Ignacio Castillo jest piłkarzem występującym obecnie w Ponferradina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nacho Castillo
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nacho Castillo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nacho Castillo wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 20,0%. Nacho Castillo oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nacho Castillo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nacho Castillo rozegrał w barwach Real Jaén w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 388 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Czy Nacho Castillo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nacho Castillo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nacho Castillo to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nacho Castillo?
Nacho Castillo ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Nacho Castillo?
Nacho Castillo najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Nacho Castillo?
Wycena 26-letniego Nacho Castillo według stanu na grudzień 2025 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nacho Castillo?
Nacho Castillo urodził się 3 lipca 2000 w Miranda de Ebro w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Nacho Castillo – statystyki
Szczegółowe statystyki Nacho Castillo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ponferradina. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ignacio Castillo vs. inni
Jakie statystyki ma Nacho Castillo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nacho Castillo wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 20,0%. Nacho Castillo oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Nacho Castillo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nacho Castillo w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 2
|
1:1 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 2
|
1:0 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
3:3 | 67' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
0:0 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
2:0 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
2:1 | 30' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
0:1 | 57' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
2:2 | 18' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Maj
Koniec
|
Primera Division RFEF, 35. kolejka grupy 1
|
2:2 | 31' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Sty
Koniec
|
Primera Division RFEF, 18. kolejka grupy 1
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Nacho Castillo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nacho Castillo rozegrał w barwach Real Jaén w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 388 minut. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Nacho Castillo – transfery
W trakcie kariery Nacho Castillo zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Jaén CF 2026 – obecnie

-
Ourense 2025 – 2026
-
Ponferradina 2024 – 2025
-
Teruel 2023 – 2024
-
CD Mirandés B 2022 – 2023

-
Deportivo Alaves B 2021 – 2022
-
Club San Ignacio 2019 – 2021

-
Deportivo Alavés U19 2018 – 2019

-
Deportivo Alavés Youth do 2018

Nacho Castillo – forma
W ostatnich 5 meczach Nacho Castillo zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nacho Castillo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Nacho Castillo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest Nacho Castillo?
Nacho Castillo jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.50). Jego dyspozycja rośnie.
Nacho Castillo – zarobki
Nacho Castillo gra w Ponferradina na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 116 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nacho Castillo w Ponferradina (2022/23)
| Rocznie | 116 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 317 € |
Nacho Castillo – kontuzje
W trakcie kariery Nacho Castillo zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nacho Castillo
-
Uraz
24.08.24 – 24.03.25 (213 dni)
Ponferradina opuszczone: 32 mecze
Czy Nacho Castillo ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nacho Castillo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nacho Castillo to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nacho Castillo – trofea
W trakcie kariery Nacho Castillo zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nacho Castillo?
Nacho Castillo zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Ourense — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa RFEF — 1 raz.
Nacho Castillo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nacho Castillo wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nacho Castillo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nacho Castillo?
Wycena Nacho Castillo wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Nacho Castillo wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.