De Graafschap
3
Jong Utrecht
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
De Graafschap
1
PSV Eindhoven
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2020/2021 | |||||||
|
11 Gru
2020
|
De Graafschap
2
Jong Ajax
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
FC Eindhoven
3
De Graafschap
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
19 Lis
2020
|
De Graafschap
0
Cambuur
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
11 Lis
2020
|
De Graafschap
1
NAC Breda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Twente
1
De Graafschap
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Puchar Holandii 2020/2021 | |||||||
|
23 Paź
2020
|
De Graafschap
2
Jong PSV
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
13 Paź
2020
|
Go Ahead Eagles
0
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
05 Paź
2020
|
Excelsior Rotterdam
1
De Graafschap
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
08 Lut
2020
|
Groningen
1
Vitesse
0
|
96' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
01 Lut
2020
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
26 Sty
2020
|
Vitesse
1
Emmen
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
22 Sty
2020
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
2
|
92' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Puchar Holandii 2019/2020 | |||||||
|
22 Gru
2019
|
Vitesse
3
VVV Venlo
0
|
93' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
14 Gru
2019
|
Twente
0
Vitesse
3
|
93' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
08 Gru
2019
|
Vitesse
0
Feyenoord Rotterdam
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
08 Lis
2019
|
Vitesse
1
Groningen
2
|
74' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Emmen
2
Vitesse
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
29 Paź
2019
|
Vitesse
2
De Graafschap
0
|
93' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Puchar Holandii 2019/2020 | |||||||
|
29 Wrz
2019
|
RKC Waalwijk
1
Vitesse
2
|
52' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
21 Wrz
2019
|
Vitesse
4
Fortuna Sittard
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
24 Sie
2019
|
Heracles Almelo
1
Vitesse
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2019/2020 | |||||||
|
25 Maj
2019
|
RKC Waalwijk
0
Go Ahead Eagles
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Eerste Divisie 2018/2019 | |||||||
|
19 Maj
2019
|
Go Ahead Eagles
2
Den Bosch
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2018/2019 | |||||||
|
23 Gru
2017
|
PSV Eindhoven
2
Vitesse
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2017/2018 | |||||||
|
16 Gru
2017
|
Twente
1
Vitesse
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eredivisie 2017/2018 | |||||||
|
07 Gru
2017
|
Vitesse
1
Nicea
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Liga Europy 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Julian Lelieveld ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Julian Lelieveld ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Julian Lelieveld?
Julian Lelieveld jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.42). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Julian Lelieveld w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Julian Lelieveld rozegrał w barwach Wisły Kraków w Ekstraklasie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 480 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Julian Lelieveld - zarobki
Julian Lelieveld gra w Wisła Kraków na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 61 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Julian Lelieveld w Wisła Kraków (2024/25)
| Rocznie | 61 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 166 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Julian Lelieveld w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
61 tys. € |
| 2023/24 |
|
58 tys. € |
| 2022/23 |
|
58 tys. € |
| 2019/20 |
|
51 tys. € |
| 2017/18 |
|
137 tys. € |
| 2016/17 |
|
111 tys. € |
| 2015/16 |
|
69 tys. € |
Julian Lelieveld - kontuzje
W trakcie kariery Julian Lelieveld zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Julian Lelieveld
-
Uraz
10.05.21 – 18.05.21 (9 dni)
De Graafschap opuszczone: 2 mecze
Czy Julian Lelieveld ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Julian Lelieveld nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Julian Lelieveld to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Julian Lelieveld - trofea
W trakcie kariery Julian Lelieveld zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Julian Lelieveld
Jakie trofea zdobył Julian Lelieveld?
Julian Lelieveld zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vitesse — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Holandii — 1 raz.
Julian Lelieveld - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Julian Lelieveld wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Julian Lelieveld na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Julian Lelieveld
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.03.2026 | 28 |
|
350 tys. € |
| 07.12.2025 | 28 |
|
400 tys. € |
| 27.05.2025 | 27 |
|
500 tys. € |
| 16.12.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 13.10.2024 | 26 |
|
700 tys. € |
| 30.05.2024 | 26 |
|
850 tys. € |
| 14.12.2023 | 26 |
|
850 tys. € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
700 tys. € |
| 16.03.2023 | 25 |
|
700 tys. € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
550 tys. € |
| 22.06.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 11.01.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 11.10.2021 | 23 |
|
450 tys. € |
| 30.12.2020 | 23 |
|
450 tys. € |
| 11.08.2020 | 22 |
|
425 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
400 tys. € |
| 17.12.2019 | 22 |
|
500 tys. € |
| 02.07.2019 | 21 |
|
500 tys. € |
| 20.01.2019 | 21 |
|
350 tys. € |
| 11.06.2018 | 20 |
|
300 tys. € |
| 16.01.2018 | 20 |
|
450 tys. € |
| 06.06.2017 | 19 |
|
250 tys. € |
| 17.01.2017 | 19 |
|
250 tys. € |
| 14.07.2016 | 18 |
|
250 tys. € |
| 04.02.2016 | 18 |
|
150 tys. € |
| 10.11.2015 | 17 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Julian Lelieveld?
Wycena Julian Lelieveld wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Julian Lelieveld wyceniano na 850 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.