Matthieu Udol jest piłkarzem występującym obecnie w RC Lens. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matthieu Udol
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matthieu Udol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthieu Udol wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 25,0%. Matthieu Udol oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matthieu Udol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthieu Udol rozegrał w barwach RC Lens w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 918 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Matthieu Udol
Pierwszy transfer Matthieu Udol w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Metz do RC Lens za 3,5 miliona euro.
Ile zarabia Matthieu Udol?
Na podstawie kontraktu z RC Lens, Matthieu Udol otrzymuje 2 miliony euro rocznej pensji, co daje około 166,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Udol w listopadzie 2026 to 38,5 tysiąca euro, a dziennie około 5,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Matthieu Udol ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matthieu Udol nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthieu Udol to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 295 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matthieu Udol?
Matthieu Udol ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Superpuchar Francji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z RC Lens — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Matthieu Udol?
Matthieu Udol najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matthieu Udol?
Wycena 30-letniego Matthieu Udol według stanu na maj 2026 wynosi 8 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matthieu Udol?
Matthieu Udol urodził się 20 marca 1996 w Metz we Francji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Matthieu Udol – statystyki
Szczegółowe statystyki Matthieu Udol w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RC Lens. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matthieu Udol vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matthieu Udol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthieu Udol wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 25,0%. Matthieu Udol oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Matthieu Udol – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matthieu Udol w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 9. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 1, 6. kolejka
|
2:1 | 84' | 1 | 0 | 6.9 | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 5. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
10 Wrz
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Ligue 1, 3. kolejka
|
0:1 | 24' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Ligue 1, 2. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Matthieu Udol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthieu Udol rozegrał w barwach RC Lens w Ligue 1 8 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 918 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Matthieu Udol – transfery
W trakcie kariery Matthieu Udol zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RC Lens 2025 – obecnie
-
Metz 2016 – 2025
-
Seraing United 2015 – 2016
-
Metz 2015 – 2015
-
Metz B 2014 – 2015

-
Metz U19 2013 – 2014

-
MetzU17 2011 – 2013

-
FC Metz Jugend do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Matthieu Udol
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 14.07.2025 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 21.01.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 12.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matthieu Udol
Pierwszy transfer Matthieu Udol w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Metz do RC Lens za 3,5 miliona euro.
Matthieu Udol – forma
W ostatnich 5 meczach Matthieu Udol zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Matthieu Udol i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Lille
1
RC Lens
0
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Club Brugge
3
RC Lens
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
RC Lens
0
Sporting CP
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Lyon
1
Ligue 1, 6. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Monaco
2
RC Lens
1
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Le Mans
2
RC Lens
2
Ligue 1, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Slavia Praga
2
RC Lens
3
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
FC Lorient
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Strasburg
2
RC Lens
1
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
RC Lens
5
Auxerre
2
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
0
Superpuchar Francji, finał
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
RC Lens
3
Nicea
1
Puchar Francji, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lyon
0
RC Lens
4
Ligue 1, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
RC Lens
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
RC Lens
1
Nantes
0
Ligue 1, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Nicea
1
RC Lens
1
Ligue 1, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Brest
3
RC Lens
3
Ligue 1, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
RC Lens
4
Toulouse
1
Puchar Francji, półfinał
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
RC Lens
3
Toulouse
2
Ligue 1, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Lille
3
RC Lens
0
Ligue 1, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
RC Lens
5
Angers
1
Ligue 1, 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Lorient
2
RC Lens
1
Ligue 1, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Mar
Koniec
|
RC Lens
3
Metz
0
Ligue 1, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
05 Mar
Karne
|
Lyon
(4)
2
RC Lens
(5)
2
Puchar Francji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Strasburg
1
RC Lens
1
Ligue 1, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
RC Lens
2
Monaco
3
Ligue 1, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
0
RC Lens
5
Ligue 1, 22. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
RC Lens
3
Rennes
1
Ligue 1, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Troyes
2
RC Lens
4
Puchar Francji, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Le Havre
0
Ligue 1, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
RC Lens
1
Ligue 1, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
RC Lens
1
Auxerre
0
Ligue 1, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
RC Lens
3
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Toulouse
0
RC Lens
3
Ligue 1, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
RC Lens
3
Feignies-Aulnoye
1
Puchar Francji, 1/64 finału
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
RC Lens
2
Nicea
0
Ligue 1, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Nantes
1
RC Lens
2
Ligue 1, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Angers
1
RC Lens
2
Ligue 1, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
RC Lens
1
Strasburg
0
Ligue 1, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Monaco
1
RC Lens
4
Ligue 1, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
RC Lens
3
FC Lorient
0
Ligue 1, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Metz
2
RC Lens
0
Ligue 1, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Paris FC
1
Ligue 1, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Auxerre
1
RC Lens
2
Ligue 1, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
RC Lens
0
Ligue 1, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
RC Lens
3
Lille
0
Ligue 1, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
RC Lens
0
Ligue 1, 4. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
RC Lens
3
Brest
1
Ligue 1, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Le Havre
1
RC Lens
2
Ligue 1, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
RC Lens
0
Lyon
1
Ligue 1, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Metz
1
Dunkerque
0
Ligue 2, finał baraży o awans
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Metz
2
Red Star FC
2
Ligue 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Caen
2
Metz
2
Ligue 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Guingamp
0
Metz
3
Ligue 2, 23. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Metz
3
Clermont
1
Ligue 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Metz
3
Paris FC
1
Ligue 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
FC Lorient
0
Metz
0
Ligue 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Metz
0
Pau
0
Ligue 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Troyes
3
Metz
0
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Annecy FC
0
Metz
0
Ligue 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Metz
2
Dunkerque
0
Ligue 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Raon l'Etape
0
Metz
1
Puchar Francji, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Clermont
1
Metz
1
Ligue 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Ajaccio
0
Metz
1
Ligue 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Red Star FC
1
Metz
0
Ligue 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Troyes
2
Metz
1
Ligue 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Metz
6
Martigues
0
Ligue 2, 6. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Metz
1
FC Lorient
1
Ligue 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Paris FC
1
Metz
2
Ligue 2, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Metz
1
Lavallouis
1
Ligue 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Metz
3
Ligue 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Cze
Dogryw.
|
Metz
2
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
120'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Lille
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Metz
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Brest
4
Metz
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Metz
2
Monaco
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Metz
1
Clermont
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Metz
1
Lyon
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Montpellier
3
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Metz
1
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Metz
0
Toulouse
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Metz
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Lille
2
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Toulouse
3
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
RC Lens
0
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Reims
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Metz
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Guingamp
1
Metz
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Niort
1
Metz
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Metz
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Metz
3
Bordeaux
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Lavallouis
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Metz
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Metz
1
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Annecy FC
0
Metz
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Metz
2
Nimes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Dijon FCO
0
Metz
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Amiens SC
0
Metz
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Metz
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Nimes
1
Metz
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Epinal
0
Metz
1
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Paris FC
1
Metz
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Metz
3
Saint-Étienne
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Raon l'Etape
1
Metz
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Le Havre
2
Metz
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Metz
0
Sochaux-Montbéliard
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Metz
1
Pau
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Metz
3
Guingamp
6
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Metz
2
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Caen
1
Metz
0
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Metz
3
Amiens SC
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
RC Lens
4
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Metz
0
Rennes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Angers
3
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Brest
1
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Strasburg
3
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Metz
0
Troyes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Metz
1
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Nantes
2
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Metz
3
Lille
3
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Metz
0
Nimes
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Dijon FCO
1
Metz
5
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Metz
0
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Metz
0
Lille
2
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Kwi
Karne
|
Monaco
(5)
0
Metz
(4)
0
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Monaco
4
Metz
0
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Metz
1
Rennes
3
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
RC Lens
2
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Valenciennes
0
Metz
4
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bordeaux
1
Metz
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Nicea
1
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Metz
1
Strasburg
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Amiens SC
1
Metz
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Metz
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Brest
2
Metz
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Lyon
0
Metz
1
Ligue 1
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Nantes
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Nimes
0
Metz
1
Ligue 1
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Metz
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Angers
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Metz
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Metz
2
Reims
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Metz
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lille
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Dijon FCO
2
Metz
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Nimes
1
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Brest
0
Metz
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Metz
1
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Nantes
1
Metz
0
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Metz
0
Troyes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Metz
0
Monaco
1
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Guingamp
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Matthieu Udol ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.24 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W ostatnich 10 meczach Matthieu Udol 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.32).
