Rajmund Tóth jest piłkarzem występującym obecnie w Konyaspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Rajmund Tóth
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
14:00
|
Samsunspor
1
Konyaspor
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Super Lig (Turcja), 11. kolejka | |||||||
|
30 Paź
18:00
|
Konyaspor
0
Galatasaray
4
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Super Lig (Turcja), 10. kolejka | |||||||
|
25 Paź
14:00
|
Konyaspor
2
Gençlerbirliği
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Super Lig (Turcja), 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Rajmund Tóth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rajmund Tóth wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.28, a skuteczność strzałów to 11,1%. Rajmund Tóth oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rajmund Tóth w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Rajmund Tóth rozegrał w barwach Konyasporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów, a w barwach Gyori ETO FC w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz, w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Węgrów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 986 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Rajmund Tóth
Pierwszy transfer Rajmund Tóth w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Gyori ETO FC do Konyasporu za 1,8 miliona euro.
Czy Rajmund Tóth ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Rajmund Tóth nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rajmund Tóth to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 5 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rajmund Tóth?
Rajmund Tóth ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Rajmund Tóth?
Rajmund Tóth najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Rajmund Tóth?
Wycena 22-letniego Rajmund Tóth według stanu na wrzesień 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rajmund Tóth?
Rajmund Tóth urodził się 9 kwietnia 2004 na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Rajmund Tóth - statystyki
Szczegółowe statystyki Rajmund Tóth w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Konyaspor oraz reprezentacja Węgrów. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Rajmund Tóth
Rajmund Tóth vs. inni
Atak
Obrona
Podania Rajmund Tóth
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Rajmund Tóth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rajmund Tóth wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.28, a skuteczność strzałów to 11,1%. Rajmund Tóth oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Rajmund Tóth - transfery
W trakcie kariery Rajmund Tóth zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Konyaspor 2026 – obecnie
-
Gyori ETO FC 2023 – 2026
-
ETO FC II 2021 – 2023

-
ETO FC U17 2020 – 2021

-
ETO FC Youth do 2020

Historia transferów Rajmund Tóth
Pierwszy transfer Rajmund Tóth w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Gyori ETO FC do Konyasporu za 1,8 miliona euro.
Rajmund Tóth - forma
W ostatnich 5 meczach Rajmund Tóth zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,06. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Rajmund Tóth ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.43, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.06 — wynik poniżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Rajmund Tóth 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.43, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Rajmund Tóth?
Rajmund Tóth jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.06 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.28). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Rajmund Tóth w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Rajmund Tóth rozegrał w barwach Konyasporu w Super Lig (Turcja) 10 meczów, a w barwach Gyori ETO FC w Lidze Konferencji UEFA 1 mecz, w Lidze Mistrzów 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Węgrów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 986 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Rajmund Tóth - kontuzje
W trakcie kariery Rajmund Tóth zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rajmund Tóth
-
Uraz o nieznanym charakterze
24.09.26 – 28.09.26 (5 dni)
Węgry opuszczone: 1 mecz
Czy Rajmund Tóth ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Rajmund Tóth nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rajmund Tóth to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 5 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rajmund Tóth - trofea
W trakcie kariery Rajmund Tóth zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Rajmund Tóth?
Rajmund Tóth zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Gyori ETO FC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Węgier — 1 raz.
Rajmund Tóth - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rajmund Tóth wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rajmund Tóth na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Rajmund Tóth?
Wycena Rajmund Tóth wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Rajmund Tóth wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.