Forma w lidze
Al Jabalain w tabeli
3. miejsce / 12 punktów Play-offy
Strata do lidera: 6 punktów
Przewaga nad 7. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
1:0 bramki
0,33 gola/mecz
7 pkt
6:5 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Al Jabalainu
Wartość drużyny: 3,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Republika Zielonego Przylądka | 30 | pomocnik | 7 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Portugalia | 32 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,61 średnia ocena | Republika Zielonego Przylądka | 30 | pomocnik | 7 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Arabia Saudyjska | 34 | bramkarz | 7 | 100 tys. € |
Skład i oceny Al Jabalainu w ostatnim meczu 4-1-4-1



Zmiany
- 46' G. Hawsawi → Hussain Ali Alnwaiqi
- 74' Nawaf Al Mutairi → A. Bukhari
- 74' I. Akanbi → Hussain Ali Al Sultan
- 87' Carlos Daniel → Hassan Al-Majhad
Al Jabalain w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 18 |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 13 |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 12 |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 11 |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 10 |
Wyniki Al Jabalainu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Al Saqer
1
Al Jabalain
3
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Al Jabalain
0
Al Orubah
0
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Hajer
0
Al Jabalain
1
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
Terminarz Al Jabalainu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź 18:50
|
Jeddah Club
Al Jabalain
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:05
|
Al Jabalain
Al Raed
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
|
|
02 Lis 13:30
|
Al Jabalain
Al Bukayriyah
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Al Jabalainu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
![]() |
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska |
|
wypożyczenie |
Al Jabalain to klub piłkarski z Arabii Saudyjskiej występujący w Saudi First Division League. Swoim domowym obiektem jest Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium, który może pomieścić 20 000 widzów. Zespół prowadzi Filipe Gouveia. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Jabalain w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Jabalainu trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Al Jabalain w tabeli Saudi First Division League?
Al Jabalain zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 12 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Al Jabalainu?
W wyjściowym ustawieniu Al Jabalainu między słupkami staje Mohammed Al Waked, a linię obrony najczęściej tworzą Ahmad Al Mhemaid, G. Hawsawi, Ibrahim Hussain Al Nakhli oraz Nawaf Al Mutairi. W środku pola grają J. Semedo, Hassan Al-Majhad oraz Carlos Daniel, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Khalifah, Luvannor Henrique de Sousa oraz I. Akanbi. Trener Filipe Gouveia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Kiedy Al Jabalain gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Jabalainu to spotkanie z Jeddah Clubem, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 18:50 na obiekcie Sport Hall Stadium in King Abdullah sport city w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Jabalainu?
Ostatni mecz Al Jabalainu to wygrana z Al Saqer 1:3 w Saudi First Division League, 13 października 2026. Bramki zdobyli , Akanbi, Santos de Almeida oraz Al Majhad. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Al Jabalain w tym sezonie?
Bilans Al Jabalainu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-3-1 przy 7 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Al Jabalainu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Al Jabalain w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Al Jabalainu
Al Jabalain terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
21 Paź 18:50
|
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
Sport Hall Stadium in King Abdullah sport city Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Paź 16:05
|
Saudi First Division League, 9. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium U siebie | Łatwy | |
|
02 Lis 13:30
|
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 16:05
|
Saudi First Division League, 11. kolejka
|
Prince Hathloul Bin Abdul Aziz Sport City Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Lis 13:20
|
Saudi First Division League, 12. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium U siebie | Trudny | |
|
01 Gru 13:20
|
Saudi First Division League, 13. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Gru 13:20
|
Saudi First Division League, 14. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium U siebie | Łatwy | |
|
11 Gru 13:10
|
Saudi First Division League, 15. kolejka
|
Al Anwar Club Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
18 Gru 13:25
|
Saudi First Division League, 16. kolejka
|
Prince Abdul Aziz bin Musa'ed Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Gru 13:40
|
Saudi First Division League, 17. kolejka
|
Dhamak Club Stadium Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Al Jabalain gra następny mecz?
Najbliższy mecz Al Jabalainu to spotkanie z Jeddah Clubem, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 18:50 na obiekcie Sport Hall Stadium in King Abdullah sport city w ramach Saudi First Division League (8. kolejka).
Wyniki Al Jabalainu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Al Jabalain w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Al Jabalainu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Al Jabalain wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
1:3 | 4-1-4-1 | 5/9 | 2/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 6. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 4/6 | 2/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 5. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 2/4 | 0/2 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 4. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 8/12 | 2/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Saudi First Division League, 3. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 1/8 | 2/4 | |
