Lazar Ranđelović jest piłkarzem występującym obecnie w FK Vojvodina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Lazar Randjelović
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
OFK Belgrad
0
FK Vojvodina
2
|
58' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
18:00
|
Mladost Lucani
1
FK Vojvodina
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka | |||||||
|
17 Paź
17:00
|
FK Vojvodina
2
Radnicki 1923
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lazar Randjelović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lazar Randjelović wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.11, a skuteczność strzałów to 8,3%. Lazar Randjelović oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lazar Randjelović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lazar Randjelović rozegrał w barwach FK Vojvodina Mozzart Bet Super Lidze 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Serbii. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 400 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lazar Randjelović
Pierwszy transfer Lazar Randjelović w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Radnicki NIS do Olympiakos za 550 tysięcy euro.
Czy Lazar Randjelović ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Lazar Randjelović nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lazar Randjelović to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 185 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lazar Randjelović?
Lazar Randjelović ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Grecji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Olympiakos — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Lazar Randjelović?
Lazar Randjelović najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Lazar Randjelović?
Wycena 29-letniego Lazar Randjelović według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 800 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lazar Randjelović?
Lazar Randjelović urodził się 5 sierpnia 1997 w Leskovac w Serbii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Lazar Randjelović - statystyki
Szczegółowe statystyki Lazar Randjelović w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FK Vojvodina oraz reprezentacja Serbii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lazar Randjelović
Lazar Ranđelović vs. inni
Atak
Obrona
Podania Lazar Randjelović
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lazar Randjelović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lazar Randjelović wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.11, a skuteczność strzałów to 8,3%. Lazar Randjelović oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Lazar Randjelović - transfery
W trakcie kariery Lazar Randjelović zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FK Vojvodina 2024 – obecnie
-
Olympiakos 2024 – 2024
-
Rubin 2023 – 2024
-
Olympiakos 2023 – 2023
-
Ural 2022 – 2023
-
Olympiakos 2022 – 2022
-
Leganes 2021 – 2022
-
Olympiakos 2019 – 2021
-
Radnicki NIS 2018 – 2019
-
Olympiakos 2018 – 2018
-
Radnicki NIS 2018 – 2018
-
Dinamo Vranje 2017 – 2018

-
Radnicki NIS 2017 – 2017
-
FK Car Konstantin 2017 – 2017

-
Radnicki NIS 2017 – 2017
-
FK Radan Lebane 2016 – 2017

-
FK Jedinstvo Bosnjace do 2016

Historia transferów Lazar Randjelović
Pierwszy transfer Lazar Randjelović w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Radnicki NIS do Olympiakos za 550 tysięcy euro.
Lazar Randjelović - forma
W ostatnich 5 meczach Lazar Randjelović zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lazar Randjelović ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Lazar Randjelović 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Lazar Randjelović?
Lazar Randjelović jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.11). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Lazar Randjelović w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lazar Randjelović rozegrał w barwach FK Vojvodina Mozzart Bet Super Lidze 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Serbii. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 400 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Lazar Randjelović - zarobki
Lazar Randjelović gra w FK Vojvodina na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 639 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lazar Randjelović w FK Vojvodina (2023/24)
| Rocznie | 639 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 53 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Lazar Randjelović - kontuzje
W trakcie kariery Lazar Randjelović zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 28 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lazar Randjelović
-
Uraz
14.12.24 – 16.06.25 (185 dni)
FK Vojvodina opuszczone: 25 meczów
-
Koronawirus
23.11.20 – 02.12.20 (10 dni)
Olympiakos opuszczone: 3 mecze
Czy Lazar Randjelović ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Lazar Randjelović nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lazar Randjelović to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 185 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lazar Randjelović - trofea
W trakcie kariery Lazar Randjelović zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Lazar Randjelović?
Lazar Randjelović zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Olympiakos — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Grecji — 2 razy.
Lazar Randjelović - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lazar Randjelović wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lazar Randjelović na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lazar Randjelović?
Wycena Lazar Randjelović wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Lazar Randjelović wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 800 tys. €.