Forma w lidze
Al Adalah w tabeli
9. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Strata do 6. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
4 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al Adalahu
Wartość drużyny: 2,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Brazylia | 35 | napastnik | 5 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Słowenia | 29 | pomocnik | 2 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,84 średnia ocena | Portugalia | 33 | obrońca | 7 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Portugalia | 33 | obrońca | 7 | 225 tys. € |
Skład i oceny Al Adalahu w ostatnim meczu 5-3-2




Zmiany
- 75' Hussain Hassan Alnattar → Riaydh Al Ibrahim
- 90' Mohammed Al-Saeed → Salman Al Omaish
Al Adalah w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 18 |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 13 |
| ··· | |||||||
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | 9 |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 9 |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
Wyniki Al Adalahu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Al Adalah
1
Al Anwar
1
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Damac
3
Al Adalah
2
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
|
|
15 Wrz Koniec
|
Al Adalah
1
Al Jandal
0
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
Terminarz Al Adalahu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 18:50
|
Al Akhdoud
Al Adalah
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 17:30
|
Al Adalah
Al Jeel
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
|
|
01 Lis 17:45
|
Jeddah Club
Al Adalah
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Adalahu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 02 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo | |
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo | |
| 01 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo |
Al Adalah to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi First Division League. Swoim domowym obiektem jest Prince Abdullah bin Jalawi Stadium, który może pomieścić 27 550 widzów. Zespół prowadzi Rodolfo Correia. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Adalah?
Klub piłkarski Al Adalah zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Arabii Saudyjskiej.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Adalah w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Adalahu trafiło 20 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Al Adalah w tabeli Saudi First Division League?
Al Adalah zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 9 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 9 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Al Adalahu?
W wyjściowym ustawieniu Al Adalahu między słupkami staje Mohammed Aldawsari, a linię obrony najczęściej tworzą S. Faqihi, A. Teixeira, Ahmed Al Muwallad oraz Mohammed Al-Saeed. W środku pola grają J. Mutale, D. Tijanic, K. Hamithi, Hussain Hassan Alnattar oraz Elyas Bin Mohammed Bin Hussein Al Baladi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ali Al-Zaqan. Trener Rodolfo Correia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Kiedy Al Adalah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Adalahu to spotkanie z Al Akhdoud, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 18:50 na obiekcie Prince Hathloul Bin Abdul Aziz Sport City Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Adalahu?
Ostatni mecz Al Adalahu to remis z Al Anwar 1:1 w Saudi First Division League, 12 października 2026. Bramkę zdobył Al Muwallad. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Adalah w tym sezonie?
Bilans Al Adalahu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-3-2 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Adalahu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Adalah w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Adalahu
Al Adalah terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 18:50
|
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
Prince Hathloul Bin Abdul Aziz Sport City Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
27 Paź 17:30
|
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Stadium U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 17:45
|
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Sport Hall Stadium in King Abdullah sport city Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Lis 15:35
|
Saudi First Division League, 11. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
25 Lis 16:10
|
Saudi First Division League, 12. kolejka
|
Prince Mohammed bin Abdul Aziz Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
01 Gru 15:30
|
Saudi First Division League, 13. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Stadium U siebie | Łatwy | |
|
07 Gru 15:50
|
Saudi First Division League, 14. kolejka
|
Al-Najma Club Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 15:30
|
Saudi First Division League, 15. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Stadium U siebie | Łatwy | |
|
18 Gru 13:25
|
Saudi First Division League, 16. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
23 Gru 15:35
|
Saudi First Division League, 17. kolejka
|
Prince Abdullah bin Jalawi Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Al Adalah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Adalahu to spotkanie z Al Akhdoud, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 18:50 na obiekcie Prince Hathloul Bin Abdul Aziz Sport City Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Wyniki Al Adalahu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Adalah w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Adalahu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Adalah wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
1:1 | 5-3-2 | 6/9 | 0/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 7/10 | 2/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 1/10 | 2/4 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 4. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 5/6 | 4/6 | |
|
31 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 3. kolejka
|
0:1 | 5-4-1 | 3/9 | 1/5 | |
|
26 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 2. kolejka
|
3:4 | 5-4-1 | 11/17 | 1/2 | |
|
21 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 1. kolejka
|
1:1 | 5-4-1 | 2/9 | 2/3 | |
|
13 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 34. kolejka
|
2:0 | 4-1-4-1 | 2/8 | 4/4 | |
|
09 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 33. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 1/11 | 2/2 | |
|
02 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 32. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 0/10 | 2/5 |
Al Adalah ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 5-4-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 5-4-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Adalah zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Adalahu?
Ostatni mecz Al Adalahu to remis z Al Anwar 1:1 w Saudi First Division League, 12 października 2026. Bramkę zdobył Al Muwallad. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Adalah – tabela Saudi First Division League
Jakie miejsce w tabeli Saudi First Division League zajmuje Al Adalah w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Adalahu w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Al Wehda FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 8 | |
| 3 |
Al Najma
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 4 |
Al Taee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Zulfi
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 4 | 5 | |
| 6 |
Al Jabalain
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
Al Adalah
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 8 |
Al Jandal
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Al Anwar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 10 |
Damac
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 12 |
Al Orubah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 13 |
Al Raed
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | |
| 14 |
Al Saqer
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 15 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 16 |
Al Bukayriyah
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Hajer
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Al Akhdoud
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Al Zulfi
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 8 | |
| 3 |
Al Jabalain
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Al Anwar
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Damac
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 6 |
Al Saqer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 7 |
Hajer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Al Akhdoud
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Al Adalah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Al Raed
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 12 |
Al Wehda FC
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 13 |
Al Taee
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Al Orubah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Al Najma
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 16 |
Al Jandal
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 17 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 18 |
Al Bukayriyah
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Adalah w tabeli Saudi First Division League?
