Forma w lidze
Al Najma w tabeli
5. miejsce / 10 punktów Play-offy
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:3 bramki
1,75 gola/mecz
2 pkt
3:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Najmy
Wartość drużyny: 4,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Portugalia | 33 | pomocnik | 6 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Portugalia | 33 | pomocnik | 6 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,63 średnia ocena | Portugalia | 34 | pomocnik | 6 | 325 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Portugalia | 33 | pomocnik | 6 | 350 tys. € |
Skład i oceny Al Najmy w ostatnim meczu 4-4-2





Zmiany
- 64' M. Sahlouli → C. Souleymane
- 84' Faisal Al-Mutairi → Ammar Al Najjar
- 90' Marcos Andre → I. Madani
- 90' Ahmad Al Badah → Suleiman Al Saeed
- 90' Khalid Al-Khathlan → Mohammed Al-Konaideri
Al Najma w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 18 |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 13 |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 12 |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 11 |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 10 |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 10 |
Wyniki Al Najmy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Al Najma
3
Damac
0
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Al Anwar
1
Al Najma
1
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Al Najma
1
Al Raed
1
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
Terminarz Al Najmy
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 16:45
|
Hajer
Al Najma
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:05
|
Al Najma
Al Zulfi
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
|
|
02 Lis 15:40
|
Al Jeel
Al Najma
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Najmy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 19 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 19 Wrz 2026 |
|
Wenezuela |
![]() |
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Słowenia |
|
za darmo |
Al Najma to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi First Division League. Swoim domowym obiektem jest Al-Najma Club Stadium, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Jorge Mendonca. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Najmę?
Klub piłkarski Al Najma zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Najma w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Najmy trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 1,3 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Wanderson Felippe Cardoso dos Santos do Hangzhou Greentown za 1,3 mln €.
Które miejsce zajmuje Al Najma w tabeli Saudi First Division League?
Al Najma zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Al Najma gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Najmy to spotkanie z Hajer, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 16:45 na obiekcie Hajer Club Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Najmy?
Ostatni mecz Al Najmy to wygrana z Damac 3:0 w Saudi First Division League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Souleymane, Al Khathlan oraz Al Khathlan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Najma w tym sezonie?
Bilans Al Najmy w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Najmy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Najma w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Najmy
Al Najma terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 16:45
|
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
Hajer Club Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 16:05
|
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
Al-Najma Club Stadium U siebie | Trudny | |
|
02 Lis 15:40
|
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Sports City Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 16:00
|
Saudi First Division League, 11. kolejka
|
Al-Najma Club Stadium U siebie | Trudny | |
|
24 Lis 13:20
|
Saudi First Division League, 12. kolejka
|
Al-Jouf University Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Lis 16:15
|
Saudi First Division League, 13. kolejka
|
King Abdulaziz Sports City Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
07 Gru 15:50
|
Saudi First Division League, 14. kolejka
|
Al-Najma Club Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Gru 13:20
|
Saudi First Division League, 15. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
17 Gru 15:55
|
Saudi First Division League, 16. kolejka
|
Al-Najma Club Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Gru 13:20
|
Saudi First Division League, 17. kolejka
|
Al-Bukiryah Club Stadium Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Al Najma gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Najmy to spotkanie z Hajer, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 16:45 na obiekcie Hajer Club Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Wyniki Al Najmy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Najma w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Najmy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Najma wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 4/9 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 6/8 | 1/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 8/9 | 2/2 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 4. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 9/13 | 2/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 3. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 7/8 | 2/4 | |
|
27 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 2. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 12/16 | 1/1 | |
|
22 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 1. kolejka
|
2:1 | – | 6/7 | 2/5 | |
|
20 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
1:0 | 5-4-1 | 8/17 | 6/8 | |
|
14 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 5/10 | 3/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 1/8 | 2/5 |
Al Najma ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 4 z 6 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Najma zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Najmy?
Ostatni mecz Al Najmy to wygrana z Damac 3:0 w Saudi First Division League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Souleymane, Al Khathlan oraz Al Khathlan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Najma – tabela Saudi First Division League
Jakie miejsce w tabeli Saudi First Division League zajmuje Al Najma w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Najmy w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Al Wehda FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 8 | |
| 3 |
Al Najma
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 4 |
Al Taee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Zulfi
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 4 | 5 | |
| 6 |
Al Jabalain
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
Al Adalah
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 8 |
Al Jandal
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Al Anwar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 10 |
Damac
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 12 |
Al Orubah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 13 |
Al Raed
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | |
| 14 |
Al Saqer
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 15 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 16 |
Al Bukayriyah
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Hajer
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Al Akhdoud
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Al Zulfi
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 8 | |
| 3 |
Al Jabalain
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Al Anwar
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Damac
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 6 |
Al Saqer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 7 |
Hajer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Al Akhdoud
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Al Adalah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Al Raed
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 12 |
Al Wehda FC
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 13 |
Al Taee
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Al Orubah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Al Najma
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 16 |
Al Jandal
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 17 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 18 |
Al Bukayriyah
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Najma w tabeli Saudi First Division League?
