Peter Pokorný jest piłkarzem występującym obecnie w Slovan Bratysława. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Peter Pokorny
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Peter Pokorny w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Peter Pokorny wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.24, a skuteczność strzałów to 16,7%. Peter Pokorny oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Peter Pokorny w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Peter Pokorny rozegrał w barwach Slovana Bratysława w Nike liga 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Słowacji. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 001 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Peter Pokorny
Pierwszy transfer Peter Pokorny w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Real Sociedad II za 2 miliony euro.
Czy Peter Pokorny ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Peter Pokorny nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Peter Pokorny to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 109 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Peter Pokorny?
Peter Pokorny ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Peter Pokorny?
Peter Pokorny najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Peter Pokorny?
Wycena 25-letniego Peter Pokorny według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Peter Pokorny?
Peter Pokorny urodził się 8 sierpnia 2001 w Trenčín na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Peter Pokorny – statystyki
Szczegółowe statystyki Peter Pokorny w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Slovan Bratysława oraz reprezentacja Słowacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Peter Pokorný vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Peter Pokorny w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Peter Pokorny wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.24, a skuteczność strzałów to 16,7%. Peter Pokorny oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Peter Pokorny – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Peter Pokorny w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Nike liga, 13. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Nike liga, 3. kolejka
|
0:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Nike liga, 12. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Nike liga, 11. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | 6.8 | |||
|
14 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
0:3 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Nike liga, 21. kolejka
|
1:1 | 8' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
0:4 | 8' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Peter Pokorny w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Peter Pokorny rozegrał w barwach Slovana Bratysława w Nike liga 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Słowacji. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 001 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Peter Pokorny – transfery
W trakcie kariery Peter Pokorny zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Slovan Bratysława 2025 – obecnie
-
Śląsk Wrocław 2023 – 2025
-
Real Sociedad II 2023 – 2023
-
Fehérvár FC 2022 – 2023
-
Real Sociedad II 2021 – 2022
-
Red Bull Salzburg 2021 – 2021
-
SKN St. Pölten 2020 – 2021
-
Red Bull Salzburg 2020 – 2020
-
FC Liefering 2019 – 2020
-
Red Bull Salzburg 2019 – 2019
-
FC Liefering 2018 – 2019
-
Red Bull Salzburg U18 2017 – 2018

-
AS Trencin Youth do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Peter Pokorny
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 08.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 25.08.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Peter Pokorny
Pierwszy transfer Peter Pokorny w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Salzburga do Real Sociedad II za 2 miliony euro.
Peter Pokorny – forma
W ostatnich 5 meczach Peter Pokorny zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Peter Pokorny i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Trenczyn
0
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Dukla Bańska Bystrzyca
2
Nike liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
AS Roma
4
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
VfB Stuttgart
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Skalica
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 21. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Mołdawia
0
Słowacja
4
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Wyspy Owcze
1
Słowacja
1
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Słowacja
2
Kazachstan
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Słowacja
2
Mołdawia
0
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Komarno
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zylina
3
Nike liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
6
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dunajska Streda
2
Slovan Bratysława
0
Nike liga, 7. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Dogryw.
