Mathis Lachuer jest piłkarzem występującym obecnie w Real Valladolid. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mathis Lachuer
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mathis Lachuer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mathis Lachuer wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.93, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mathis Lachuer oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mathis Lachuer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mathis Lachuer rozegrał w barwach Realu Valladolid w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 304 minuty. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Czy Mathis Lachuer ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mathis Lachuer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mathis Lachuer to uraz łąkotki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 111 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mathis Lachuer?
Mathis Lachuer najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mathis Lachuer?
Wycena 26-letniego Mathis Lachuer według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mathis Lachuer?
Mathis Lachuer urodził się 31 sierpnia 2000 w Amiens we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Mathis Lachuer – statystyki
Szczegółowe statystyki Mathis Lachuer w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Real Valladolid. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mathis Lachuer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mathis Lachuer wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.93, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mathis Lachuer oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Mathis Lachuer – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mathis Lachuer w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:1 | 75' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:1 | 9' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
5:0 | 29' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:2 | 63' | 0 | 0 | 6.4 | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:1 | 9' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
1:0 | 98' | 0 | 0 | 6.9 | |||
|
30 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
1:1 | 4' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
23 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
2:0 | 17' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Mathis Lachuer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mathis Lachuer rozegrał w barwach Realu Valladolid w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 304 minuty. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Mathis Lachuer – transfery
W trakcie kariery Mathis Lachuer zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Valladolid 2025 – obecnie
-
Mirandes 2023 – 2025
-
Amiens SC 2021 – 2023
-
Amiens SC II 2019 – 2021

