Marcos Andre De Sousa Mendonca jest piłkarzem występującym obecnie w Al Najma. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Marcos Andre
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Marcos Andre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcos Andre wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcos Andre oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marcos Andre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcos Andre rozegrał w barwach Al Najmy w Saudi First Division League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 265 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marcos Andre
Pierwszy transfer Marcos Andre w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Água Santy do Real Valladolid B za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Marcos Andre było przejście z Realu Valladolid do Valencii w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8,5 miliona euro.
Czy Marcos Andre ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Marcos Andre nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcos Andre to problemy ze ścięgnem achillesa z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Marcos Andre?
Marcos Andre najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Marcos Andre?
Wycena 30-letniego Marcos Andre według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marcos Andre?
Marcos Andre urodził się 20 października 1996 w Coroatá w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Marcos Andre – statystyki
Szczegółowe statystyki Marcos Andre w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Najma. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marcos Andre De Sousa Mendonca vs. inni
Jakie statystyki ma Marcos Andre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcos Andre wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marcos Andre oddaje średnio 3,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Marcos Andre – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marcos Andre w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
2:0 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Paź
Koniec
|
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
3:0 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
2:0 | 19' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 37. kolejka
|
1:0 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 36. kolejka
|
1:0 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 35. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 34. kolejka
|
1:0 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 33. kolejka
|
3:0 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 31. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Marcos Andre w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcos Andre rozegrał w barwach Al Najmy w Saudi First Division League 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 265 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Marcos Andre – transfery
W trakcie kariery Marcos Andre zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Najma 2026 – obecnie
-
Real Valladolid 2023 – 2026
-
Valencia 2021 – 2023
-
Real Valladolid 2020 – 2021
-
Mirandes 2019 – 2020
-
Real Valladolid 2019 – 2019
-
Real Valladolid B 2019 – 2019

-
Água Santa 2019 – 2019
-
UD Logroñés 2017 – 2019
-
UD Logroñés Promesas 2017 – 2017

-
Celta de Vigo B 2017 – 2017
-
UD Logroñés Promesas 2016 – 2017

-
Celta de Vigo B 2016 – 2016
-
SDC Órdenes 2015 – 2016

-
Celta de Vigo B 2014 – 2015
-
Água Santa do 2014
Historia transferów Marcos Andre
Pierwszy transfer Marcos Andre w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Água Santy do Real Valladolid B za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Marcos Andre było przejście z Realu Valladolid do Valencii w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 8,5 miliona euro.
Marcos Andre – forma
W ostatnich 5 meczach Marcos Andre zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marcos Andre 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41.
W ostatnich 10 meczach Marcos Andre 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45.
W jakiej formie jest Marcos Andre?
Marcos Andre jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Jego dyspozycja rośnie.
Marcos Andre – zarobki
Marcos Andre gra w Al Najma na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marcos Andre w Al Najma (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 125 tys. € |
| Tygodniowo | 29 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
Marcos Andre – kontuzje
W trakcie kariery Marcos Andre zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 40 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marcos Andre
-
Uraz mięśnia
28.11.25 – 18.01.26 (52 dni)
Real Valladolid opuszczone: 6 meczów
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
19.10.23 – 31.01.24 (105 dni)
Real Valladolid opuszczone: 15 meczów
-
Zapalenie spojenia łonowego
22.12.20 – 31.03.21 (100 dni)
Real Valladolid opuszczone: 16 meczów
-
Zerwanie mięśnia uda
27.01.18 – 20.02.18 (25 dni)
UD Logroñés opuszczone: 3 mecze
Czy Marcos Andre ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Marcos Andre nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcos Andre to problemy ze ścięgnem achillesa z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 105 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marcos Andre – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marcos Andre wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marcos Andre na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marcos Andre?
Wycena Marcos Andre wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Marcos Andre wyceniano na 8,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.