Uros Vitas jest piłkarzem występującym obecnie w Radnicki NIS. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Uros Vitas
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź
15:00
|
Radnicki NIS
1
FK Vojvodina
4
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
19:00
|
FK Crvena zvezda
3
Radnicki NIS
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
16:00
|
Radnicki NIS
3
OFK Belgrad
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Mozzart Bet Super Liga, 9. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Uros Vitas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Uros Vitas wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Uros Vitas oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Uros Vitas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Uros Vitas rozegrał w barwach Radnicki NIS Mozzart Bet Super Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 611 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Uros Vitas
Pierwszy transfer Uros Vitas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z FK Rad Beograd do KAA Gent za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Uros Vitas było przejście z FK Partizanu do Al-Qadisiyah FC w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 550 tysięcy euro.
Czy Uros Vitas ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Uros Vitas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Uros Vitas to operacja kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 77 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Uros Vitas?
Uros Vitas ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z KAA Gent — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Uros Vitas?
Uros Vitas najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Uros Vitas?
Wycena 34-letniego Uros Vitas według stanu na grudzień 2025 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,3 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Uros Vitas?
Uros Vitas urodził się 6 lipca 1992 w Niš w Serbii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Uros Vitas - statystyki
Szczegółowe statystyki Uros Vitas w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Radnicki NIS. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Uros Vitas
Uros Vitas vs. inni
Atak
Obrona
Podania Uros Vitas
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Uros Vitas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Uros Vitas wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Uros Vitas oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Uros Vitas - transfery
W trakcie kariery Uros Vitas zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Radnicki NIS 2025 – obecnie
-
Emirates Club 2023 – 2025

-
FK Vojvodina 2022 – 2023
-
Al-Qadisiyah FC 2020 – 2022
-
FK Partizan 2020 – 2020
-
Irtysh 2019 – 2020
-
KV Mechelen 2016 – 2018
-
KAA Gent 2014 – 2016
-
FK Rad Beograd 2010 – 2014

-
FK Rad U19 2007 – 2010

-
FK Partizan Belgrade U17 2006 – 2007

-
FK Radnicki Nis U15 do 2006

Historia transferów Uros Vitas
Pierwszy transfer Uros Vitas w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z FK Rad Beograd do KAA Gent za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Uros Vitas było przejście z FK Partizanu do Al-Qadisiyah FC w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 550 tysięcy euro.
Uros Vitas - forma
W ostatnich 5 meczach Uros Vitas zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,12. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Uros Vitas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.12 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W ostatnich 10 meczach Uros Vitas 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37 — wynik powyżej średniej ligowej (5.91).
W jakiej formie jest Uros Vitas?
Uros Vitas jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.12 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.59). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Uros Vitas w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Uros Vitas rozegrał w barwach Radnicki NIS Mozzart Bet Super Lidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 611 minut. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Uros Vitas - zarobki
Uros Vitas gra w Radnicki NIS na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 180 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Uros Vitas w Radnicki NIS (2017/18)
| Rocznie | 180 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 492 € |
Uros Vitas - kontuzje
W trakcie kariery Uros Vitas zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Uros Vitas
-
Braki w przygotowaniu
07.01.18 – 24.01.18 (18 dni)
KV Mechelen opuszczone: 2 mecze
-
Operacja kolana
22.10.17 – 06.01.18 (77 dni)
KV Mechelen opuszczone: 11 meczów
Czy Uros Vitas ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Uros Vitas nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Uros Vitas to operacja kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 77 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Uros Vitas - trofea
W trakcie kariery Uros Vitas zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Uros Vitas?
Uros Vitas zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w KAA Gent — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Belgii — 1 raz.
Uros Vitas - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Uros Vitas wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Uros Vitas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Uros Vitas?
Wycena Uros Vitas wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Uros Vitas wyceniano na 1,3 mln €, a najniżej na 0 €.