Zemun - Radnicki NIS wynik meczu 0:1
Zemun - Radnicki NIS (02.08.2026) wynik meczu 0:1. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Zemun | 0 min |
|---|---|
| Remis | 95 min |
| Prowadzenie Radnicki NIS | 2 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Zemun Jovanović 39', Belaković 54', Kadijević 57', Kalat 89', Jokić 90+2' | 5 |
| Kartki Radnicki NIS Vitas 85', Abass 90+6' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 95 min (0'–90+5') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 90+5' |
| Gol średnio co | 97,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 97 min | 97 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,1 min |
| Gole po przerwie 1 z 1 gola | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Mozzart Bet Superliga 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 3. kolejka |
| Data | 02.08.2026, 20:00 |
| Pogoda | słonecznie, 26°C |
| Sędzia | Marko Delibasic |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Zemun - Radnicki NIS z 02.08.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Zemun vs Radnicki NIS
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy






Składy

Zemun
- Śr. wiek
- 28,5
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,65
- 89 Mladen Zivković bramkarz 50 tys. € 37 l. 188 cm 9
- 25 Dejan Paradina obrońca 150 tys. € 27 l. 175 cm 11
- 21 Ivan Ostojić obrońca 50 tys. € 37 l. 190 cm 14
- 5 Djordje Jovanovic obrońca 450 tys. € 25 l. – 14
- 88 Aleksandar Kadijevic obrońca 82' 150 tys. € 24 l. – 13
- 8 Ognjen Ilic pomocnik 350 tys. € 27 l. 184 cm 13
- 10 Nemanja Belakovic pomocnik 82' 400 tys. € 29 l. 183 cm 14
-
20 Đorđe Petrović pomocnik – – – – –
- 27 Uros Ljubomirac pomocnik 82' 25 tys. € 36 l. – 12
- 7 Dimitrije Tabakovic pomocnik 74' – 22 l. – 14
- 31 Nemanja Kalat napastnik – 21 l. – 14
- 66 Vasilije Bakić obrońca 150 tys. € 26 l. 192 cm 10
- 45 Marko Saric napastnik 82' 250 tys. € 27 l. 188 cm 11
- 16 Milan Spremo obrońca 82' 150 tys. € 31 l. 176 cm 14
-
29 Andrej Milosevic obrońca – – – – –
- 17 Danilo Miladinovic pomocnik 325 tys. € 24 l. – 8
- 19 Godswill Vadze napastnik 56' 150 tys. € 25 l. – 12
-
11 Sasa Knezević napastnik – – – – –
- 1 Marko Knezevic bramkarz 100 tys. € 37 l. 186 cm 14
- 23 Milan Jokić pomocnik 82' 250 tys. € 31 l. 169 cm 12
- 4 Ilija Kostić obrońca – – – 6 –
- 6 Zarko Bogdanovic pomocnik 74' – 20 l. – 12
Trener Gjorgji Mojsov
Radnicki NIS
- Śr. wiek
- 28,1
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 7,16
- 12 Ivan Kostić bramkarz 350 tys. € 31 l. 191 cm 12
- 3 Ranko Jokić obrońca 150 tys. € 27 l. 186 cm 13
- 4 Uros Vitas obrońca 100 tys. € 34 l. 187 cm 9
- 25 Bojan Kovacević obrońca 300 tys. € 30 l. 186 cm 8
-
71 Dorde Petrovic obrońca – – – – –
- 22 Radomir Milosavljević pomocnik 200 tys. € 34 l. 183 cm 12
- 6 Franck Kanoute pomocnik 72' 400 tys. € 27 l. 186 cm 12
- 19 Kwaku Bonsu Osei pomocnik 72' 350 tys. € 26 l. 168 cm 7
- 7 Issah Abass pomocnik 200 tys. € 28 l. 173 cm 11
- 89 Luka Izderic pomocnik 1 mln € 20 l. – 13
- 9 Aleksandr Shestiuk napastnik 63' 500 tys. € 24 l. 186 cm 13
- 15 Damjan Krajisnik pomocnik 72' 350 tys. € 29 l. 175 cm 13
- 98 Strahinja Manojlovic bramkarz 800 tys. € 24 l. 190 cm 4
- 2 Marko Mijailović obrońca 550 tys. € 29 l. 185 cm 13
- 23 Ibrahim Mustapha napastnik 72' 200 tys. € 26 l. 180 cm 12
- 70 Stefan Nikolic pomocnik 700 tys. € 20 l. – 13
-
14 Milos Rosević napastnik – – – – –
- 97 Milos Spasic napastnik 63' 250 tys. € 29 l. 185 cm 7
- 18 Stefan Velicković obrońca 200 tys. € 27 l. 171 cm 13
- 20 Aleksandar Vidovic obrońca 175 tys. € 25 l. 182 cm 13
- 5 Nikola Zecevik obrońca 800 tys. € 22 l. 190 cm 13
- 11 Igor Ivanović napastnik 300 tys. € 29 l. 175 cm 13
Trener Nikola Drincic
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Zemun w meczu z Radnicki NIS?