|
27 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 2. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 11/16 | 0/0 | |
|
23 Sie Koniec
|
Saudi First Division League, 1. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 3/6 | 0/0 | |
|
18 Maj Koniec
|
Saudi First Division League
|
3:0 | 5-3-2 | 4/10 | 5/5 | |
|
14 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 34. kolejka
|
0:1 | 5-3-2 | 2/7 | 1/4 | |
|
09 Maj Koniec
|
Saudi First Division League, 33. kolejka
|
4:0 | 5-3-2 | 4/7 | 1/3 |
Al Jabalain ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 2,20 punktu. W pozostałych ustawieniach Al Jabalain zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Al Jabalainu?
Ostatni mecz Al Jabalainu to wygrana z Al Saqer 1:3 w Saudi First Division League, 13 października 2026. Bramki zdobyli , Akanbi, Santos de Almeida oraz Al Majhad. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Al Jabalain – tabela Saudi First Division League
Jakie miejsce w tabeli Saudi First Division League zajmuje Al Jabalain w sezonie 2026/2027.
Miejsce Al Jabalainu w tabeli Saudi First Division League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Al Ula
|
6 | 6 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 18 | |
2
|
Al Zulfi
|
7 | 3 | 4 | 0 | 9:1 | 8 | 13 | |
3
|
Al Jabalain
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:5 | 2 | 12 | |
4
|
Al Wehda FC
|
7 | 2 | 5 | 0 | 15:8 | 7 | 11 | |
5
|
Al Najma
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 10 | |
6
|
Al Anwar
|
7 | 2 | 4 | 1 | 6:4 | 2 | 10 | |
7
|
Al Taee
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:15 | -5 | 10 | |
8
|
Damac
|
7 | 2 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 9 | |
9
|
Al Adalah
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:10 | 0 | 9 | |
10
|
Jeddah Club
|
6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 8 | |
11
|
Al Orubah
|
6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 0 | 7 | |
12
|
Al Saqer
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
13
|
Al Raed
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | -3 | 7 | |
14
|
Hajer
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 6 | |
15
|
Al Akhdoud
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:12 | -4 | 6 | |
16
|
Al Jandal
|
6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 5 | |
17
|
Al Jeel
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0:7 | -7 | 2 | |
18
|
Al Bukayriyah
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
| 2 |
Al Wehda FC
|
4 | 2 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 8 | |
| 3 |
Al Najma
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:3 | 4 | 8 | |
| 4 |
Al Taee
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 5 |
Al Zulfi
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:0 | 4 | 5 | |
| 6 |
Al Jabalain
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
Al Adalah
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 8 |
Al Jandal
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 9 |
Al Anwar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 10 |
Damac
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 12 |
Al Orubah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 13 |
Al Raed
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 3 | |
| 14 |
Al Saqer
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 15 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 2 | 1 | 0:2 | -2 | 2 | |
| 16 |
Al Bukayriyah
|
5 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 17 |
Hajer
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | |
| 18 |
Al Akhdoud
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Al Ula
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
Al Zulfi
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:1 | 4 | 8 | |
| 3 |
Al Jabalain
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 4 |
Al Anwar
|
4 | 1 | 3 | 0 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 5 |
Damac
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 6 |
Al Saqer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 2 | 5 | |
| 7 |
Hajer
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 8 |
Al Akhdoud
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 9 |
Al Adalah
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 10 |
Jeddah Club
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Al Raed
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 4 | |
| 12 |
Al Wehda FC
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 13 |
Al Taee
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 14 |
Al Orubah
|
3 | 0 | 3 | 0 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Al Najma
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 2 | |
| 16 |
Al Jandal
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2:5 | -3 | 0 | |
| 17 |
Al Jeel
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | -5 | 0 | |
| 18 |
Al Bukayriyah
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Al Jabalain w tabeli Saudi First Division League?
Al Jabalain zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Saudi First Division League z dorobkiem 12 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Al Ula wynosi 6 punktów, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Al Jabalainu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Al Jabalainu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Al Jabalain na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 3,9
- Asysty / mecz 0,43
- Udane dryblingi / mecz 7,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,71
- Czyste konta 57%
- Odbiory / mecz 12,3
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 17,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Al Jabalainu
-
Yannick Semedo 1
-
Carlos Daniel 1
-
Ibrahim Rasheed Akanbi 1
-
Majed Khalifah 1

