Paul Lewis jest piłkarzem występującym obecnie w Morecambe FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Paul Lewis
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Kwi
13:30
|
Forest Green Rovers
5
Morecambe FC
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| National League 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Morecambe FC
0
Boreham Wood
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| National League 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Woking
5
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| National League 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Paul Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Lewis wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Paul Lewis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Paul Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Lewis rozegrał w barwach Morecambe FC w FA Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Paul Lewis?
Na podstawie kontraktu z Morecambe FC, Paul Lewis otrzymuje 147,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 12,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lewis w listopadzie 2026 to 2,8 tysiąca euro, a dziennie około 404 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Paul Lewis ma kontuzję?
Obecnie Paul Lewis ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Morecambe.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Paul Lewis?
Paul Lewis najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Paul Lewis?
Wycena 31-letniego Paul Lewis według stanu na sierpień 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Paul Lewis?
Paul Lewis urodził się 17 grudnia 1994 w Liverpool w Anglii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Paul Lewis - statystyki
Szczegółowe statystyki Paul Lewis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Morecambe FC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Paul Lewis
Paul Lewis vs. inni
Atak
Obrona
Podania Paul Lewis
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Paul Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Lewis wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Paul Lewis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Paul Lewis - transfery
W trakcie kariery Paul Lewis zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Morecambe FC 2024 – obecnie
-
Tranmere Rovers 2022 – 2024
-
Northampton Town 2021 – 2022
-
Tranmere Rovers 2020 – 2021
-
Cambridge United 2017 – 2020
-
Dover Athletic 2017 – 2017
-
Cambridge United 2017 – 2017
-
Macclesfield 2013 – 2017
-
Macclesfield Town U19 do 2013

Paul Lewis - forma
W ostatnich 5 meczach Paul Lewis zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Paul Lewis ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.10 — wynik powyżej średniej ligowej (0.14).
W ostatnich 10 meczach Paul Lewis ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.94 — wynik powyżej średniej ligowej (0.14).
W jakiej formie jest Paul Lewis?
Paul Lewis jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.10. Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Paul Lewis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Lewis rozegrał w barwach Morecambe FC w FA Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Paul Lewis - zarobki
Paul Lewis gra w Morecambe FC na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 147 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Paul Lewis w Morecambe FC (2024/25)
| Rocznie | 147 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 12 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 404 € |
Ile zarabia Paul Lewis?
Na podstawie kontraktu z Morecambe FC, Paul Lewis otrzymuje 147,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 12,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lewis w listopadzie 2026 to 2,8 tysiąca euro, a dziennie około 404 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Paul Lewis - kontuzje
W trakcie kariery Paul Lewis zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Paul Lewis
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 63 dni
04.09.26Morecambe FC opuszczone: 3 mecze
Czy Paul Lewis ma kontuzję?
Obecnie Paul Lewis ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Morecambe.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Paul Lewis - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Paul Lewis wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Paul Lewis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Paul Lewis?
Wycena Paul Lewis wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Paul Lewis wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 0 €.