Forma w lidze
Al Raed w tabeli
13. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
5:3 bramki
2,50 gola/mecz
4 pkt
2:7 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Raed
Wartość drużyny: 3,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Arabia Saudyjska | 26 | pomocnik | 5 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Arabia Saudyjska | 26 | pomocnik | 5 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,78 średnia ocena | Arabia Saudyjska | 26 | pomocnik | 5 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 458 minut | Arabia Saudyjska | 24 | obrońca | 5 | 100 tys. € |
Przewidywany skład Al Raed 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Wyniki Al Raed
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Al Zulfi
4
Al Raed
0
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Al Najma
1
Al Raed
1
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
|
|
09 Wrz Koniec
|
Al Raed
3
Al Jeel
0
Saudi First Division League, 4. kolejka
|
Terminarz Al Raed
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Al Raed
Jeddah Club
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
|
|
19 Paź 18:50
|
Al Raed
Al Saqer
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:05
|
Al Jabalain
Al Raed
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Raed
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo | |
| 04 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej |
|
50 tys. € | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo |
Al Raed to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi First Division League. Swoim domowym obiektem jest King Abdullah Sport City Stadium, który może pomieścić 29 850 widzów. Zespół prowadzi Reda Hakam. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Raed w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Raed trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 50 tys. €, a klub opuściło 14 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został C. Gnolou z Kawkab Marrakech za 50 tys. €.
Które miejsce zajmuje Al Raed w tabeli Saudi First Division League?
Al Raed zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 11 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Al Raed gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Raed to spotkanie z Jeddah Clubem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie King Abdullah Sport City Stadium w ramach Saudi First Division League (7. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Raed?
Ostatni mecz Al Raed to porażka z Al Zulfi 4:0 w Saudi First Division League, 19 września 2026. Bramki zdobyli Madani, Diallo, Diallo oraz Bregu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Raed w tym sezonie?
Bilans Al Raed w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Raed w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Raed w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Raed
Al Raed terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
King Abdullah Sport City Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
19 Paź 18:50
|
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
King Abdullah Sport City Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Paź 16:05
|
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
03 Lis 16:00
|
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
King Abdullah Sport City Stadium U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 16:05
|
Saudi First Division League, 11. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
23 Lis 13:15
|
Saudi First Division League, 12. kolejka
|
King Abdullah Sport City Stadium U siebie | Łatwy | |
|
01 Gru 15:30
|
Saudi First Division League, 13. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Gru 13:15
|
Saudi First Division League, 14. kolejka
|
King Abdullah Sport City Stadium U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 13:30
|
Saudi First Division League, 15. kolejka
|
Dhamak Club Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
16 Gru 13:15
|
Saudi First Division League, 16. kolejka
|
King Abdullah Sport City Stadium U siebie | Łatwy |
Kiedy Al Raed gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Raed to spotkanie z Jeddah Clubem, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie King Abdullah Sport City Stadium w ramach Saudi First Division League (7. kolejka).
Wyniki Al Raed w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Raed w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Raed w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Raed wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 3/4 | 2/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/9 | 0/2 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 4. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 3/3 | 1/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 3. kolejka
|
2:0 | 5-4-1 | 1/6 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 2. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 4/6 | 2/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 1. kolejka
|
0:1 | – | 3/11 | 0/0 | |
|
13 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 34. kolejka
|
5:1 | 4-2-3-1 | 5/9 | 2/2 | |
|
09 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 33. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 2/9 | 2/3 | |
|
02 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 32. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 6/6 | 4/5 | |
|
27 Kwi Koniec
|
Saudi First Division League, 31. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/12 | 2/4 |
Al Raed ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 5 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Raed zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Raed?
Ostatni mecz Al Raed to porażka z Al Zulfi 4:0 w Saudi First Division League, 19 września 2026. Bramki zdobyli Madani, Diallo, Diallo oraz Bregu. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Raed – tabela Saudi First Division League
Jakie miejsce w tabeli Saudi First Division League zajmuje Al Raed w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Raed w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Al Wehda FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 8 | |
| 3 |
Al Najma
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 4 |
Al Taee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Zulfi
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 4 | 5 | |
| 6 |
Al Jabalain
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
Al Adalah
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 8 |
Al Jandal
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Al Anwar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 10 |
Damac
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 12 |
Al Orubah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 13 |
Al Raed
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | |
| 14 |
Al Saqer
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 15 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 16 |
Al Bukayriyah
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Hajer
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Al Akhdoud
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Al Zulfi
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 8 | |
| 3 |
Al Jabalain
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Al Anwar
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Damac
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 6 |
Al Saqer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 7 |
Hajer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Al Akhdoud
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Al Adalah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Al Raed
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 12 |
Al Wehda FC
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 13 |
Al Taee
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Al Orubah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Al Najma
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 16 |
Al Jandal
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 17 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 18 |
Al Bukayriyah
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Raed w tabeli Saudi First Division League?