-
Hassan Al-Majhad 1

-
Nawaf Al Mutairi 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Al Jabalainu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Al Jabalainu to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Al Jabalainu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Al Jabalain otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Al Jabalainu
100% bramek Al Jabalainu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Al Jabalain zdobywa w sezonie średnio 1,71 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,71.
Aktualne serie Al Jabalainu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Al Jabalainu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Al Jabalainu
- Powyżej 0,5 71%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów Al Jabalainu padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Al Jabalain – faule i karne
- Faule / mecz 10,3
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Al Jabalain fauluje średnio 10,3 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Al Jabalainu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Al Jabalain zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Al Jabalainu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 86% goli Al Jabalainu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Al Jabalain – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,0
Al Jabalain oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,0 strzału.
Al Jabalain – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Al Jabalain utrzymuje przy piłce 52,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Al Jabalain – podania
- Kluczowe / mecz 10,9
- Dośrodkowania / mecz 22,3
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 49%
Al Jabalain wymienia średnio 379 podań na mecz przy celności 82%, z czego 10,9 to podania kluczowe.
Al Jabalain – czyste konta
- U siebie 3 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,71
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Al Jabalainu to 57% meczów sezonu (4 z 7), z czego 3 w 3 meczach u siebie.
Al Jabalain – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 7,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Al Jabalain wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Al Jabalain – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 43%
Al Jabalain ogląda średnio 1,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Al Jabalainu – 1,4.
Al Jabalain według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Al Jabalain zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Al Jabalain na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 3,00 | 2,67 2,33 | 0,33 0,33 |
|
2.
|
1,67 2,00 | 1,33 1,25 | 0,00 0,25 |
|
3.
|
1,67 1,75 | 0,33 1,50 | 0,00 1,25 |
|
4.
|
2,00 1,00 | 3,25 0,67 | 1,50 0,67 |
|
5.
|
2,00 0,67 | 1,75 1,00 | 0,75 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Al Jabalainu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Al Jabalainu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Al Saqer - Al Jabalain 1:3 Saudi First Division League, 13.10.2026
- Najwyższa porażka Al Ula - Al Jabalain 3:1 Saudi First Division League, 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Al Ula - Al Jabalain 3:1, Saudi First Division League, 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 44. minuta Akanbi, Al Saqer - Al Jabalain 1:3, Saudi First Division League, 13.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Al Majhad, Al Saqer - Al Jabalain 1:3, Saudi First Division League, 13.10.2026
Jakie statystyki ma Al Jabalain w tym sezonie?
Bilans Al Jabalainu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-3-1 przy 7 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Al Jabalain – zawodnicy
Jak wygląda kadra Al Jabalainu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Al Jabalainu w ostatnim meczu 4-1-4-1



Zmiany
- 46' G. Hawsawi → Hussain Ali Alnwaiqi
- 74' Nawaf Al Mutairi → A. Bukhari
- 74' I. Akanbi → Hussain Ali Al Sultan
- 87' Carlos Daniel → Hassan Al-Majhad
Kontuzje w kadrze Al Jabalainu
-
Sattam Al Roqi Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 28 dniopuszczone: 2 mecze

-
Saleh Al Rahmani Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 30 dniopuszczone: 2 mecze

-
Fahad Al-Harbi Obrońca Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 38 dniopuszczone: 4 mecze
Kadra Al Jabalainu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 90 |
|
36 | Mołdawia | 275 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 628' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
32 | Portugalia | 300 tys. € | 20 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 572' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
|
27 | Nigeria | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 423' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
![]() |
22 | Arabia Saudyjska | 75 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
24 | Arabia Saudyjska | 50 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 104' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Arabia Saudyjska | 0 € | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
22 | – | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | ||||||||
| 99 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Republika Zielonego Przylądka | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 605' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Brazylia | 800 tys. € | 134 tys. € | 2 | 29% | 1 | 0 | 132' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Angola | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
27 | Arabia Saudyjska | 225 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 287' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
29 | Arabia Saudyjska | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Arabia Saudyjska | 150 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Arabia Saudyjska | 200 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 87 |
|
23 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 326' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
34 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 37' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
25 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 559' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
24 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
34 | Arabia Saudyjska | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
23 | Arabia Saudyjska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Al Jabalainu
3,7 mln €
śr. 143 tys. € / zawodnika
Ile Al Jabalain wydaje na pensje
404 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Arabia Saudyjska (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Al Jabalainu w sezonie 2026/2027
Al Jabalain wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Al Jabalainu
Jak wygląda skład Al Jabalainu?
W wyjściowym ustawieniu Al Jabalainu między słupkami staje Mohammed Al Waked, a linię obrony najczęściej tworzą Ahmad Al Mhemaid, G. Hawsawi, Ibrahim Hussain Al Nakhli oraz Nawaf Al Mutairi. W środku pola grają J. Semedo, Hassan Al-Majhad oraz Carlos Daniel, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Khalifah, Luvannor Henrique de Sousa oraz I. Akanbi. Trener Filipe Gouveia ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Saudi First Division League i pucharach.
Al Jabalain – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Al Jabalain w sezonie 2026/2027.
Al Jabalain transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Angola | 29 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Portugalia | 33 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | – |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Arabia Saudyjska | 25 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Arabia Saudyjska | 21 |
|
wypożyczenie |
Al Jabalain bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- -28 tys. € 2024
- -199 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Al Jabalainu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Al Jabalain w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Al Jabalainu trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy.