Forma w lidze
Damac w tabeli
8. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 6. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
5 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Damac
Wartość drużyny: 3,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Wybrzeże Kości Słoniowej | 30 | napastnik | 7 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Algeria | 34 | obrońca | 7 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,31 średnia ocena | Algeria | 34 | obrońca | 7 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Algeria | 34 | obrońca | 7 | 350 tys. € |
Skład i oceny Damac w ostatnim meczu 4-2-3-1




Zmiany
- 75' M. Sylla → I. Al-Harbi
Wyniki Damac
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Al Najma
3
Damac
0
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Damac
3
Al Adalah
2
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Al Bukayriyah
1
Damac
2
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
Terminarz Damac
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 17:20
|
Damac
Al Taee
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 13:35
|
Al Jandal
Damac
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
|
|
03 Lis 13:35
|
Damac
Al Akhdoud
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Damac
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
![]() |
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo |
Damac to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi First Division League. Swoim domowym obiektem jest Dhamak Club Stadium, który może pomieścić 3 646 widzów. Zespół prowadzi Abderrazek Chebbi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Damac?
Klub piłkarski Damac zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Damac w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Damac trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Dhari Sayyar Al Anazi do Al Shabab za 1,8 mln €.
Które miejsce zajmuje Damac w tabeli Saudi First Division League?
Damac zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 9 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Damac?
W wyjściowym ustawieniu Damac między słupkami staje Ahmed Al Rashidi, a linię obrony najczęściej tworzą Alhwsawi Sanousi Mohammed, H. Rabea, Y. Mubarak oraz Noor Al-Rashidi. W środku pola grają Osama Al-Khalaf, I. Alqarni, I. Al-Harbi oraz A. Al-Shahrani, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Sylla, Y. Meite. Trener Abderrazek Chebbi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Kiedy Damac gra następny mecz?
Najbliższy mecz Damac to spotkanie z Al Taee, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 17:20 na obiekcie Dhamak Club Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Damac?
Ostatni mecz Damac to porażka z Al Najmą 3:0 w Saudi First Division League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Souleymane, Al Khathlan oraz Al Khathlan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Damac w tym sezonie?
Bilans Damac w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-3-2 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Damac w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Damac w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Damac
Damac terminarz
Kiedy Damac gra następny mecz?
Najbliższy mecz Damac to spotkanie z Al Taee, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 17:20 na obiekcie Dhamak Club Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Wyniki Damac w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Damac w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Damac w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Damac wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 5/9 | 1/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 3/10 | 0/2 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 6/12 | 2/3 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 4. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 3/15 | 1/3 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 3. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 2/8 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 2. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/4 | 2/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 1. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 5/8 | 2/3 | |
|
21 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
4:1 | 5-4-1 | 2/8 | 4/6 | |
|
15 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 7/13 | 1/2 | |
|
10 Maj Koniec
|
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
2:1 | 4-5-1 | 1/10 | 1/2 |
Damac ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Damac zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Damac?
Ostatni mecz Damac to porażka z Al Najmą 3:0 w Saudi First Division League, 12 października 2026. Bramki zdobyli Souleymane, Al Khathlan oraz Al Khathlan. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Damac – tabela Saudi First Division League
Jakie miejsce w tabeli Saudi First Division League zajmuje Damac w sezonie 2026/2027.
Miejsce Damac w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Al Wehda FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 8 | |
| 3 |
Al Najma
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 4 |
Al Taee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Zulfi
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 4 | 5 | |
| 6 |
Al Jabalain
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
Al Adalah
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 8 |
Al Jandal
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Al Anwar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 10 |
Damac
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 12 |
Al Orubah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 13 |
Al Raed
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | |
| 14 |
Al Saqer
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 15 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 16 |
Al Bukayriyah
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Hajer
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Al Akhdoud
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Al Zulfi
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 8 | |
| 3 |
Al Jabalain
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Al Anwar
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Damac
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 6 |
Al Saqer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 7 |
Hajer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Al Akhdoud
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Al Adalah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Al Raed
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 12 |
Al Wehda FC
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 13 |
Al Taee
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Al Orubah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Al Najma
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 16 |
Al Jandal
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 17 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 18 |
Al Bukayriyah
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Damac w tabeli Saudi First Division League?