Al Raed zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 11 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Al Raed w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Raed na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Raed na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,0
- Strzały celne / mecz 2,8
- Asysty / mecz 0,80
- Udane dryblingi / mecz 6,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 33%
- Odbiory / mecz 13,2
- Przechwyty / mecz 9,8
- Wybicia / mecz 13,4
- Zablokowane strzały / mecz 1,8
Strzelcy Al Raed
-
Hamoud Al Shammari 3

-
Khaled Narey 2
-
Saad Al-Selouli 1
-
Solomon Tweh 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Raed i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Raed to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Raed - Jeddah Club Po przerwie pada 29% bramek Al Raed.Przebieg meczu Al Raed i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Al Raed otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al Raed
86% bramek Al Raed pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Raed zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Al Raed
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Al Raed, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Al Raed wygra mecz Al Raed - Jeddah Club Al Raed przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Al Raed
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 83%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Al Raed padają co najmniej trzy bramki, a w 33% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Raed - Jeddah Club Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Al Raed.Al Raed – faule i karne
- Faule / mecz 8,2
- Faule rywali / mecz 9,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Raed fauluje średnio 8,2 razy na mecz, a wymusza 9,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Raed, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Raed zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Al Raed wygra mecz Al Raed - Jeddah Club Al Raed zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Al Raed ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 29% goli Al Raed, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Al Raed wygra drugą połowę meczu Al Raed - Jeddah Club Drugą połowę Al Raed wygrywał w 1 z 6 meczów.Al Raed – strzały
- Celne / mecz 2,8
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Al Raed oddaje 7,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Al Raed - Jeddah Club Al Raed oddaje 7,0 strzałów na mecz.Al Raed – posiadanie piłki
- U siebie 59,0%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Al Raed utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Al Raed wygra mecz Al Raed - Jeddah Club Al Raed utrzymuje średnio 49,0% posiadania piłki.Al Raed – podania
- Kluczowe / mecz 6,2
- Dośrodkowania / mecz 14,4
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 46%
Al Raed wymienia średnio 447 podań na mecz przy celności 85%, z czego 6,2 to podania kluczowe.
Al Raed – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Al Raed to 33% meczów sezonu (2 z 6), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Al Raed - Jeddah Club Czyste konto Al Raed zachowuje w 33% meczów.Al Raed – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 33%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Al Raed wykonuje średnio 2,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
Al Raed – kartki
- Żółte kartki 7
- Pow. 3,5 kartki w meczu 17%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 33%
Al Raed ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Raed – 1,5.
Al Raed według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 2,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,50 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz Al Raed zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Al Raed na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,33 1,00 | 0,67 0,67 | 0,67 0,67 |
|
12.
|
0,50 1,67 | 0,25 1,33 | 1,00 0,67 |
|
13.
|
1,50 1,00 | 2,50 0,50 | 1,50 1,75 |
|
14.
|
0,33 1,67 | 0,33 1,00 | 1,67 0,67 |
|
15.
|
0,50 1,25 | 1,50 1,25 | 3,50 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Raed
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Raed w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Raed - Al Jeel 3:0 Saudi First Division League, 9.09.2026
- Najwyższa porażka Al Zulfi - Al Raed 4:0 Saudi First Division League, 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Al Raed - Hajer 2:3, Saudi First Division League, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Tweh, Al Raed - Hajer 2:3, Saudi First Division League, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 75. minuta , Al Raed - Hajer 2:3, Saudi First Division League, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Al Raed w tym sezonie?
Bilans Al Raed w tym sezonie to 6 meczów i wynik 2-1-3 przy 7 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 7,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Raed – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Raed w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Al Raed 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Al Raed
-
Zakaria Hawsawi Obrońca Uraz pauzuje od 14 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Al Raed
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | – | 5 | 83% | 1 | 2 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | – | 3 | 50% | 0 | 0 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
19 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
25 | Arabia Saudyjska | 1 mln € | 320 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 88 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Al Raed
1,4 mln €
śr. 238 tys. € / zawodnika
Ile Al Raed wydaje na pensje
320 tys. € rocznie
śr. 53 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Arabia Saudyjska (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Raed w sezonie 2026/2027
Al Raed wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Raed
Al Raed – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Raed w sezonie 2026/2027.
Al Raed transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | – |
|
50 tys. € | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Wrz 2026 |
|
Gwinea Bissau | 33 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 28 |
|
za darmo | |
| 12 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 24 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Kamerun | 28 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Al Raed

Al Raed bilans transferowy
- -50 tys. € 2026
- +4,2 mln € 2025
- 0 € 2024
- -3,6 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Al Raed
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Raed w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Raed trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 50 tys. €, a klub opuściło 14 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został C. Gnolou z Kawkab Marrakech za 50 tys. €.