Max Anchor

bramkarz #50
Narodowość Kanada Aktualny klub Seattle Sounders
Wiek / data ur.22 lat (21.07.2004)
Wzrost1,91 m
Wagab.d.
Pozycjabramkarz
Preferowana noganieznana
Zarobki113 tys. $
Dołączył16.12.2025
Kontrakt do30.12.2026
Wartość rynkowa150 tys. €

Max Anchor jest piłkarzem występującym obecnie w Seattle Sounders. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarz.

Liczby Max Anchor w MLS 2026
Mecze
3
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
0.00
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Max Anchor

Ocena
26.07 Philadelphia Union Seattle Sounders 1:0 0.0
23.07 Austin FC Seattle Sounders 3:1 0.0
08.03 St. Louis City Seattle Sounders 0:1 0.0
12.10 Orlando City SC Vancouver Whitecaps 1:2 0.0
31.08 Valour Pacific FC 1:1 0.0
Najbliższy mecz Max Anchor
Portland Timbers Seattle Sounders
02.08.2026·04:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

113 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 9 tys. $
tygodniowo: 2 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer16.12.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

150 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Nieznana
Wzrost 1,91 m
Mapa pozycji
Umiejętności
Taktyka
Gra w powietrzu
Interwencje
Przewidywanie
Panowanie nad piłką

Jakie statystyki ma Max Anchor w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Max Anchor wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Max Anchor oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Max Anchor w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Max Anchor rozegrał w barwach Seattle Sounders w MLS 3 mecze.

Ile zarabia Max Anchor?

Na podstawie kontraktu z Seattle Sounders, Max Anchor otrzymuje 113,4 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 9,5 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Anchor w lipcu 2026 to 2,2 tysiąca dolarów, a dziennie około 311 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.

Na jakiej pozycji gra Max Anchor?

Max Anchor najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Max Anchor?

Wycena 22-letniego Max Anchor według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 150 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Max Anchor?

Max Anchor urodził się 21 lipca 2004 w Surry (Kanada). Obecnie piłkarz ma 22 lata.