|
NK Celje
1
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, play offy
|
120'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
NK Celje
1
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
5
Ruzomberok
0
Nike liga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Mjallby AIF
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Mjallby AIF
1
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
1
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Dukla Bańska Bystrzyca
0
Slovan Bratysława
4
Nike liga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lip
Koniec
|
FC Iberia 1999 (Saburtalo)
0
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Zemplin Michalovce
2
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
2
Nike liga, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dunajska Streda
0
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Spartak Trnava
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Zylina
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Spartak Trnava
2
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Podbrezova
0
Nike liga, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Ruzomberok
2
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 21. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Trenczyn
2
Nike liga, 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Dunajska Streda
0
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 19. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
BK Hacken
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zylina
2
Nike liga, 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Shkendija
2
Slovan Bratysława
0
Liga Konferencji, 5. runda
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Koszyce
2
Slovan Bratysława
0
Nike liga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Ruzomberok
2
Nike liga, 10. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Zemplin Michalovce
2
Nike liga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
2
Rayo Vallecano
1
Liga Konferencji, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Skalica
0
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 15. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Komarno
2
Nike liga, 14. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
KuPS
3
Slovan Bratysława
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Podbrezova
1
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 13. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Tatran Prešov
1
Nike liga, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Slovan Bratysława
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
Dunajska Streda
2
Nike liga, 8. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Zylina
3
Slovan Bratysława
3
Nike liga, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
FC Koszyce
2
Nike liga, 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Slovan Bratysława
2
Liga Europy, play offy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Zemplin Michalovce
1
Slovan Bratysława
1
Nike liga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
0
Young Boys Berno
1
Liga Europy, play offy
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Skalica
0
Nike liga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sie
Karne
|
Slovan Bratysława
(3)
1
Kairat Almaty
(4)
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kairat Almaty
1
Slovan Bratysława
0
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Zrinjski
2
Slovan Bratysława
2
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Tatran Prešov
2
Slovan Bratysława
2
Nike liga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Slovan Bratysława
4
Zrinjski
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Korona Kielce
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 22. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Radomiak Radom
1
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Piast Gliwice
3
PKO BP Ekstraklasa, 19. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Radomiak Radom
2
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Lechia Gdańsk
1
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Dogryw.
|
Śląsk Wrocław
1
Piast Gliwice
1
STS Puchar Polski, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Górnik Zabrze
1
PKO BP Ekstraklasa, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Zagłębie Lubin
3
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Raków Częstochowa
0
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Stal Mielec
1
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
GKS Katowice
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Cracovia
4
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Motor Lublin
2
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lech Poznań
1
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Pogoń Szczecin
5
Śląsk Wrocław
3
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Legia Warszawa
1
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
FC Sankt Gallen
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Widzew Łódź
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
Riga
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Riga
1
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Lechia Gdańsk
1
PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Radomiak Radom
0
PKO BP Ekstraklasa
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Śląsk Wrocław
4
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Ruch Chorzów
3
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Legia Warszawa
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Górnik Zabrze
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Puszcza Niepołomice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
3
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Stal Mielec
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Raków Częstochowa
1
PKO BP Ekstraklasa
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Cracovia
0
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
ŁKS Łódź
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Warta Poznań
0
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Śląsk Wrocław
0
STS Puchar Polski
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Jagiellonia Białystok
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Widzew Łódź
0
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Puskas Academy
2
Fehérvár FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Fehérvár FC
1
Mezokovesd-zsory
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Debreceni VSC
2
Fehérvár FC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Kisvarda FC
0
Fehérvár FC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Fehérvár FC
0
Ujpest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Fehérvár FC
2
Budapest Honved
