Forma w lidze
Al Bukayriyah w tabeli
18. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 porażek z rzędu
10 meczów bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
2:6 bramki
0,40 gola/mecz
0 pkt
2:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Al Bukayriyahu
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Arabia Saudyjska | 24 | napastnik | 7 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | 26 | pomocnik | 7 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 7,14 średnia ocena | Holandia | 34 | pomocnik | 7 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Holandia | 34 | pomocnik | 7 | 400 tys. € |
Skład i oceny Al Bukayriyahu w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 31' Mohammed Al Mahmoudi → R. Sharahili
- 46' Hussain Al-Zabdani → Ibrahim Al Sunaytan
- 77' Saad Al-Muwallad → Musa Al Hamidi Hamad Al Harbi
- 85' I. Success → N. Kaabi
Al Bukayriyah w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 18 |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 13 |
| ··· | |||||||
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | 2 |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | 2 |
Wyniki Al Bukayriyahu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Al Bukayriyah
0
Al Zulfi
2
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Al Taee
3
Al Bukayriyah
1
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Al Bukayriyah
1
Damac
2
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
Terminarz Al Bukayriyahu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 17:20
|
Al Orubah
Al Bukayriyah
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
|
|
26 Paź 16:00
|
Al Bukayriyah
Hajer
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
|
|
02 Lis 13:30
|
Al Jabalain
Al Bukayriyah
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Bukayriyahu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo | |
| 07 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
![]() |
za darmo | |
| 19 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Nigeria |
![]() |
za darmo |
Al Bukayriyah to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi First Division League. Swoim domowym obiektem jest Al-Bukiryah Club Stadium, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Thomas Brdaric. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Bukayriyah w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Bukayriyahu trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Al Bukayriyah w tabeli Saudi First Division League?
Al Bukayriyah zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 2 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Jak wygląda skład Al Bukayriyahu?
W wyjściowym ustawieniu Al Bukayriyahu między słupkami staje M. Ali, a linię obrony najczęściej tworzą Musa Al Hamidi Hamad Al Harbi, F. Pinero, R. Sharahili oraz Hussain Al-Zabdani. W środku pola grają Ibrahim Al Sunaytan, H. Asseri, H. Faik, A. Ada oraz Y. Zakir, a za skuteczność w ataku odpowiadają Saad Al-Muwallad. Trener Thomas Brdaric ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Kiedy Al Bukayriyah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Bukayriyahu to spotkanie z Al Orubah, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 17:20 na obiekcie Al-Jouf University Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Bukayriyahu?
Ostatni mecz Al Bukayriyahu to porażka z Al Zulfi 0:2 w Saudi First Division League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Malango, Al-Zahrani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Bukayriyah w tym sezonie?
Bilans Al Bukayriyahu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 0-2-5 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Bukayriyahu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Bukayriyah w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Bukayriyahu
Al Bukayriyah terminarz
Kiedy Al Bukayriyah gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Bukayriyahu to spotkanie z Al Orubah, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 17:20 na obiekcie Al-Jouf University Stadium w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Wyniki Al Bukayriyahu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Bukayriyah w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Bukayriyahu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Bukayriyah wyniki
Al Bukayriyah ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 0,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Bukayriyah zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Bukayriyahu?
Ostatni mecz Al Bukayriyahu to porażka z Al Zulfi 0:2 w Saudi First Division League, 13 października 2026. Bramki zdobyli Malango, Al-Zahrani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Bukayriyah – tabela Saudi First Division League
Jakie miejsce w tabeli Saudi First Division League zajmuje Al Bukayriyah w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Bukayriyahu w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Al Wehda FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 8 | |
| 3 |
Al Najma
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 4 |
Al Taee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Zulfi
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 4 | 5 | |
| 6 |
Al Jabalain
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
Al Adalah
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 8 |
Al Jandal
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Al Anwar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 10 |
Damac
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 12 |
Al Orubah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 13 |
Al Raed
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | |
| 14 |
Al Saqer
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 15 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 16 |
Al Bukayriyah
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Hajer
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Al Akhdoud
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Al Zulfi
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 8 | |
| 3 |
Al Jabalain
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Al Anwar
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Damac
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 6 |
Al Saqer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 7 |
Hajer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Al Akhdoud
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Al Adalah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Al Raed
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 12 |
Al Wehda FC
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 13 |
Al Taee
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Al Orubah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Al Najma
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 16 |
Al Jandal
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 17 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 18 |
Al Bukayriyah
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Bukayriyah w tabeli Saudi First Division League?
Al Bukayriyah zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 2 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 16 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Al Bukayriyahu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Bukayriyahu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Bukayriyah na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,14
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,86
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 13,9
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 14,1
- Zablokowane strzały / mecz 1,6
Strzelcy Al Bukayriyahu
-
Saad Al-Muwallad 1
-
Mohammed Al Mahmoudi 1

-
Yassine Zakir 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Bukayriyahu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Bukayriyahu to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Al Bukayriyahu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Al Bukayriyah nie wygrał żadnego z 2 meczów, w których obejmował prowadzenie.
