Nathangelo Markelo jest piłkarzem występującym obecnie w Vitesse. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nathangelo Markelo
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
20:00
|
Jong Ajax
1
Vitesse
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
28 Paź
20:00
|
VVV Venlo
0
Vitesse
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Vitesse
0
Emmen
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Nathangelo Markelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nathangelo Markelo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.32, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nathangelo Markelo oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nathangelo Markelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nathangelo Markelo rozegrał w barwach Vitesse w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 765 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Czy Nathangelo Markelo ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Nathangelo Markelo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nathangelo Markelo to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nathangelo Markelo?
Nathangelo Markelo ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Nathangelo Markelo?
Nathangelo Markelo najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Nathangelo Markelo?
Wycena 27-letniego Nathangelo Markelo według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nathangelo Markelo?
Nathangelo Markelo urodził się 7 stycznia 1999 w Groningen w Holandii (narodowość: Curacao). Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Nathangelo Markelo - statystyki
Szczegółowe statystyki Nathangelo Markelo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vitesse oraz reprezentacja Curaçao. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nathangelo Markelo
Nathangelo Markelo vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nathangelo Markelo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nathangelo Markelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nathangelo Markelo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.32, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nathangelo Markelo oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nathangelo Markelo - transfery
W trakcie kariery Nathangelo Markelo zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vitesse 2025 – obecnie
-
Hebar 1918 2025 – 2025
-
Roda JC Kerkrade 2024 – 2025
-
Fortuna Sittard 2023 – 2024
-
Excelsior Rotterdam 2022 – 2023
-
PSV Eindhoven U21 2021 – 2022

-
Everton U23 2021 – 2021

-
Twente 2020 – 2021
-
Everton U23 2017 – 2020

-
FC Volendam U19 2016 – 2017

-
FC Volendam U17 2015 – 2016

-
FC Volendam Youth 2012 – 2015

-
VPV Purmersteijn Youth do 2012

Nathangelo Markelo - forma
W ostatnich 5 meczach Nathangelo Markelo zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nathangelo Markelo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.23 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Nathangelo Markelo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.43 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Nathangelo Markelo?
Nathangelo Markelo jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.23 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.32). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Nathangelo Markelo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nathangelo Markelo rozegrał w barwach Vitesse w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 765 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Nathangelo Markelo - zarobki
Nathangelo Markelo gra w Vitesse na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 281 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nathangelo Markelo w Vitesse (2023/24)
| Rocznie | 281 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 770 € |
Nathangelo Markelo - kontuzje
W trakcie kariery Nathangelo Markelo zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nathangelo Markelo
-
Uraz pachwiny
25.01.26 – 10.02.26 (17 dni)
Vitesse opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
04.04.23 – 29.06.23 (87 dni)
Excelsior Rotterdam opuszczone: 8 meczów
- Uraz mięśnia 27.03.22 – 11.04.22 (16 dni) opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
07.10.20 – 15.12.20 (70 dni)
Twente opuszczone: 9 meczów
Czy Nathangelo Markelo ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Nathangelo Markelo nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nathangelo Markelo to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nathangelo Markelo - trofea
W trakcie kariery Nathangelo Markelo zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nathangelo Markelo?
Nathangelo Markelo zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Premier League U21 — 1 raz.
Nathangelo Markelo - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nathangelo Markelo wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nathangelo Markelo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nathangelo Markelo?
Wycena Nathangelo Markelo wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Nathangelo Markelo wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.