Marco Schikora jest piłkarzem występującym obecnie w Vitesse. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marco Schikora
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Jong Ajax
1
Vitesse
1
|
83' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
28 Paź
20:00
|
VVV Venlo
0
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Vitesse
0
Emmen
2
|
81' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Marco Schikora w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Schikora wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marco Schikora oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marco Schikora w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Schikora rozegrał w barwach Vitesse w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 126 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Czy Marco Schikora ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Marco Schikora nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Schikora to zerwanie mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marco Schikora?
Marco Schikora ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z SV Sandhausen — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Marco Schikora?
Marco Schikora najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marco Schikora?
Wycena 32-letniego Marco Schikora według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marco Schikora?
Marco Schikora urodził się 20 września 1994 w Stadthagen w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Marco Schikora - statystyki
Szczegółowe statystyki Marco Schikora w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vitesse. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marco Schikora
Marco Schikora vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Marco Schikora
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marco Schikora w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Schikora wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marco Schikora oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Marco Schikora - transfery
W trakcie kariery Marco Schikora zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vitesse 2025 – obecnie
-
SV Sandhausen 2024 – 2025
-
Erzgebirge Aue 2022 – 2024
-
FSV Zwickau 2020 – 2022

-
Kickers Offenbach 2019 – 2020

-
FC Viktoria 1889 Berlin 2018 – 2019

-
Germania Egestorf 2013 – 2018

-
JSG Egestorf/Langreder/Goltern U19 2012 – 2013

-
TSV Havelse U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Marco Schikora
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 11.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 01.07.2025 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2024/25 | 01.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 01.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 20.08.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 01.07.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 16.07.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 01.07.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 01.07.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Marco Schikora - forma
W ostatnich 5 meczach Marco Schikora zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Marco Schikora i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Jong Ajax
1
Vitesse
1
|
83' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
28 Paź
20:00
|
VVV Venlo
0
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Vitesse
0
Emmen
2
|
81' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
|
16 Paź
20:00
|
FC Eindhoven
0
Vitesse
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
FC Volendam
2
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||||||
|
03 Paź
16:30
|
Vitesse
2
NAC Breda
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
16:30
|
Heracles Almelo
2
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:30
|
Vitesse
3
Jong PSV
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||||||
|
04 Wrz
20:00
|
Vitesse
2
FC OSS
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||||||
|
28 Sie
20:00
|
Den Bosch
1
Vitesse
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 4. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:00
|
Vitesse
0
Almere City
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
20:00
|
Jong Utrecht
1
Vitesse
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eerste Divisie, 2. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:00
|
Vitesse
1
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
20:00
|
Jong Utrecht
0
Vitesse
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
20:00
|
Vitesse
3
Emmen
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
02 Lut
20:00
|
Vitesse
1
FC Eindhoven
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Den Bosch
2
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2025
|
Vitesse
1
De Graafschap
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
01 Gru
2025
|
Jong Ajax
2
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Vitesse
0
Cambuur
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2025
|
VVV Venlo
1
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2025
|
Katwijk
(4)
1
Vitesse
(3)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 2. runda wstepna | |||||||
|
17 Paź
2025
|
FC Eindhoven
0
Vitesse
4
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
10 Paź
2025
|
Almere City
2
Vitesse
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Vitesse
1
Den Bosch
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Emmen
2
Vitesse
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2025
|
SV Sandhausen
0
Viktoria Koln
4
|
50' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
SV Sandhausen
0
Hansa Rostock
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
SV Sandhausen
0
RW Essen
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Alemannia Aachen
2
SV Sandhausen
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
SV Sandhausen
1
Verl
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
16 Mar
2025
|
SV Sandhausen
0
Energie Cottbus
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
23 Lut
2025
|
SV Sandhausen
0
