Kalle Wallius jest piłkarzem występującym obecnie w Ilves. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Kalle Wallius
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Kalle Wallius w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kalle Wallius wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.15, a skuteczność strzałów to 3,4%. Kalle Wallius oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kalle Wallius w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kalle Wallius rozegrał w barwach Ilves w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów, w Veikkausliiga (Finlandia) 25 meczów oraz w Pucharze Finlandii 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 32 razy i spędził na boisku łącznie 2 455 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Kalle Wallius?
Na podstawie kontraktu z Ilves, Kalle Wallius otrzymuje 36,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 3 tysiące euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Wallius w listopadzie 2026 to 697 euro, a dziennie około 99 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Na jakiej pozycji gra Kalle Wallius?
Kalle Wallius najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kalle Wallius?
Wycena 23-letniego Kalle Wallius według stanu na listopad 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kalle Wallius?
Kalle Wallius urodził się 2 stycznia 2003 w Finlandii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Kalle Wallius – statystyki
Szczegółowe statystyki Kalle Wallius w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ilves oraz reprezentacja Finlandii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kalle Wallius vs. inni
Jakie statystyki ma Kalle Wallius w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Kalle Wallius wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.15, a skuteczność strzałów to 3,4%. Kalle Wallius oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Kalle Wallius – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kalle Wallius w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 85' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Wrz
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 22. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 21. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 20. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Veikkausliiga (Finlandia), 19. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Kalle Wallius w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kalle Wallius rozegrał w barwach Ilves w Lidze Konferencji UEFA 6 meczów, w Veikkausliiga (Finlandia) 25 meczów oraz w Pucharze Finlandii 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 32 razy i spędził na boisku łącznie 2 455 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Kalle Wallius – transfery
W trakcie kariery Kalle Wallius zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ilves 2025 – obecnie
-
Start 2024 – 2025
-
Mariehamn 2024 – 2024
-
Start 2023 – 2024
-
Bologna Primavera 2022 – 2023

-
Klubi-04 2019 – 2022
-
HJK U19 do 2019
Kalle Wallius – forma
W ostatnich 5 meczach Kalle Wallius zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kalle Wallius 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Kalle Wallius 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Kalle Wallius?
Kalle Wallius jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.15). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Kalle Wallius – zarobki
Kalle Wallius gra w Ilves na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 36 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kalle Wallius w Ilves (2026)
| Rocznie | 36 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 3 tys. € |
| Tygodniowo | 697 € |
| Dziennie | 99 € |
Ile zarabia Kalle Wallius?
Na podstawie kontraktu z Ilves, Kalle Wallius otrzymuje 36,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 3 tysiące euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Wallius w listopadzie 2026 to 697 euro, a dziennie około 99 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Kalle Wallius – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kalle Wallius wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kalle Wallius na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kalle Wallius?
Wycena Kalle Wallius wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Kalle Wallius wyceniano na 150 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.