Nordin Bukala jest piłkarzem występującym obecnie w FC Volendam. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nordin Bukala
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nordin Bukala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nordin Bukala wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 33,3%. Nordin Bukala oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nordin Bukala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nordin Bukala rozegrał w barwach FC Volendam w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 153 minuty. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Nordin Bukala?
Na podstawie kontraktu z FC Volendam, Nordin Bukala otrzymuje 70 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bukala w listopadzie 2026 to 1,3 tysiąca euro, a dziennie około 192 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Nordin Bukala ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nordin Bukala nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nordin Bukala to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nordin Bukala?
Nordin Bukala ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Nordin Bukala?
Nordin Bukala najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Nordin Bukala?
Wycena 21-letniego Nordin Bukala według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nordin Bukala?
Nordin Bukala urodził się 18 września 2005 w Holandii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Nordin Bukala – statystyki
Szczegółowe statystyki Nordin Bukala w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Volendam. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nordin Bukala vs. inni
Jakie statystyki ma Nordin Bukala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nordin Bukala wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.62, a skuteczność strzałów to 33,3%. Nordin Bukala oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Nordin Bukala – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nordin Bukala w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
1:2 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
5:3 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
6:2 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
09 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
3:2 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
5:3 | 66' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Nordin Bukala w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nordin Bukala rozegrał w barwach FC Volendam w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 153 minuty. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Nordin Bukala – transfery
W trakcie kariery Nordin Bukala zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Volendam 2024 – obecnie
-
Jong Utrecht 2023 – 2024
-
FC Utrecht U18 2022 – 2023

-
FC Utrecht U17 2021 – 2022

-
FC Utrecht Youth do 2021

Nordin Bukala – forma
W ostatnich 5 meczach Nordin Bukala zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nordin Bukala 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Nordin Bukala 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.06, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Nordin Bukala?
Nordin Bukala jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.62). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Nordin Bukala – zarobki
Nordin Bukala gra w FC Volendam na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 70 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nordin Bukala w FC Volendam (2025/26)
| Rocznie | 70 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 192 € |
Ile zarabia Nordin Bukala?
Na podstawie kontraktu z FC Volendam, Nordin Bukala otrzymuje 70 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Bukala w listopadzie 2026 to 1,3 tysiąca euro, a dziennie około 192 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Nordin Bukala – kontuzje
W trakcie kariery Nordin Bukala zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nordin Bukala
-
Uraz mięśnia
21.02.26 – 02.04.26 (41 dni)
FC Volendam opuszczone: 4 mecze
Czy Nordin Bukala ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nordin Bukala nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nordin Bukala to uraz mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 41 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nordin Bukala – trofea
W trakcie kariery Nordin Bukala zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nordin Bukala?
Nordin Bukala zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Volendam — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii — 1 raz.
Nordin Bukala – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nordin Bukala wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nordin Bukala na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nordin Bukala?
Wycena Nordin Bukala wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Nordin Bukala wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.