W wyjściowym składzie Zemun w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce M. Zivković, w obronie D. Parađina, I. Ostojić, Đ. Jovanović oraz A. Kadijević, w pomocy O. Ilić, N. Belaković, Đ. Petrović, U. Ljubomirac oraz D. Tabaković, w ataku N. Kalat. Z ławki weszli: G. Vadze (56'), Z. Bogdanovic (74'), M. Sarić (82'), M. Spremo (82') oraz M. Jokić (82').
Jaki był wyjściowy skład Radnicki NIS w meczu z Zemun?
W wyjściowym składzie Radnicki NIS w ustawieniu 4-2-3-1: w bramce I. Kostić, w obronie R. Jokić, U. Vitas, B. Kovacević oraz D. Petrovic, w pomocy R. Milosavljević, F. Kanoute, Kwaku Bonsu Osei, I. Abass oraz L. Izderic, w ataku A. Shestyuk. Z ławki weszli: M. Spasić (63'), D. Krajisnik (72') oraz I. Mustapha (72').
Kogo zabrakło w meczu Zemun – Radnicki NIS?
Po stronie Zemun nie zagrali: Eduvie Ikoba. Po stronie Radnicki NIS nie zagrali: Miljan Ilić.
Forma w 10 ostatnich meczach
Zemun - Radnicki NIS
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Zemun - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
17:00
|
FK Partizan
3
![]()
Zemun
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 14. kolejka | |||
|
23 Paź
18:00
|
![]()
Zemun
1
Macva
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 13. kolejka | |||
|
17 Paź
15:00
|
Cukaricki
3
![]()
Zemun
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 12. kolejka | |||
|
11 Paź
19:00
|
![]()
Zemun
0
Železničar Pančevo
3
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka | |||
|
19 Wrz
17:00
|
Novi Pazar
2
![]()
Zemun
2
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka | |||
|
14 Wrz
19:00
|
![]()
Zemun
1
Radnik Surdulica
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka | |||
|
06 Wrz
21:00
|
FK Vojvodina
2
![]()
Zemun
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 8. kolejka | |||
|
30 Sie
20:00
|
![]()
Zemun
0
FK Crvena zvezda
2
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 7. kolejka | |||
|
22 Sie
21:00
|
OFK Belgrad
1
![]()
Zemun
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 6. kolejka | |||
|
16 Sie
21:00
|
![]()
Zemun
0
Mladost Lucani
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 5. kolejka | |||
Radnicki NIS - ostatnie mecze
Mecze bezpośrednie porównanie
Zemun - Radnicki NIS
Bilans 8 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 50% (4 z 8)
- Powyżej 2,5 gola 38% (3 z 8)
- Powyżej 3,5 gola 25% (2 z 8)
- Obie strzelą (BTTS) 38% (3 z 8)
- Mecze bez gola 25% (2 z 8)
- Remisy 13% (1 z 8)
- Wygrana 1 golem 38% (3 z 8)
- Wygrana 3+ golami 13% (1 z 8)
