Pau Casadesus jest piłkarzem występującym obecnie w Granada. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Pau Casadesus
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Pau Casadesus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pau Casadesus wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.92. Pau Casadesus oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pau Casadesus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pau Casadesus rozegrał w barwach Granady w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 109 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Pau Casadesus?
Na podstawie kontraktu z Granada, Pau Casadesus otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Casadesus w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Pau Casadesus?
Pau Casadesus najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Pau Casadesus?
Wycena 23-letniego Pau Casadesus według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pau Casadesus?
Pau Casadesus urodził się 30 października 2003 w Vallirana w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Pau Casadesus – statystyki
Szczegółowe statystyki Pau Casadesus w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Granada. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Pau Casadesus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pau Casadesus wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.92. Pau Casadesus oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Pau Casadesus – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pau Casadesus w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:3 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
0:1 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Pau Casadesus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pau Casadesus rozegrał w barwach Granady w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 109 minut. Średnio dawało to 14 minut gry na spotkanie.
Pau Casadesus – transfery
W trakcie kariery Pau Casadesus zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Granada 2025 – obecnie
-
FC Andorra 2024 – 2025
-
Espanyol B 2023 – 2024
-
FC Andorra 2022 – 2023
-
Club Gimnàstic Manresa U19 2020 – 2022

-
Club Gimnàstic Manresa Youth do 2020

Pau Casadesus – forma
W ostatnich 5 meczach Pau Casadesus zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Pau Casadesus 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Pau Casadesus 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Pau Casadesus?
Pau Casadesus jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.92). Jego dyspozycja słabnie.
Pau Casadesus – zarobki
Pau Casadesus gra w Granada na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pau Casadesus w Granada (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
Ile zarabia Pau Casadesus?
Na podstawie kontraktu z Granada, Pau Casadesus otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Casadesus w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Pau Casadesus – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pau Casadesus wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pau Casadesus na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Pau Casadesus?
Wycena Pau Casadesus wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Pau Casadesus wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.