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Paks
2
Fehérvár FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Zalaegerszegi TE
2
Fehérvár FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Fehérvár FC
1
Puskas Academy
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Fehérvár FC
1
Debreceni VSC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Słowacja
0
Chile
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Fehérvár FC
4
Kisvarda FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Fehérvár FC
2
Ferencvaros
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Budapest Honved
0
Fehérvár FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Fehérvár FC
1
Paks
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Vasas
2
Fehérvár FC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Fehérvár FC
0
Ujpest
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Debreceni VSC
1
Fehérvár FC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Kisvarda FC
3
Fehérvár FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
1.FC Koln
1
Fehérvár FC
2
Liga Konferencji
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Ferencvaros
4
Fehérvár FC
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Petrocub
1
Fehérvár FC
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Fehérvár FC
4
Budapest Honved
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Qabala
2
Fehérvár FC
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Fehérvár FC
4
Qabala
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huesca
3
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Lugo
1
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Amorebieta
1
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Hiszpania U-21
3
Słowacja U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Sociedad II
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Lugo
0
Real Sociedad II
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
SKN St. Pölten
0
TSV Hartberg
1
Bundesliga (Austria)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
2
SKN St. Pölten
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
SCR Altach
1
SKN St. Pölten
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
TSV Hartberg
3
SKN St. Pölten
3
Bundesliga (Austria)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
SKN St. Pölten
0
SCR Altach
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Red Bull Salzburg
4
SKN St. Pölten
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Lut
Koniec
|
WSG Tirol
0
SKN St. Pölten
1
Bundesliga (Austria)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
SV Ried
1
SKN St. Pölten
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
SKN St. Pölten
2
Admira Wacker Mödling
2
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
SKN St. Pölten
2
TSV Hartberg
2
Bundesliga (Austria)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
SCR Altach
0
SKN St. Pölten
4
Bundesliga (Austria)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Austria Wiedeń
1
SKN St. Pölten
1
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
LASK
4
SKN St. Pölten
0
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Francja U-21
1
Słowacja U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Słowacja U-21
2
Azerbejdżan U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Wolfsberger AC
2
SKN St. Pölten
4
Bundesliga (Austria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Admira Wacker Mödling
0
SKN St. Pölten
5
Bundesliga (Austria)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Cze
Koniec
|
FC Liefering
3
SV Kapfenberg
2
2. Liga (Austria)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Peter Pokorny 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Peter Pokorny 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Peter Pokorny?
Peter Pokorny jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.24). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Peter Pokorny – zarobki
Peter Pokorny gra w Slovan Bratysława na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 61 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Peter Pokorny w Slovan Bratysława (2024/25)
| Rocznie | 61 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 166 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Peter Pokorny w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
61 tys. € |
| 2023/24 |
|
58 tys. € |
| 2021/22 |
|
338 tys. € |
Peter Pokorny – kontuzje
W trakcie kariery Peter Pokorny zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Peter Pokorny
-
Uraz kolana
27.02.25 – 15.06.25 (109 dni)
Śląsk Wrocław opuszczone: 12 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.05.23 – 29.06.23 (47 dni)
Fehérvár FC opuszczone: 2 mecze
-
Uraz stopy
24.07.19 – 28.08.19 (36 dni)
FC Liefering opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.03.19 – 13.03.19 (8 dni)
FC Liefering opuszczone: 1 mecz
Czy Peter Pokorny ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Peter Pokorny nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Peter Pokorny to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 109 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Peter Pokorny – trofea
W trakcie kariery Peter Pokorny zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Peter Pokorny
Jakie trofea zdobył Peter Pokorny?
Peter Pokorny zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Slovanie Bratysława — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowacji — 1 raz.
Peter Pokorny – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Peter Pokorny wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Peter Pokorny na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Peter Pokorny
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | 25 |
|
2 mln € |
| 17.05.2026 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 18.12.2025 | 24 |
|
1 mln € |
| 18.09.2025 | 24 |
|
1 mln € |
| 05.06.2025 | 23 |
|
600 tys. € |
| 02.04.2025 | 23 |
|
750 tys. € |
| 08.12.2024 | 23 |
|
900 tys. € |
| 06.06.2024 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 28.12.2023 | 22 |
|
900 tys. € |
| 05.10.2023 | 22 |
|
700 tys. € |
| 06.06.2023 | 21 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2023 | 21 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 20 |
|
1 mln € |
| 26.12.2021 | 20 |
|
1 mln € |
| 01.06.2021 | 19 |
|
1 mln € |
| 20.12.2020 | 19 |
|
1 mln € |
| 30.07.2020 | 18 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 18 |
|
625 tys. € |
| 02.12.2019 | 18 |
|
700 tys. € |
| 31.05.2019 | 17 |
|
700 tys. € |
| 30.11.2018 | 17 |
|
300 tys. € |
| 01.07.2018 | 16 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Peter Pokorny?
Wycena Peter Pokorny wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Peter Pokorny wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.