Kingsley Coman jest piłkarzem występującym obecnie w Al Nassr. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Kingsley Coman
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kingsley Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kingsley Coman wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 11,1%. Kingsley Coman oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kingsley Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kingsley Coman rozegrał w barwach Al Nassr w Saudi Pro League 6 meczów, w AFC Champions League Elite 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 462 minuty. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kingsley Coman
Pierwszy transfer Kingsley Coman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Juventusu do Bayernu Monachium za 7 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Kingsley Coman było przejście z Bayernu Monachium do Al Nassr w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Ile zarabia Kingsley Coman?
Na podstawie kontraktu z Al Nassr, Kingsley Coman otrzymuje 20,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 1,7 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Coman w listopadzie 2026 to 392,5 tysiąca euro, a dziennie około 55,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Kingsley Coman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kingsley Coman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kingsley Coman to zerwanie więzozrostu z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 85 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kingsley Coman?
Kingsley Coman ma na koncie 30 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Niemiec — 9 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Bayernem Monachium — 20 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Kingsley Coman?
Kingsley Coman najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy lub Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Kingsley Coman?
Wycena 30-letniego Kingsley Coman według stanu na czerwiec 2026 wynosi 20 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 65 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kingsley Coman?
Kingsley Coman urodził się 13 czerwca 1996 w Paris we Francji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Kingsley Coman – statystyki
Szczegółowe statystyki Kingsley Coman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Nassr oraz reprezentacja Francji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Kingsley Coman vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kingsley Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kingsley Coman wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.85, a skuteczność strzałów to 11,1%. Kingsley Coman oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Kingsley Coman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kingsley Coman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź
Koniec
|
![]() AFC Champions League Elite, 2. runda
|
3:1 | 13' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
3:0 | 78' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
2:1 | 60' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
2:1 | 87' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
25 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
2:3 | 68' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
3:0 | 66' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
21 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
4:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
12 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
1:1 | 72' | 0 | 1 | – | 7.0 | ||
|
03 Maj
Koniec
|
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
3:1 | 85' | 0 | 0 | – | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Kingsley Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kingsley Coman rozegrał w barwach Al Nassr w Saudi Pro League 6 meczów, w AFC Champions League Elite 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 462 minuty. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Kingsley Coman – transfery
W trakcie kariery Kingsley Coman zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 53 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Nassr 2025 – obecnie
-
Bayern Monachium 2017 – 2025
-
Juventus 2017 – 2017
-
Bayern Monachium 2015 – 2017
-
Juventus 2014 – 2015
-
Paris Saint Germain 2013 – 2014
-
PSG U19 2012 – 2013
-
Paris Saint Germain U17 2011 – 2012

-
Paris Saint Germain Youth 2005 – 2011

-
US Sénart-Moissy Jugend do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Kingsley Coman
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 14.08.2025 |
|
25 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
21 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 29.08.2015 |
|
7 mln € | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Kingsley Coman
Pierwszy transfer Kingsley Coman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Juventusu do Bayernu Monachium za 7 milionów euro.
Najdroższym transferem w karierze Kingsley Coman było przejście z Bayernu Monachium do Al Nassr w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 25 milionów euro.
