Nidal Celik jest piłkarzem występującym obecnie w RC Lens. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Nidal Celik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
RC Lens
1
Como
9
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
24 Paź
20:45
|
RC Lens
2
Paris FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Ligue 1, 8. kolejka | |||||||
|
21 Paź
21:00
|
Club Brugge
3
RC Lens
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Mistrzów, 3. runda | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Nidal Celik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nidal Celik wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Nidal Celik oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nidal Celik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nidal Celik rozegrał w barwach RC Lens w Ligue 1 3 mecze, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 211 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nidal Celik
Pierwszy transfer Nidal Celik w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z FK Sarajevo do RC Lens za 2,5 miliona euro.
Ile zarabia Nidal Celik?
Na podstawie kontraktu z RC Lens, Nidal Celik otrzymuje 550 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 45,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Celik w listopadzie 2026 to 10,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Nidal Celik ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Nidal Celik nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nidal Celik to uraz łąkotki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 79 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nidal Celik?
Nidal Celik ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny U19 — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Nidal Celik?
Nidal Celik najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Nidal Celik?
Wycena 20-letniego Nidal Celik według stanu na maj 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nidal Celik?
Nidal Celik urodził się 17 lipca 2006 w Bośni. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Nidal Celik - statystyki
Szczegółowe statystyki Nidal Celik w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RC Lens oraz reprezentacja Bośni i Hercegowiny U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nidal Celik
Atak
Obrona
Podania Nidal Celik
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nidal Celik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nidal Celik wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Nidal Celik oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nidal Celik - transfery
W trakcie kariery Nidal Celik zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RC Lens 2025 – obecnie
-
FK Sarajevo 2023 – 2025
-
Sarajevo U19 2022 – 2023

-
FK Sarajevo Academy U17 2021 – 2022

-
FK Sarajevo Akademie Youth do 2021

Historia transferów Nidal Celik
Pierwszy transfer Nidal Celik w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z FK Sarajevo do RC Lens za 2,5 miliona euro.
Nidal Celik - forma
W ostatnich 5 meczach Nidal Celik zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nidal Celik ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.40.
W ostatnich 10 meczach Nidal Celik ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.15, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.52.
W jakiej formie jest Nidal Celik?
Nidal Celik jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.40.
Ile meczów rozegrał Nidal Celik w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nidal Celik rozegrał w barwach RC Lens w Ligue 1 3 mecze, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 211 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Nidal Celik - zarobki
Nidal Celik gra w RC Lens na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 550 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nidal Celik w RC Lens (2025/26)
| Rocznie | 550 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 46 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Nidal Celik?
Na podstawie kontraktu z RC Lens, Nidal Celik otrzymuje 550 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 45,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Celik w listopadzie 2026 to 10,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,5 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Nidal Celik - kontuzje
W trakcie kariery Nidal Celik zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nidal Celik
-
Uraz łąkotki
09.06.26 – 26.08.26 (79 dni)
RC Lens opuszczone: 2 mecze
Czy Nidal Celik ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Nidal Celik nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nidal Celik to uraz łąkotki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 79 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nidal Celik - trofea
W trakcie kariery Nidal Celik zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nidal Celik?
Nidal Celik zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w RC Lens — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny U19 — 2 razy.
Nidal Celik - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nidal Celik wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nidal Celik na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nidal Celik?
Wycena Nidal Celik wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Nidal Celik wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 300 tys. €.