Kreshnik Hajrizi jest piłkarzem występującym obecnie w FC Sion. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Kreshnik Hajrizi
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
20:30
|
FC Luzern
1
FC Sion
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Swiss Super League, 12. kolejka | |||||||
|
25 Paź
16:30
|
FC Sion
1
Lausanne
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Swiss Super League, 11. kolejka | |||||||
|
17 Maj
16:30
|
Young Boys Berno
3
FC Sion
3
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Swiss Super League 2025/2026, play offy | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kreshnik Hajrizi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kreshnik Hajrizi wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47. Kreshnik Hajrizi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kreshnik Hajrizi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kreshnik Hajrizi rozegrał w barwach Sionu w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 208 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kreshnik Hajrizi
Pierwszy transfer Kreshnik Hajrizi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Widzewa Łódź do Sionu za 213 tysięcy euro.
Ile zarabia Kreshnik Hajrizi?
Na podstawie kontraktu z FC Sion, Kreshnik Hajrizi otrzymuje 440 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 36,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hajrizi w listopadzie 2026 to 8,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Kreshnik Hajrizi ma kontuzję?
Obecnie Kreshnik Hajrizi ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w FC Sion.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kreshnik Hajrizi to operacja z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 153 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kreshnik Hajrizi?
Kreshnik Hajrizi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Kreshnik Hajrizi?
Kreshnik Hajrizi najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Kreshnik Hajrizi?
Wycena 27-letniego Kreshnik Hajrizi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kreshnik Hajrizi?
Kreshnik Hajrizi urodził się 28 maja 1999 w Szwajcarii, ma narodowość kosowską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Kreshnik Hajrizi - statystyki
Szczegółowe statystyki Kreshnik Hajrizi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Sion oraz reprezentacja Kosowa. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kreshnik Hajrizi
Kreshnik Hajrizi vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kreshnik Hajrizi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kreshnik Hajrizi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kreshnik Hajrizi wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47. Kreshnik Hajrizi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kreshnik Hajrizi - transfery
W trakcie kariery Kreshnik Hajrizi zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 213 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Sion 2025 – obecnie
-
Widzew Łódź 2025 – 2025
-
FC Sion 2025 – 2025
-
Widzew Łódź 2024 – 2025
-
Lugano 2021 – 2024
-
Chiasso 2019 – 2021

-
BSC Young Boys U21 2017 – 2019

-
Young Boys U18 2016 – 2017

-
BSC Young Boys U17 do 2016

Historia transferów Kreshnik Hajrizi
Pierwszy transfer Kreshnik Hajrizi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Widzewa Łódź do Sionu za 213 tysięcy euro.
Kreshnik Hajrizi - forma
W ostatnich 5 meczach Kreshnik Hajrizi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kreshnik Hajrizi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54.
W ostatnich 10 meczach Kreshnik Hajrizi 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.85.
W jakiej formie jest Kreshnik Hajrizi?
Kreshnik Hajrizi jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.47). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Kreshnik Hajrizi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Kreshnik Hajrizi rozegrał w barwach Sionu w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 208 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Kreshnik Hajrizi - zarobki
Kreshnik Hajrizi gra w FC Sion na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 440 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kreshnik Hajrizi w FC Sion (2025/26)
| Rocznie | 440 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 37 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Kreshnik Hajrizi?
Na podstawie kontraktu z FC Sion, Kreshnik Hajrizi otrzymuje 440 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 36,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hajrizi w listopadzie 2026 to 8,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Kreshnik Hajrizi - kontuzje
W trakcie kariery Kreshnik Hajrizi zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 70 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kreshnik Hajrizi
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 31 dni
06.10.26 (8 dni)
FC Sion opuszczone: 1 mecz
-
Operacja
30.06.26 – 30.09.26 (107 dni)
Kosowo opuszczone: 16 meczów
-
Operacja
17.05.26 – 17.10.26 (153 dni)
FC Sion opuszczone: 23 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.03.24 – 21.05.24 (52 dni)
Lugano opuszczone: 9 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.07.22 – 14.09.22 (64 dni)
Lugano opuszczone: 11 meczów
-
Koronawirus
13.10.20 – 25.10.20 (13 dni)
Chiasso opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.07.20 – 22.07.20 (14 dni)
Chiasso opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.11.19 – 21.01.20 (64 dni)
Chiasso opuszczone: 4 mecze
Czy Kreshnik Hajrizi ma kontuzję?
Obecnie Kreshnik Hajrizi ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w FC Sion.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kreshnik Hajrizi to operacja z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 153 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kreshnik Hajrizi - trofea
W trakcie kariery Kreshnik Hajrizi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kreshnik Hajrizi?
Kreshnik Hajrizi zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Lugano — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Szwajcarii — 1 raz.
Kreshnik Hajrizi - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kreshnik Hajrizi wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kreshnik Hajrizi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kreshnik Hajrizi?
Wycena Kreshnik Hajrizi wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Kreshnik Hajrizi wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.