Kingsley Coman – forma
W ostatnich 5 meczach Kingsley Coman zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Kingsley Coman i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź
Koniec
|
Al Nassr
3
![]()
Neftchi Fergana
1
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Draih
0
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Taawon
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Al Ettifaq
2
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Nassr
4
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Al Nassr
4
Damac
1
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
3
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
101'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
0
Al Nassr
5
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Suqoor
0
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Al Feiha
1
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Al Najma
0
Al Nassr
5
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al Nassr
4
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 9.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Fateh
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Ittihad Jeddah
0
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Al Kholood
0
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Damac
1
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
58'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Al Nassr
1
Al-Qadisiyah FC
2
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Al Ettifaq
2
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al Suqoor
1
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Feiha
1
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Nassr
5
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Islandia
2
Francja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Francja
3
Azerbejdżan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Al Nassr
5
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Nassr
2
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Francja
2
Islandia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Nassr
5
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Al Nassr
(3)
2
Al Ahli Saudi
(5)
2
Superpuchar Arabii Saudyjskiej
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Nassr
2
Superpuchar Arabii Saudyjskiej
|
80'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
Bayern Monachium
4
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Cze
Koniec
|
SL Benfica
1
Bayern Monachium
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Boca Juniors
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Bayern Monachium
10
Auckland City
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
45'
|
2 gole
· 20% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 34. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
63'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 30. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/4 finału
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
0
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 24. kolejka
|
28'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Celtic
1
Liga Mistrzów, play offy
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Celtic
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów, play offy
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Werder Brema
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Holstein Kiel
3
Bundesliga, 20. kolejka
|
58'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
28'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 7. runda
|
62'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
3
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
75'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
5
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
30'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 12. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
72'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Włochy
1
Francja
3
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
SL Benfica
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Union Berlin
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Barcelona
4
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
30'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Aston Villa
1
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 4. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
9
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Holstein Kiel
1
Bayern Monachium
6
Bundesliga, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 1. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
0
Bundesliga
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Manchester United
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
5
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
1.FC Koln
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Freiburg
0
Bundesliga
|
88'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Preußen Münster
0
Bayern Monachium
4
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
77'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Augsburg
1
Bundesliga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
0
RB Lipsk
3
Superpuchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
1.FC Koln
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Manchester City
3
Bayern Monachium
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Francja
2
Maroko
0
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Tunezja
1
Francja
0
Mistrzostwa Świata
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
44'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
5
Superpuchar Niemiec
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Francja
0
Chorwacja
1
Liga Narodów UEFA
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Francja
1
Dania
2
Liga Narodów UEFA
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Villarreal
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Augsburg
0
Bundesliga
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Francja
5
RPA
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Union Berlin
0
Bundesliga
|
68'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
7
Red Bull Salzburg
1
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
12 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
4
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
85'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Hertha BSC
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
69'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Arminia Bielefeld
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Finlandia
0
Francja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Francja
8
Kazachstan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Freiburg
1
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
80'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
Bayern Monachium
0
Puchar Niemiec
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Barcelona
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Ukraina
1
Francja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
64'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Bayern Monachium
3
Superpuchar Niemiec
|
49'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Union Berlin
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Paris Saint Germain
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Bośnia i Hercegowina
0
Francja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Francja
1
Ukraina
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
30'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
4
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
74'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Augsburg
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lokomotiv
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
83'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Portugalia
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Francja
0
Finlandia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lokomotiv
1
Bayern Monachium
2
Liga Mistrzów
|
69'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Atletico Madryt
0
Liga Mistrzów
|
73'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chorwacja
1
Francja
2
Liga Narodów UEFA
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Francja
0
Portugalia
0
Liga Narodów UEFA
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Francja
7
Ukraina
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Borussia Dortmund
2
Superpuchar Niemiec
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
68'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Eintracht Frankfurt
2
Bundesliga
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Union Berlin
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Chelsea
0
Bayern Monachium
3
Liga Mistrzów
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Tottenham
1
Liga Mistrzów
|
27'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Olympiakos
0
Liga Mistrzów
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Tottenham
2
Bayern Monachium
7
Liga Mistrzów
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
FK Crvena zvezda
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Energie Cottbus
1
Bayern Monachium
3
Puchar Niemiec
|
70'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
0
Bayern Monachium
3
Puchar Niemiec
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
61'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Werder Brema
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Heidenheim
4
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Freiburg
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
6
FSV Mainz 05
0
Bundesliga
|
66'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Liverpool
3
Liga Mistrzów
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Augsburg
2
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Hannover 96
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Nurnberg
0
Bundesliga
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
0
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Beşiktaş
0
Liga Mistrzów
|
81'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Werder Brema
2
Bundesliga
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Borussia Dortmund
1
Puchar Niemiec
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Gru
Koniec
|
VfB Stuttgart
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Paris Saint Germain
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
2
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
0
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
2
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Schalke 04
0
Bayern Monachium
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Freiburg
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
8
Hamburger SV
0
Bundesliga
|
30'
|
2 gole
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Hertha BSC
1
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Schalke 04
1
Bundesliga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Werder Brema
1
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
1
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
71'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Hertha BSC
0
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Schalke 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Werder Brema
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Darmstadt 98
1
Bundesliga
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FC Ingolstadt 04
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Bayern Monachium
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
4
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
0
Bayern Monachium
0
Bundesliga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
4
1.FC Koln
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
5
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Juventus
0
Udinese
1
Serie A
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Kingsley Coman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Kingsley Coman 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Kingsley Coman?