SV Wehen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
15 Lut
2025
|
Borussia Dortmund II
1
SV Sandhausen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
07 Lut
2025
|
SV Sandhausen
1
Arminia Bielefeld
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
18 Sty
2025
|
VfL Osnabrück
3
SV Sandhausen
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Viktoria Koln
2
SV Sandhausen
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
14 Gru
2024
|
SV Sandhausen
4
Erzgebirge Aue
6
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
23 Lis
2024
|
RW Essen
1
SV Sandhausen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
09 Lis
2024
|
SV Sandhausen
4
Alemannia Aachen
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
02 Lis
2024
|
SV Sandhausen
0
TSV 1860 Monachium
3
|
90' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Verl
1
SV Sandhausen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
22 Paź
2024
|
SV Sandhausen
1
Stuttgart II
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
24 Wrz
2024
|
SV Sandhausen
4
FC Ingolstadt 04
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Arminia Bielefeld
1
SV Sandhausen
1
|
45' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
24 Sie
2024
|
SV Sandhausen
0
Hannover 96 II
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Parva liga (Bułgaria) 2024/2025 | |||||||
|
12 Maj
2024
|
MSV Duisburg
2
Erzgebirge Aue
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Erzgebirge Aue
1
Arminia Bielefeld
0
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Borussia Dortmund II
2
Erzgebirge Aue
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Erzgebirge Aue
2
Unterhaching
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Verl
3
Erzgebirge Aue
1
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Erzgebirge Aue
2
SC Freiburg II
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Erzgebirge Aue
2
Viktoria Koln
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
FC Saarbrucken
2
Erzgebirge Aue
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Erzgebirge Aue
2
Preußen Münster
3
|
79' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Jahn Regensburg
0
Erzgebirge Aue
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
03 Lut
2024
|
Erzgebirge Aue
0
TSV 1860 Monachium
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
24 Sty
2024
|
SV Sandhausen
1
Erzgebirge Aue
0
|
69' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
19 Sty
2024
|
Erzgebirge Aue
2
RW Essen
1
|
73' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
19 Gru
2023
|
FC Ingolstadt 04
1
Erzgebirge Aue
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Waldhof Mannheim
3
Erzgebirge Aue
0
|
65' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Erzgebirge Aue
1
MSV Duisburg
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Unterhaching
0
Erzgebirge Aue
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
03 Lis
2023
|
Erzgebirge Aue
1
Verl
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
04 Paź
2023
|
Preußen Münster
4
Erzgebirge Aue
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
Erzgebirge Aue
0
Jahn Regensburg
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
24 Wrz
2023
|
Dynamo Drezno
2
Erzgebirge Aue
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Erzgebirge Aue
3
Hallescher FC
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
02 Wrz
2023
|
TSV 1860 Monachium
1
Erzgebirge Aue
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
VFB Lubeck
1
Erzgebirge Aue
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
23 Sie
2023
|
Erzgebirge Aue
2
SV Sandhausen
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
RW Essen
1
Erzgebirge Aue
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2024 | |||||||
|
27 Maj
2023
|
SpVgg Oberfranken Bayreuth
3
Erzgebirge Aue
3
|
25' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
20 Maj
2023
|
Erzgebirge Aue
0
FC Ingolstadt 04
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
15 Maj
2023
|
Erzgebirge Aue
3
Borussia Dortmund II
3
|
77' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
SV Elversberg
0
Erzgebirge Aue
1
|
89' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Erzgebirge Aue
2
Verl
3
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Erzgebirge Aue
1
VfB Oldenburg
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
SV Meppen
3
Erzgebirge Aue
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Erzgebirge Aue
1
TSV 1860 Monachium
3
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
14 Mar
2023
|
FSV Zwickau
0
Erzgebirge Aue
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Dynamo Drezno
1
Erzgebirge Aue
0
|
80' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
17 Lut
2023
|
SV Wehen
1
Erzgebirge Aue
2
|
72' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
10 Lut
2023
|
Erzgebirge Aue
2
Waldhof Mannheim
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
VfL Osnabrück
3
Erzgebirge Aue
1
|
73' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
16 Sty
2023
|
FC Ingolstadt 04
1
Erzgebirge Aue
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
11 Lis
2022
|
Borussia Dortmund II
0
Erzgebirge Aue
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
05 Lis
2022
|
Viktoria Koln
3
Erzgebirge Aue
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Erzgebirge Aue
1
SV Elversberg
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
14 Paź
2022
|
Erzgebirge Aue
1
Hallescher FC
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
02 Wrz
2022
|
RW Essen
2
Erzgebirge Aue
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
10 Sie
2022
|
Waldhof Mannheim
1
Erzgebirge Aue
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
FC Saarbrucken
1
FSV Zwickau
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Magdeburg
3
FSV Zwickau
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
FSV Zwickau
2
SV Wehen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Havelse
0
FSV Zwickau
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
FSV Zwickau
1
Waldhof Mannheim
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
29 Mar
2022
|
Verl
0
FSV Zwickau
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
