Marko Sarić jest piłkarzem występującym obecnie w Zemun. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Marko Saric
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
13:00
|
![]()
Zemun
1
IMT Novi Beograd
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 15. kolejka | |||||||
|
23 Paź
18:00
|
![]()
Zemun
1
Macva
0
|
45' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka | |||||||
|
17 Paź
15:00
|
Cukaricki
3
![]()
Zemun
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Marko Saric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marko Saric wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marko Saric oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marko Saric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marko Saric rozegrał w barwach Zemun Mozzart Bet Super Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 365 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Czy Marko Saric ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Marko Saric nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marko Saric to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 175 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Marko Saric?
Marko Saric najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Marko Saric?
Wycena 27-letniego Marko Saric według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marko Saric?
Marko Saric urodził się 28 listopada 1998 w Beograd w Serbii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Marko Saric - statystyki
Szczegółowe statystyki Marko Saric w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zemun. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marko Saric
Atak
Obrona
Podania Marko Saric
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marko Saric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marko Saric wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marko Saric oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Marko Saric - transfery
W trakcie kariery Marko Saric zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zemun 2026 – obecnie

-
Muangthong United 2026 – 2026
-
Napredak 2024 – 2026
-
Javor 2024 – 2024
-
Qingdao Jonoon 2023 – 2024
-
Napredak 2022 – 2023
-
Neftchi Fergana 2022 – 2022

-
Metalac GM 2021 – 2022
-
Cukaricki 2021 – 2021
-
FK Rad Beograd 2021 – 2021

-
Cukaricki 2020 – 2021
-
Radnicki Pirot 2020 – 2020

-
Cukaricki 2018 – 2020
-
IMT Novi Beograd 2018 – 2018
-
Cukaricki 2017 – 2018
-
Cukaricki U19 do 2017

Marko Saric - forma
W ostatnich 5 meczach Marko Saric zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,26. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marko Saric ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.26.
W ostatnich 10 meczach Marko Saric ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.33.
W jakiej formie jest Marko Saric?
Marko Saric jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.26 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.76). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Marko Saric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marko Saric rozegrał w barwach Zemun Mozzart Bet Super Lidze 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 365 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Marko Saric - kontuzje
W trakcie kariery Marko Saric zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marko Saric
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.07.19 – 30.12.19 (175 dni)
Cukaricki opuszczone: 26 meczów
Czy Marko Saric ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Marko Saric nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marko Saric to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 175 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marko Saric - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marko Saric wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marko Saric na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marko Saric?
Wycena Marko Saric wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Marko Saric wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.