Kingsley Coman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.85). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Kingsley Coman – zarobki
Kingsley Coman gra w Al Nassr na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 20,4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kingsley Coman w Al Nassr (2025/26)
| Rocznie | 20,4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 1,7 mln € |
| Tygodniowo | 393 tys. € |
| Dziennie | 56 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Kingsley Coman w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
20,4 mln € |
| 2024/25 |
|
17 mln € |
| 2023/24 |
|
17 mln € |
| 2022/23 |
|
17 mln € |
| 2021/22 |
|
17 mln € |
| 2020/21 |
|
8 mln € |
| 2019/20 |
|
8 mln € |
| 2018/19 |
|
8 mln € |
| 2017/18 |
|
8 mln € |
| 2016/17 |
|
1,4 mln € |
| 2015/16 |
|
1,1 mln € |
| 2014/15 |
|
1,1 mln € |
| 2013/14 |
|
50 tys. € |
Ile zarabia Kingsley Coman?
Na podstawie kontraktu z Al Nassr, Kingsley Coman otrzymuje 20,4 miliona euro rocznej pensji, co daje około 1,7 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Coman w listopadzie 2026 to 392,5 tysiąca euro, a dziennie około 55,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Kingsley Coman – kontuzje
W trakcie kariery Kingsley Coman zanotował 48 kontuzji, przez które opuścił łącznie 145 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kingsley Coman
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
04.09.26 – 23.09.26 (20 dni)
Al Nassr opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
24.03.25 – 08.04.25 (16 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
11.03.25 – 23.03.25 (13 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 3 mecze
-
Odpoczynek
06.03.25 – 08.03.25 (3 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
07.12.24 – 30.12.24 (24 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 3 mecze
-
Uraz przywodziciela
13.04.24 – 31.05.24 (49 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 8 meczów
-
Uraz
03.04.24 – 07.04.24 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
27.01.24 – 17.03.24 (51 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 9 meczów
-
Zerwanie mięśnia
12.12.23 – 01.01.24 (21 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
13.09.23 – 16.09.23 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
14.02.23 – 19.02.23 (6 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
07.09.22 – 05.10.22 (29 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
13.04.22 – 20.04.22 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
16.02.22 – 23.02.22 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
29.12.21 – 16.01.22 (19 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie mięśnia
15.12.21 – 29.12.21 (15 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.11.21 – 21.11.21 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z sercem
15.09.21 – 10.10.21 (26 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 6 meczów
-
Uraz łydki
05.09.21 – 12.09.21 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
18.08.21 – 25.08.21 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
10.01.21 – 13.01.21 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
20.12.20 – 03.01.21 (15 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
30.09.20 – 04.10.20 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
13.09.20 – 23.09.20 (11 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.07.20 – 09.08.20 (12 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
26.02.20 – 11.03.20 (15 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
29.01.20 – 02.02.20 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
11.12.19 – 05.02.20 (57 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
13.11.19 – 20.11.19 (8 dni)
Francja opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
09.06.19 – 12.06.19 (4 dni)
Francja opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
20.03.19 – 24.03.19 (5 dni)
Francja opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
24.02.19 – 10.03.19 (15 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
18.11.18 – 28.11.18 (11 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie więzozrostu
26.08.18 – 18.11.18 (85 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 20 meczów
-
Zerwanie więzozrostu
25.02.18 – 13.05.18 (78 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 18 meczów
-
Uraz
11.02.18 – 18.02.18 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.11.17 – 22.11.17 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 2 mecze
- Stłuczenie 01.11.17 – 01.11.17 (1 dzień)
-
Uraz
25.10.17 – 29.10.17 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
03.05.17 – 10.05.17 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz więzadła pobocznego
09.11.16 – 01.01.17 (54 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
26.10.16 – 30.10.16 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
11.09.16 – 14.09.16 (4 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.08.16 – 11.09.16 (26 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 5 meczów
- Uraz kostki 26.06.16 – 29.06.16 (4 dni)
-
Uraz
06.04.16 – 10.04.16 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
30.03.16 – 03.04.16 (5 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
-
Uraz przywodziciela
11.10.15 – 18.10.15 (8 dni)
Bayern Monachium opuszczone: 1 mecz
Czy Kingsley Coman ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kingsley Coman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kingsley Coman to zerwanie więzozrostu z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 85 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kingsley Coman – trofea
W trakcie kariery Kingsley Coman zdobył 30 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Kingsley Coman
Jakie trofea zdobył Kingsley Coman?
Kingsley Coman zdobył w karierze 30 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Bayernie Monachium — 20 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Niemiec — 9 razy.
Kingsley Coman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kingsley Coman wynosi obecnie 20 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kingsley Coman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kingsley Coman
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 29 |
|
20 mln € |
| 17.12.2025 | 29 |
|
22 mln € |
| 04.06.2025 | 28 |
|
30 mln € |
| 19.12.2024 | 28 |
|
35 mln € |
| 08.10.2024 | 28 |
|
40 mln € |
| 28.05.2024 | 27 |
|
50 mln € |
| 13.12.2023 | 27 |
|
65 mln € |
| 21.06.2023 | 27 |
|
65 mln € |
| 28.03.2023 | 26 |
|
65 mln € |
| 08.11.2022 | 26 |
|
60 mln € |
| 08.06.2022 | 25 |
|
60 mln € |
| 23.03.2022 | 25 |
|
60 mln € |
| 21.12.2021 | 25 |
|
55 mln € |
| 06.10.2021 | 25 |
|
55 mln € |
| 31.05.2021 | 24 |
|
65 mln € |
| 30.03.2021 | 24 |
|
65 mln € |
| 09.02.2021 | 24 |
|
55 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
40 mln € |
| 10.03.2020 | 23 |
|
50 mln € |
| 16.12.2019 | 23 |
|
60 mln € |
| 01.10.2019 | 23 |
|
60 mln € |
| 04.06.2019 | 22 |
|
50 mln € |
| 17.12.2018 | 22 |
|
50 mln € |
| 04.06.2018 | 21 |
|
50 mln € |
| 03.04.2018 | 21 |
|
50 mln € |
| 27.12.2017 | 21 |
|
35 mln € |
| 18.06.2017 | 21 |
|
20 mln € |
| 06.02.2017 | 20 |
|
20 mln € |
| 21.07.2016 | 20 |
|
20 mln € |
| 31.05.2016 | 19 |
|
17 mln € |
| 14.02.2016 | 19 |
|
15 mln € |
| 15.10.2015 | 19 |
|
10 mln € |
| 30.06.2015 | 19 |
|
3,5 mln € |
| 06.01.2015 | 18 |
|
2,5 mln € |
| 10.09.2014 | 18 |
|
1 mln € |
| 13.01.2014 | 17 |
|
750 tys. € |
| 23.09.2013 | 17 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kingsley Coman?
Wycena Kingsley Coman wynosi obecnie 20 mln €. W szczycie kariery Kingsley Coman wyceniano na 65 mln €, a najniżej na 500 tys. €.