20 Mar
2022
|
MSV Duisburg
0
FSV Zwickau
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
16 Mar
2022
|
FC Viktoria 1889 Berlin
0
FSV Zwickau
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
SC Freiburg II
1
FSV Zwickau
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
FSV Zwickau
1
TSV 1860 Monachium
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
26 Sty
2022
|
FSV Zwickau
1
Eintracht Braunschweig
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
23 Sty
2022
|
SV Meppen
1
FSV Zwickau
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Borussia Dortmund II
3
FSV Zwickau
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
15 Gru
2021
|
FSV Zwickau
1
Magdeburg
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
12 Gru
2021
|
Würzburger Kickers
2
FSV Zwickau
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
03 Gru
2021
|
FSV Zwickau
1
FC Saarbrucken
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
13 Lis
2021
|
FSV Zwickau
2
Havelse
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
FSV Zwickau
3
MSV Duisburg
2
|
41' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
VfL Osnabrück
0
FSV Zwickau
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
15 Wrz
2021
|
FSV Zwickau
2
Hallescher FC
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
FSV Zwickau
1
Verl
3
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
FC Kaiserslautern
1
FSV Zwickau
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
24 Sie
2021
|
FSV Zwickau
1
FC Viktoria 1889 Berlin
1
|
88' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Eintracht Braunschweig
2
FSV Zwickau
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
31 Lip
2021
|
Viktoria Koln
1
FSV Zwickau
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
24 Lip
2021
|
FSV Zwickau
1
Borussia Dortmund II
2
|
30' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2021/2022 | |||||||
|
17 Maj
2021
|
VFB Lubeck
1
FSV Zwickau
2
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Hansa Rostock
0
FSV Zwickau
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
07 Kwi
2021
|
FC Kaiserslautern
2
FSV Zwickau
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
21 Mar
2021
|
FSV Zwickau
2
SV Wehen
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
FSV Zwickau
0
Dynamo Drezno
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
10 Lut
2021
|
Bayern Munchen II
3
FSV Zwickau
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
13 Sty
2021
|
FSV Zwickau
0
FC Ingolstadt 04
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
20 Gru
2020
|
FSV Zwickau
0
Hansa Rostock
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
SV Meppen
1
FSV Zwickau
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
28 Lis
2020
|
FSV Zwickau
0
Magdeburg
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
21 Lis
2020
|
FSV Zwickau
0
Waldhof Mannheim
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
SV Wehen
3
FSV Zwickau
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
FSV Zwickau
1
Uerdingen KFC 05
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
12 Paź
2020
|
Hallescher FC
0
FSV Zwickau
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
FSV Zwickau
1
TSV 1860 Monachium
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
FSV Zwickau
2
Unterhaching
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 3. Liga (Niemcy) 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Marco Schikora 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.34, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Marco Schikora 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Marco Schikora?
Marco Schikora jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.62). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Marco Schikora w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Schikora rozegrał w barwach Vitesse w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 126 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Marco Schikora - kontuzje
W trakcie kariery Marco Schikora zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marco Schikora
- Zerwanie mięśnia 03.02.22 – 12.02.22 (10 dni) opuszczone: 3 mecze
- Uraz 15.04.21 – 24.04.21 (10 dni) opuszczone: 3 mecze
- Uraz 17.01.21 – 20.01.21 (4 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Marco Schikora ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Marco Schikora nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Schikora to zerwanie mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marco Schikora - trofea
W trakcie kariery Marco Schikora zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Marco Schikora
Jakie trofea zdobył Marco Schikora?
Marco Schikora zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sandhausen — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Badenii — 1 raz.
Marco Schikora - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marco Schikora wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marco Schikora na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marco Schikora
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 31 |
|
300 tys. € |
| 15.12.2025 | 31 |
|
300 tys. € |
| 10.06.2025 | 30 |
|
275 tys. € |
| 23.03.2025 | 30 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2024 | 30 |
|
350 tys. € |
| 10.06.2024 | 29 |
|
300 tys. € |
| 27.12.2023 | 29 |
|
275 tys. € |
| 12.06.2023 | 28 |
|
250 tys. € |
| 07.12.2022 | 28 |
|
250 tys. € |
| 31.05.2022 | 27 | 250 tys. € | |
| 29.12.2021 | 27 | 250 tys. € | |
| 13.06.2021 | 26 | 175 tys. € | |
| 25.03.2021 | 26 | 175 tys. € | |
| 19.01.2021 | 26 | 150 tys. € | |
| 10.11.2020 | 26 | 150 tys. € | |
| 10.09.2020 | 25 | 125 tys. € | |
| 05.02.2020 | 25 | 100 tys. € | |
| 11.08.2019 | 24 | 125 tys. € | |
| 07.04.2019 | 24 | 125 tys. € | |
| 06.09.2018 | 23 | 125 tys. € | |
| 08.02.2018 | 23 | 100 tys. € | |
| 01.08.2017 | 22 | 75 tys. € | |
| 04.02.2017 | 22 | 50 tys. € | |
| 26.07.2016 | 21 | 25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marco Schikora?
Wycena Marco Schikora wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Marco Schikora wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.