Jak padają bramki dla Al Bukayriyahu
75% bramek Al Bukayriyahu pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Bukayriyah zdobywa w sezonie średnio 0,29 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,29.
Aktualne serie Al Bukayriyahu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Al Bukayriyahu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Al Bukayriyahu
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Al Bukayriyahu padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Al Bukayriyah – faule i karne
- Faule / mecz 10,9
- Faule rywali / mecz 11,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Bukayriyah fauluje średnio 10,9 razy na mecz, a wymusza 11,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Bukayriyahu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Bukayriyah zdobywa 0,40 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Al Bukayriyahu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Al Bukayriyahu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Al Bukayriyah – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 5,0
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,3
Al Bukayriyah oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,3 strzału.
Al Bukayriyah – posiadanie piłki
- U siebie 49,2%
- Na wyjeździe 52,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Al Bukayriyah utrzymuje przy piłce 50,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
Al Bukayriyah – podania
- Kluczowe / mecz 6,9
- Dośrodkowania / mecz 21,7
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 50%
Al Bukayriyah wymienia średnio 401 podań na mecz przy celności 83%, z czego 6,9 to podania kluczowe.
Al Bukayriyah – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 1,86
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Al Bukayriyahu to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Al Bukayriyah – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 71%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Al Bukayriyah wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Al Bukayriyah – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 14%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 0%
Al Bukayriyah ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Bukayriyahu – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Al Bukayriyah według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,67 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz Al Bukayriyah zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Al Bukayriyah na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
0,33 1,67 | 0,33 1,00 | 1,67 0,67 |
|
15.
|
0,50 1,25 | 1,50 1,25 | 3,50 1,25 |
|
16.
|
1,67 0,00 | 2,33 0,67 | 1,33 1,67 |
|
17.
|
0,67 0,00 | 0,00 0,00 | 0,67 1,67 |
|
18.
|
0,40 0,00 | 0,40 1,00 | 1,20 3,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Bukayriyahu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Bukayriyahu w tym sezonie
- Najwyższa porażka Al Jandal - Al Bukayriyah 4:1 Saudi First Division League, 9.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Al Jandal - Al Bukayriyah 4:1, Saudi First Division League, 9.09.2026
- Najszybsza bramka 10. minuta Al Khalaf, Al Bukayriyah - Damac 1:2, Saudi First Division League, 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 73. minuta , Al Bukayriyah - Al Akhdoud 1:1, Saudi First Division League, 26.08.2026
Jakie statystyki ma Al Bukayriyah w tym sezonie?
Bilans Al Bukayriyahu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 0-2-5 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Bukayriyah – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Bukayriyahu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Al Bukayriyahu w ostatnim meczu 4-2-3-1



Zmiany
- 31' Mohammed Al Mahmoudi → R. Sharahili
- 46' Hussain Al-Zabdani → Ibrahim Al Sunaytan
- 77' Saad Al-Muwallad → Musa Al Hamidi Hamad Al Harbi
- 85' I. Success → N. Kaabi
Kontuzje w kadrze Al Bukayriyahu
-
Azzam Al-Bishi Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 67 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Al Bukayriyahu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
34 | Curacao | 250 tys. € | 120 tys. € | 3 | 43% | 0 | 1 | 225' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | 510 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
|
30 | Nigeria | 700 tys. € | 1,1 mln € | 2 | 29% | 0 | 0 | 168' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
34 | Holandia | 400 tys. € | 215 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
|
29 | Holandia | 300 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 503' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
36 | Arabia Saudyjska | 25 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 486' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 13 |
![]() |
26 | Arabia Saudyjska | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 412' | 0 | 1 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
28 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 36 |
|
31 | Arabia Saudyjska | 175 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 203' | 0 | 1 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
33 | Argentyna | 225 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
31 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 23 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 322' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 66 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 592' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
32 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
31 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
28 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Al Bukayriyahu
2,8 mln €
śr. 115 tys. € / zawodnika
Ile Al Bukayriyah wydaje na pensje
1,9 mln € rocznie
śr. 79 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Arabia Saudyjska (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Bukayriyahu w sezonie 2026/2027
Al Bukayriyah wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Bukayriyahu
Jak wygląda skład Al Bukayriyahu?
W wyjściowym ustawieniu Al Bukayriyahu między słupkami staje M. Ali, a linię obrony najczęściej tworzą Musa Al Hamidi Hamad Al Harbi, F. Pinero, R. Sharahili oraz Hussain Al-Zabdani. W środku pola grają Ibrahim Al Sunaytan, H. Asseri, H. Faik, A. Ada oraz Y. Zakir, a za skuteczność w ataku odpowiadają Saad Al-Muwallad. Trener Thomas Brdaric ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Al Bukayriyah – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Bukayriyah w sezonie 2026/2027.
Al Bukayriyah transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Paź 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 31 |
|
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Nigeria | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Curacao | 34 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 30 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 25 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Argentyna | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 27 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Bukayriyah w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Bukayriyahu trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.