Kees Smit

pomocnik #26
Narodowość Holandia Aktualny klub AZ Alkmaar
Wiek / data ur.20 lat (21.01.2006)
Wzrost1,80 m
Waga66 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki180 tys. €
Dołączył30.06.2024
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa25 mln €

Kees Smit jest piłkarzem występującym obecnie w AZ Alkmaar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Kees Smit w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2026
Mecze
2
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
70'
Średnia ocena
3.12
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Kees Smit

Ocena
03.05 AZ Alkmaar Twente 2:2 6.0
23.04 Go Ahead Eagles AZ Alkmaar 0:0 6.8
19.04 AZ Alkmaar NEC Nijmegen 5:1 8.3
16.04 AZ Alkmaar Szachtar Donieck 2:2 0.0
12.04 AZ Alkmaar Heerenveen 3:0 7.7
Najbliższy hitowy mecz
Racing Montevideo Boston River
02.08.2026·17:00
Kursy bukmacherskie

Statystyki

3,12
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

180 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 15 tys. €
tygodniowo: 3 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

25 mln €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Dodatkowe pozycje Defensywny pomocnik (6), Ofensywny pomocnik (10)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,80 m
Waga 66 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Kees Smit w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Kees Smit wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.12, a skuteczność strzałów to 0,0%. Kees Smit oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Kees Smit w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Kees Smit zanotował 6 występów w reprezentacji Holandii. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 430 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.

Ile zarabia Kees Smit?

Na podstawie kontraktu z AZ Alkmaar, Kees Smit otrzymuje 180 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 15 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Smit w lipcu 2026 to 3,5 tysiąca euro, a dziennie około 493 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Kees Smit?

Kees Smit najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Kees Smit?

Wycena 20-letniego Kees Smit według stanu na maj 2026 wynosi 25 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 25 milionów euro, a najniższa 600 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Kees Smit?

Kees Smit urodził się 21 stycznia 2006 w Heiloo (Holandia). Obecnie piłkarz ma 20 lat.