Al Adalah zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 9 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 9 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Al Adalahu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Adalahu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Adalah na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 0,57
- Udane dryblingi / mecz 7,9
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 13,7
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 19,1
- Zablokowane strzały / mecz 1,9
Strzelcy Al Adalahu
-
Diego Miranda 5
-
Ahmed Al Muwallad 2
-
Sultan Faqihi 1
-
Emmanuel Avornyo 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Adalahu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Adalahu to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Al Adalahu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Al Adalah otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al Adalahu
90% bramek Al Adalahu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Adalah zdobywa w sezonie średnio 1,29 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,29.
Aktualne serie Al Adalahu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Al Adalahu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Al Adalahu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 14%
W 29% meczów Al Adalahu padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Al Adalah – faule i karne
- Faule / mecz 10,4
- Faule rywali / mecz 8,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Adalah fauluje średnio 10,4 razy na mecz, a wymusza 8,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Adalahu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Adalah zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Al Adalahu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Al Adalahu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Al Adalah – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Al Adalah oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Al Adalah – posiadanie piłki
- U siebie 52,8%
- Na wyjeździe 42,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Al Adalah utrzymuje przy piłce 48,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Al Adalah – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 15,6
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 51%
Al Adalah wymienia średnio 355 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Al Adalah – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Al Adalahu to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Al Adalah – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Al Adalah wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Al Adalah – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 14%
Al Adalah ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Adalahu – 2,0.
Al Adalah według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 2,00 | 2,67 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Al Adalah zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Al Adalah na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,75 1,00 | 1,25 1,67 | 1,00 3,67 |
|
8.
|
1,33 1,25 | 1,00 1,00 | 1,00 1,50 |
|
9.
|
1,25 1,33 | 1,50 1,33 | 1,50 1,33 |
|
10.
|
1,33 1,33 | 1,00 1,00 | 1,33 1,00 |
|
11.
|
1,33 1,00 | 0,67 0,67 | 0,67 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Adalahu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Adalahu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Bukayriyah - Al Adalah 0:1 Saudi First Division League, 31.08.2026
- Najwyższa porażka Al Adalah - Al Taee 3:4 Saudi First Division League, 26.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Al Adalah - Al Taee 3:4, Saudi First Division League, 26.08.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Miranda, Al Adalah - Al Saqer 1:1, Saudi First Division League, 7.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Al Adalah - Al Taee 3:4, Saudi First Division League, 26.08.2026
Jakie statystyki ma Al Adalah w tym sezonie?
Bilans Al Adalahu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-3-2 przy 10 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Adalah – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Adalahu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Al Adalahu w ostatnim meczu 5-3-2




Zmiany
- 75' Hussain Hassan Alnattar → Riaydh Al Ibrahim
- 90' Mohammed Al-Saeed → Salman Al Omaish
Kontuzje w kadrze Al Adalahu
-
Koffi Constant Kouame Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 165 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Al Adalahu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Zambia | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Brazylia | 225 tys. € | – | 5 | 71% | 5 | 0 | 369' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | RPA | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
25 | Ghana | – | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 358' | 1 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
28 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 98 |
![]() |
28 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 43 |
|
29 | Słowenia | 1,2 mln € | 1,5 mln € | 2 | 29% | 0 | 2 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
![]() |
26 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 373' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
|
34 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 397' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | 100 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 203' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 16 |
|
35 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 320' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
24 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
33 | Portugalia | 225 tys. € | 36 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
31 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 520' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 470' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 2 | 1 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | Brazylia | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
29 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
28 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 174' | 0 | 0 | ||||||||
| 96 |
![]() |
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
35 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
27 | Arabia Saudyjska | 25 tys. € | 60 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Adalahu
3,5 mln €
śr. 123 tys. € / zawodnika
Ile Al Adalah wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 61 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Arabia Saudyjska (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Adalahu w sezonie 2026/2027
Al Adalah wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Adalahu
Jak wygląda skład Al Adalahu?
W wyjściowym ustawieniu Al Adalahu między słupkami staje Mohammed Aldawsari, a linię obrony najczęściej tworzą S. Faqihi, A. Teixeira, Ahmed Al Muwallad oraz Mohammed Al-Saeed. W środku pola grają J. Mutale, D. Tijanic, K. Hamithi, Hussain Hassan Alnattar oraz Elyas Bin Mohammed Bin Hussein Al Baladi, a za skuteczność w ataku odpowiadają Ali Al-Zaqan. Trener Rodolfo Correia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Al Adalah – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Adalah w sezonie 2026/2027.
Al Adalah transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 34 |
|
za darmo | |
| 02 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 23 |
|
za darmo | |
| 22 Wrz 2026 |
|
Kongo | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Słowenia | 29 |
|
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 37 |
|
za darmo |
Al Adalah bilans transferowy
- 0 € 2026
- +183 tys. € 2025
- -200 tys. € 2024
- -200 tys. € 2023
- -1,3 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Al Adalahu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Adalah w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Adalahu trafiło 20 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Al Adalah – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Al Adalah? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Al Adalah?
Klub piłkarski Al Adalah zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 4. ligi Arabii Saudyjskiej.