Zemun - Radnicki NIS mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Sie
20:00
|
![]()
Zemun
0
Radnicki NIS
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga, 3. kolejka | |||
|
16 Mar
2019
|
![]()
Zemun
0
Radnicki NIS
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga 2018/2019 | |||
|
20 Paź
2018
|
Radnicki NIS
2
![]()
Zemun
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga 2018/2019 | |||
|
25 Lis
2017
|
Radnicki NIS
4
![]()
Zemun
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga 2017/2018 | |||
|
05 Sie
2017
|
![]()
Zemun
1
Radnicki NIS
2
|
||
| Mozzart Bet Super Liga 2017/2018 | |||
|
26 Paź
2005
|
Radnicki NIS
(3)
0
![]()
Zemun
(1)
0
|
||
| Puchar Serbii 2005/2006 | |||
|
28 Maj
2005
|
![]()
Zemun
3
Radnicki NIS
1
|
||
| Mozzart Bet Super Liga 2004/2005 | |||
|
05 Gru
2004
|
Radnicki NIS
0
![]()
Zemun
0
|
||
| Mozzart Bet Super Liga 2004/2005 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Zemun - Radnicki NIS
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 8 meczach Zemun - Radnicki NIS.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 2 (25%) |
| 2. | 0:1 wygrana Radnicki NIS | 2 (25%) |
| 3. | 0:2 wygrana Radnicki NIS | 1 (13%) |
| 4. | 1:2 wygrana Radnicki NIS | 1 (13%) |
| 5. | 1:4 wygrana Radnicki NIS | 1 (13%) |
| 6. | 3:1 wygrana Zemun | 1 (13%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Bez porażki Zemun najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol Zemun najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Czyste konto Zemun najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Zemun - Radnicki NIS według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Zemun | Remis | Radnicki NIS |
|---|---|---|---|---|
| Mozzart Bet Super Liga | 7 | 1 | 1 | 5 |
| Puchar Serbii | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 8 | 1 | 1 | 6 |
Atut własnego boiska
Zemun u siebie i Radnicki NIS na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Zemun - Radnicki NIS?
W 8 spotkaniach bezpośrednich Zemun ma na koncie 1 zwycięstwo, Radnicki NIS 6, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 5:11 dla Zemun. Ostatni mecz rozegrano 2 sierpnia 2026 (Mozzart Bet Super Liga), a Zemun - Radnicki NIS zakończył się wynikiem 0:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 Radnicki NIS (2017).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Radnicki NIS nad Zemun?
Ostatnie zwycięstwo Radnicki NIS nad Zemun przypadło na 2 sierpnia 2026 (Mozzart Bet Super Liga, 1:0). Obie drużyny strzelały w 3 spotkaniach (38%), a 3 gole lub więcej padły w 3 spotkaniach (38%).