Al Najma zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Al Najmy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Najmy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Najma na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 14,0
- Przechwyty / mecz 6,5
- Wybicia / mecz 16,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Al Najmy
-
Joao Novais 5
-
Khalid Al-Khathlan 2
-
Diogo Queirós 1
-
Ammar Al Najjar 1
-
C. Souleymane 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Najmy i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Najmy to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Al Najmy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-4-1 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-2-0 |
Gdy Al Najma otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Al Najmy
80% bramek Al Najmy pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Najma zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie Al Najmy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Al Najmy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Al Najmy
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Al Najmy padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Al Najma – faule i karne
- Faule / mecz 9,8
- Faule rywali / mecz 9,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Najma fauluje średnio 9,8 razy na mecz, a wymusza 9,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Najmy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Najma zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Al Najmy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Al Najmy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Al Najma – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 7,4
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Al Najma oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Al Najma – posiadanie piłki
- U siebie 55,0%
- Na wyjeździe 62,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 7
- Najniższe w sezonie 50%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 7 meczów. Średnio Al Najma utrzymuje przy piłce 58,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 50%.
Al Najma – podania
- Kluczowe / mecz 10,7
- Dośrodkowania / mecz 23,8
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 57
- Celność długich podań 58%
Al Najma wymienia średnio 443 podań na mecz przy celności 84%, z czego 10,7 to podania kluczowe.
Al Najma – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Al Najmy to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Al Najma – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 9,0
Al Najma wykonuje średnio 7,4 rzutów rożnych na mecz wobec 2,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Al Najma – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 0%
Al Najma ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Najmy – 1,3.
Al Najma według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Al Najma zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Al Najma na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,67 1,75 | 0,33 1,50 | 0,00 1,25 |
|
4.
|
2,00 1,00 | 3,25 0,67 | 1,50 0,67 |
|
5.
|
2,00 0,67 | 1,75 1,00 | 0,75 1,33 |
|
6.
|
1,33 1,50 | 1,00 0,75 | 0,67 0,50 |
|
7.
|
1,75 1,00 | 1,25 1,67 | 1,00 3,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Najmy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Najmy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Najma - Damac 3:0 Saudi First Division League, 12.10.2026
- Najwyższa porażka Jeddah Club - Al Najma 1:0 Saudi First Division League, 27.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Al Akhdoud - Al Najma 2:2, Saudi First Division League, 7.09.2026
- Najszybsza bramka 29. minuta Queirós, Al Najma - Al Jandal 2:1, Saudi First Division League, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Novais, Al Najma - Al Jabalain 1:1, Saudi First Division League, 1.09.2026
Jakie statystyki ma Al Najma w tym sezonie?
Bilans Al Najmy w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Najma – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Najmy w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Al Najmy w ostatnim meczu 4-4-2





Zmiany
- 64' M. Sahlouli → C. Souleymane
- 84' Faisal Al-Mutairi → Ammar Al Najjar
- 90' Marcos Andre → I. Madani
- 90' Ahmad Al Badah → Suleiman Al Saeed
- 90' Khalid Al-Khathlan → Mohammed Al-Konaideri
Kadra Al Najmy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
30 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 264' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Brazylia | 500 tys. € | 1,5 mln € | 1 | 14% | 0 | 0 | 89' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Wenezuela | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
34 | Portugalia | 325 tys. € | 87 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 533' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Portugalia | 350 tys. € | 350 tys. € | 6 | 86% | 5 | 2 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
30 | Egipt | 1 mln € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 405' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 409' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 213' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
30 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
21 | Chorwacja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
29 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
|
21 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Portugalia | 350 tys. € | 283 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
23 | Arabia Saudyjska | 350 tys. € | 640 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 1 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
27 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Al Najmy
4,9 mln €
śr. 214 tys. € / zawodnika
Ile Al Najma wydaje na pensje
2,9 mln € rocznie
śr. 124 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Arabia Saudyjska (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Najmy w sezonie 2026/2027
Al Najma wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Najmy
Al Najma – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Najma w sezonie 2026/2027.
Al Najma transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 34 |
|
za darmo | |
| 19 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Wrz 2026 |
|
Wenezuela | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 29 |
|
za darmo | |
| 05 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 26 |
|
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 25 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Al Najmy
Al Najma bilans transferowy
- -1 mln € 2026
- -11,5 mln € 2025
- +1,2 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii Al Najmy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Najma w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Najmy trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 1,3 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Wanderson Felippe Cardoso dos Santos do Hangzhou Greentown za 1,3 mln €.
Al Najma – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al Najma? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Najmę?
Klub piłkarski Al Najma zdobył w swojej historii 5 trofeów — 5 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej oraz Mistrzostwo 2. ligi Arabii Saudyjskiej.