W jakiej formie jest Matthieu Udol?
Matthieu Udol jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.24 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.47). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Matthieu Udol – zarobki
Matthieu Udol gra w RC Lens na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 2 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matthieu Udol w RC Lens (2025/26)
| Rocznie | 2 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 167 tys. € |
| Tygodniowo | 38 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Matthieu Udol w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
2 mln € |
| 2024/25 |
|
780 tys. € |
| 2023/24 |
|
780 tys. € |
| 2022/23 |
|
70 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2020/21 |
|
70 tys. € |
| 2019/20 |
|
90 tys. € |
| 2017/18 |
|
220 tys. € |
| 2016/17 |
|
120 tys. € |
| 2014/15 |
|
20 tys. € |
Ile zarabia Matthieu Udol?
Na podstawie kontraktu z RC Lens, Matthieu Udol otrzymuje 2 miliony euro rocznej pensji, co daje około 166,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Udol w listopadzie 2026 to 38,5 tysiąca euro, a dziennie około 5,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Matthieu Udol – kontuzje
W trakcie kariery Matthieu Udol zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 114 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matthieu Udol
-
Uraz
08.11.21 – 29.06.22 (234 dni)
Metz opuszczone: 26 meczów
-
Uraz
14.12.18 – 04.10.19 (295 dni)
Metz opuszczone: 32 mecze
-
Uraz kolana
14.10.17 – 19.05.18 (218 dni)
Metz opuszczone: 34 mecze
-
Uraz
11.08.16 – 13.01.17 (156 dni)
Metz opuszczone: 22 mecze
Czy Matthieu Udol ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matthieu Udol nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthieu Udol to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 295 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matthieu Udol – trofea
W trakcie kariery Matthieu Udol zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Matthieu Udol
Jakie trofea zdobył Matthieu Udol?
Matthieu Udol zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w RC Lens — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Francji — 2 razy.
Matthieu Udol – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matthieu Udol wynosi obecnie 8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matthieu Udol na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matthieu Udol
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 30 |
|
8 mln € |
| 26.03.2026 | 30 |
|
6 mln € |
| 14.12.2025 | 29 |
|
5 mln € |
| 01.06.2025 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 03.12.2024 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 02.06.2024 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 17.12.2023 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 15.06.2023 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 27.10.2022 | 26 |
|
2 mln € |
| 29.05.2022 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 15.12.2021 | 25 |
|
2,8 mln € |
| 07.10.2021 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 03.06.2021 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 14.10.2020 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 12.03.2020 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 18.12.2019 | 23 |
|
600 tys. € |
| 26.06.2019 | 23 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2019 | 22 |
|
400 tys. € |
| 03.06.2018 | 22 |
|
400 tys. € |
| 23.01.2018 | 21 |
|
400 tys. € |
| 31.05.2017 | 21 |
|
400 tys. € |
| 15.01.2017 | 20 |
|
400 tys. € |
| 12.07.2016 | 20 |
|
400 tys. € |
| 03.02.2016 | 19 |
|
200 tys. € |
| 27.10.2015 | 19 |
|
175 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matthieu Udol?
Wycena Matthieu Udol wynosi obecnie 8 mln €. W szczycie kariery Matthieu Udol wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 175 tys. €.