Mihael Onisa jest piłkarzem występującym obecnie w FC Voluntari. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mihael Onisa
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mihael Onisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mihael Onisa wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mihael Onisa oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mihael Onisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mihael Onisa rozegrał w barwach FC Voluntari w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 777 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Czy Mihael Onisa ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mihael Onisa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihael Onisa to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 127 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mihael Onisa?
Mihael Onisa ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Mihael Onisa?
Mihael Onisa najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Mihael Onisa?
Wycena 26-letniego Mihael Onisa według stanu na grudzień 2025 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mihael Onisa?
Mihael Onisa urodził się 15 marca 2000 w Timișoara w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Mihael Onisa – statystyki
Szczegółowe statystyki Mihael Onisa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Voluntari. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mihael Onisa vs. inni
Jakie statystyki ma Mihael Onisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mihael Onisa wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.33, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mihael Onisa oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mihael Onisa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mihael Onisa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
24 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
2:1 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:2 | 24' | 0 | 0 | ||||
|
20 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
3:1 | 87' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Sie
Koniec
|
Puchar Rumunii
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
1:2 | 79' | 0 | 0 | ||||
|
08 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
4:0 | 89' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mihael Onisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mihael Onisa rozegrał w barwach FC Voluntari w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 777 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Mihael Onisa – transfery
W trakcie kariery Mihael Onisa zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Voluntari 2024 – obecnie
-
Ceahlăul Piatra Neamţ 2023 – 2024
-
Nuovo Pordenone 2024 FC 2023 – 2023

-
Piacenza 2022 – 2023

-
Nuovo Pordenone 2024 FC 2021 – 2022

-
Torino 2021 – 2021
-
Imolese 2021 – 2021

-
Torino 2021 – 2021
-
Cavese 2020 – 2021
-
Torino Primavera 2019 – 2020

-
Virtus Entella U20 2019 – 2019

-
Torino Primavera 2018 – 2019

-
Virtus Entella U20 2017 – 2018

-
Virtus Entella Under 17 2016 – 2017

-
ACS Poli Timisoara do 2016

Mihael Onisa – forma
W ostatnich 5 meczach Mihael Onisa zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,76. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mihael Onisa 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.76.
W ostatnich 10 meczach Mihael Onisa 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40.
W jakiej formie jest Mihael Onisa?
Mihael Onisa jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.76 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.33). Jego dyspozycja słabnie.
Mihael Onisa – zarobki
Mihael Onisa gra w FC Voluntari na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 122 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mihael Onisa w FC Voluntari (2021/22)
| Rocznie | 122 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 335 € |
Mihael Onisa – kontuzje
W trakcie kariery Mihael Onisa zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mihael Onisa
-
Uraz kolana
09.10.20 – 30.10.20 (22 dni)
Cavese opuszczone: 5 meczów
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
26.05.20 – 29.09.20 (127 dni)
Cavese opuszczone: 1 mecz
Czy Mihael Onisa ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Mihael Onisa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mihael Onisa to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 127 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mihael Onisa – trofea
W trakcie kariery Mihael Onisa zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mihael Onisa?
Mihael Onisa zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Superpuchar Włoch Primavery — 1 raz.
Mihael Onisa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mihael Onisa wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mihael Onisa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mihael Onisa?
Wycena Mihael Onisa wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Mihael Onisa wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.