Damac zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 9 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Damac w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Damac na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Damac na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,57
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 24,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,1
Strzelcy Damac
Rozkład bramek w czasie
Bramki Damac i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Damac to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Damac i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 1-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Damac otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Damac
71% bramek Damac pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Damac zdobywa w sezonie średnio 1,29 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,29.
Aktualne serie Damac
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Damac, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Damac
- Powyżej 0,5 71%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 57% meczów Damac padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Damac – faule i karne
- Faule / mecz 9,6
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Damac fauluje średnio 9,6 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Damac, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Damac zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Damac ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Damac, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Damac – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,1
Damac oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,1 strzału.
Damac – posiadanie piłki
- U siebie 43,7%
- Na wyjeździe 50,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Damac utrzymuje przy piłce 47,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Damac – podania
- Kluczowe / mecz 10,3
- Dośrodkowania / mecz 17,3
- Celność dośrodkowań 34%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 48%
Damac wymienia średnio 320 podań na mecz przy celności 79%, z czego 10,3 to podania kluczowe.
Damac – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Damac to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Damac – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Damac wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Damac – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 14%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 14%
Damac ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Damac – 1,9.
Damac według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Damac zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Damac na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,33 1,50 | 1,00 0,75 | 0,67 0,50 |
|
7.
|
1,75 1,00 | 1,25 1,67 | 1,00 3,67 |
|
8.
|
1,33 1,25 | 1,00 1,00 | 1,00 1,50 |
|
9.
|
1,25 1,33 | 1,50 1,33 | 1,50 1,33 |
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,00 1,00 | 1,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Damac
Skrajne wyniki i osiągnięcia Damac w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Bukayriyah - Damac 1:2 Saudi First Division League, 14.09.2026
- Najwyższa porażka Al Najma - Damac 3:0 Saudi First Division League, 12.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Damac - Al Adalah 3:2, Saudi First Division League, 20.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Meite, Damac - Al Adalah 3:2, Saudi First Division League, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 71. minuta Rabea, Al Wehda FC - Damac 2:2, Saudi First Division League, 2.09.2026
Jakie statystyki ma Damac w tym sezonie?
Bilans Damac w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-3-2 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Damac – zawodnicy
Jak wygląda kadra Damac w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Damac w ostatnim meczu 4-2-3-1




Zmiany
- 75' M. Sylla → I. Al-Harbi
Kontuzje w kadrze Damac
-
Moataz Al-Baqaawi Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 231 dniopuszczone: 18 meczów
Kadra Damac
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
30 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 900 tys. € | 766 tys. € | 7 | 100% | 3 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | 25 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Gwinea | 1,8 mln € | 61 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 615' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 319' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 97' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Syria | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
31 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 620' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
31 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 508' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
29 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 541' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 384' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 594' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | 120 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 105' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 47 |
![]() |
24 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
|
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Damac
4,5 mln €
śr. 215 tys. € / zawodnika
Ile Damac wydaje na pensje
947 tys. € rocznie
śr. 45 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Arabia Saudyjska (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Damac w sezonie 2026/2027
Damac wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Damac
Jak wygląda skład Damac?
W wyjściowym ustawieniu Damac między słupkami staje Ahmed Al Rashidi, a linię obrony najczęściej tworzą Alhwsawi Sanousi Mohammed, H. Rabea, Y. Mubarak oraz Noor Al-Rashidi. W środku pola grają Osama Al-Khalaf, I. Alqarni, I. Al-Harbi oraz A. Al-Shahrani, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Sylla, Y. Meite. Trener Abderrazek Chebbi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Damac – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Damac w sezonie 2026/2027.
Damac transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 33 |
|
za darmo | |
| 14 Wrz 2026 |
|
Maroko | 30 |
|
za darmo | |
| 13 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 28 |
|
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Maroko | 27 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Brazylia | 31 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Wybrzeże Kości Słoniowej | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Damac
Damac bilans transferowy
- +1,5 mln € 2026
- +2,5 mln € 2025
- +2,4 mln € 2024
- -2,3 mln € 2023
- -2,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Damac
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Damac w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Damac trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,8 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Dhari Sayyar Al Anazi do Al Shabab za 1,8 mln €.
Damac – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Damac? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Damac?
Klub piłkarski Damac zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 3. ligi Arabii Saudyjskiej.