Miejsca Zemun oraz Radnicki NIS
w tabeli Mozzart Bet Super Ligi
Tabela
Mozzart Bet Superliga 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
14 | 13 | 1 | 0 | 37:6 | 31 | 40 | |
2
|
FK Vojvodina
|
14 | 10 | 2 | 2 | 30:12 | 18 | 32 | |
3
|
Železničar Pančevo
|
13 | 8 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 26 | |
4
|
Radnicki 1923
|
14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 5 | 23 | |
5
|
IMT Novi Beograd
|
14 | 6 | 4 | 4 | 15:9 | 6 | 22 | |
6
|
Radnik Surdulica
|
14 | 5 | 5 | 4 | 18:17 | 1 | 20 | |
7
|
Cukaricki
|
14 | 5 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 19 | |
8
|
Mladost Lucani
|
14 | 4 | 6 | 4 | 12:19 | -7 | 18 | |
9
|
FK Partizan
|
14 | 5 | 2 | 7 | 24:24 | 0 | 17 | |
10
|
Novi Pazar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 13:16 | -3 | 16 | |
11
|
OFK Belgrad
|
14 | 2 | 5 | 7 | 14:25 | -11 | 11 | |
12
|
Macva
|
14 | 2 | 4 | 8 | 11:25 | -14 | 10 | |
13
|
Radnicki NIS
|
13 | 2 | 2 | 9 | 9:23 | -14 | 8 | |
14
|
Zemun
|
14 | 1 | 3 | 10 | 7:28 | -21 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Crvena zvezda
|
14 | 13 | 1 | 0 | 37:6 | 31 | 40 | |
2
|
FK Vojvodina
|
14 | 10 | 2 | 2 | 30:12 | 18 | 32 | |
3
|
Železničar Pančevo
|
13 | 8 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 26 | |
4
|
Radnicki 1923
|
14 | 7 | 2 | 5 | 21:16 | 5 | 23 | |
5
|
IMT Novi Beograd
|
14 | 6 | 4 | 4 | 15:9 | 6 | 22 | |
6
|
Radnik Surdulica
|
14 | 5 | 5 | 4 | 18:17 | 1 | 20 | |
7
|
Cukaricki
|
14 | 5 | 4 | 5 | 19:20 | -1 | 19 | |
8
|
Mladost Lucani
|
14 | 4 | 6 | 4 | 12:19 | -7 | 18 | |
9
|
FK Partizan
|
14 | 5 | 2 | 7 | 24:24 | 0 | 17 | |
10
|
Novi Pazar
|
14 | 4 | 4 | 6 | 13:16 | -3 | 16 | |
11
|
OFK Belgrad
|
14 | 2 | 5 | 7 | 14:25 | -11 | 11 | |
12
|
Macva
|
14 | 2 | 4 | 8 | 11:25 | -14 | 10 | |
13
|
Radnicki NIS
|
13 | 2 | 2 | 9 | 9:23 | -14 | 8 | |
14
|
Zemun
|
14 | 1 | 3 | 10 | 7:28 | -21 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
7 | 7 | 0 | 0 | 24:3 | 21 | 21 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 14:3 | 11 | 19 | |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 16 | |
| 4 |
Radnicki 1923
|
7 | 5 | 0 | 2 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 5 |
Radnik Surdulica
|
7 | 4 | 3 | 0 | 14:7 | 7 | 15 | |
| 6 |
IMT Novi Beograd
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:2 | 5 | 11 | |
| 7 |
Cukaricki
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:9 | 2 | 11 | |
| 8 |
Novi Pazar
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 11 | |
| 9 |
Mladost Lucani
|
7 | 2 | 4 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 10 |
FK Partizan
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:9 | 1 | 9 | |
| 11 |
Macva
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 12 |
OFK Belgrad
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 13 |
Zemun
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 5 | |
| 14 |
Radnicki NIS
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:13 | -6 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena zvezda
|
7 | 6 | 1 | 0 | 13:3 | 10 | 19 | |
| 2 |
FK Vojvodina
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:9 | 7 | 13 | |
| 3 |
IMT Novi Beograd
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 4 |
Železničar Pančevo
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 2 | 10 | |
| 5 |
Radnicki 1923
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 6 |
Cukaricki
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:11 | -3 | 8 | |
| 7 |
Mladost Lucani
|
7 | 2 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 8 | |
| 8 |
FK Partizan
|
7 | 2 | 2 | 3 | 14:15 | -1 | 8 | |
| 9 |
Radnik Surdulica
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 5 | |
| 10 |
Novi Pazar
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:7 | -4 | 5 | |
| 11 |
OFK Belgrad
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | -7 | 5 | |
| 12 |
Radnicki NIS
|
7 | 1 | 1 | 5 | 2:10 | -8 | 4 | |
| 13 |
Macva
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:15 | -11 | 2 | |
| 14 |
Zemun
|
7 | 0 | 1 | 6 | 3:18 | -15 | 1 |