-
Amiens U19 2018 – 2019

-
Stade Rennais FC U19 do 2018

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Mathis Lachuer
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 29.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 17.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.01.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Mathis Lachuer – forma
W ostatnich 5 meczach Mathis Lachuer zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Mathis Lachuer i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
![]()
CD Covadonga
0
Real Valladolid
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Granada
2
Real Valladolid
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
2
Eldense
3
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
5
Albacete
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Las Palmas
2
Real Valladolid
2
La Liga 2, 8. kolejka
|
63'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
3
Cordoba CF
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
1
FC Andorra
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
98'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Cadiz
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Eibar
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Mallorca
2
Real Valladolid
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Racing Santander
4
Real Valladolid
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Las Palmas
2
Real Valladolid
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
1
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Real Valladolid
0
Eibar
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Cadiz
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Real Valladolid
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Leganes
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Malaga
3
Real Valladolid
3
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Real Valladolid
1
Huesca
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Real Valladolid
2
La Liga 2, 27. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
0
Albacete
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
0
Real Valladolid
3
La Liga 2, 22. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Eibar
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Real Valladolid
0
FC Andorra
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
1
Malaga
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cadiz
0
Real Valladolid
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
2
Granada
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Portugalete
1
Real Valladolid
0
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
2
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 10. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Real Valladolid
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Mirandes
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Real Valladolid
0
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Albacete
2
Real Valladolid
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
26'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Cartagena
1
Mirandes
3
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Almeria
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
1
Mirandes
2
La Liga 2, 40. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mirandes
3
CD Castellón
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Eibar
0
Mirandes
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Burgos CF
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Albacete
3
Mirandes
2
La Liga 2, 33. kolejka
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Eldense
2
Mirandes
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Mirandes
1
Real Oviedo
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Tenerife
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Levante
1
Mirandes
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Ferrol
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Mirandes
3
Elche
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
76'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Cadiz
3
Mirandes
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
1
Mirandes
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Mirandes
4
La Liga 2, 21. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Almeria
1
Mirandes
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Levante
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Eldense
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lis
Koniec
|
CD Castellón
1
Mirandes
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Cadiz
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Tenerife
1
Mirandes
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Mirandes
3
Cartagena
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
4
Mirandes
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Eibar
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Burgos CF
0
Mirandes
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Granada
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Huesca
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Mirandes
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Mirandes
2
Albacete
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Mirandes
0
Real Saragossa
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Mirandes
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Cordoba CF
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Mirandes
1
Elche
1
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Mirandes
0
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
2
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Mirandes
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Mirandes
3
Eldense
1
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Mirandes
0
Huesca
3
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Mirandes
3
Villarreal B
0
La Liga 2
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Eibar
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Mirandes
1
Levante
1
La Liga 2
|
24'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Mirandes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Mirandes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Lugo
2
Mirandes
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Mirandes
0
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Eldense
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Mirandes
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Dogryw.
|
Utebo
1
Mirandes
2
Puchar Hiszpanii
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Mirandes
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Mirandes
0
Espanyol
1
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Amiens SC
1
Lavallouis
2
Ligue 2
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Amiens SC
1
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Guingamp
3
Amiens SC
1
Ligue 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
1
Nimes
0
Ligue 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Grenoble
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Paris FC
3
Amiens SC
0
Ligue 2
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Karne
|
Chambly Thelle FC
(3)
1
Amiens SC
(5)
1
Puchar Francji
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Nimes
2
Amiens SC
0
Ligue 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Amiens SC
2
Dijon FCO
1
Ligue 2
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Caen
3
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Amiens SC
3
SC Bastia
1
Ligue 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Amiens SC
1
Ligue 2
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Metz
3
Amiens SC
0
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Grenoble
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
0
Amiens SC
0
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
0
SC Bastia
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Toulouse
6
Amiens SC
0
Ligue 2
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Amiens SC
1
Nancy
0
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Amiens SC
0
Ajaccio
1
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sty
Karne
|
Linas-Montlhery
(3)
3
Amiens SC
(4)
3
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris FC
1
Amiens SC
0
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Guingamp
2
Amiens SC
3
Puchar Francji
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
SC Bastia
0
Amiens SC
0
Ligue 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Dijon FCO
1
Amiens SC
0
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Amiens SC
0
Toulouse
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Nancy
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Nimes
3
Amiens SC
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Amiens SC
0
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
63'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Amiens SC
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Amiens SC
1
Quevilly Rouen
3
Ligue 2
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Ajaccio
3
Amiens SC
1
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Amiens SC
1
Auxerre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Amiens SC
0
Niort
0
Ligue 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Amiens SC
0
Guingamp
3
Ligue 2
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Dunkerque
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Chambly Thelle FC
2
Amiens SC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Clermont
3
Amiens SC
0
Ligue 2
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Amiens SC
1
Rodez Aveyron
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Amiens SC
1
Auxerre
1
Ligue 2
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Grenoble
0
Amiens SC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Pau
2
Amiens SC
0
Ligue 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Mathis Lachuer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Mathis Lachuer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.34 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Mathis Lachuer?
Mathis Lachuer jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.93). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mathis Lachuer – kontuzje
W trakcie kariery Mathis Lachuer zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mathis Lachuer
-
Uraz łąkotki
09.11.22 – 27.02.23 (111 dni)
Amiens SC opuszczone: 12 meczów
Czy Mathis Lachuer ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mathis Lachuer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mathis Lachuer to uraz łąkotki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 111 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mathis Lachuer – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mathis Lachuer wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mathis Lachuer na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mathis Lachuer
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | 26 |
|
800 tys. € |
| 21.06.2026 | 25 |
|
1 mln € |
| 29.12.2025 | 25 |
|
1 mln € |
| 23.06.2025 | 24 |
|
1 mln € |
| 26.03.2025 | 24 |
|
700 tys. € |
| 12.12.2024 | 24 |
|
600 tys. € |
| 13.10.2024 | 24 |
|
600 tys. € |
| 23.06.2024 | 23 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2023 | 23 |
|
400 tys. € |
| 15.06.2023 | 22 |
|
500 tys. € |
| 05.04.2023 | 22 |
|
500 tys. € |
| 27.10.2022 | 22 |
|
700 tys. € |
| 01.06.2022 | 21 |
|
900 tys. € |
| 26.12.2021 | 21 |
|
1 mln € |
| 26.10.2021 | 21 |
|
900 tys. € |
| 05.08.2021 | 20 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mathis Lachuer?
Wycena Mathis Lachuer wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Mathis Lachuer wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 300 tys. €.