Ramón Mierez
napastnik #13Ramón Mierez jest piłkarzem występującym obecnie w Al Nasr. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Ramón Mierez
OcenaProfil gry
Historia transferów Ramón Mierez
Pierwszy transfer Ramón Mierez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Tigre do Istry 1961 za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ramón Mierez było przejście z Osijeka do Al-Jazira w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Ile zarabia Ramón Mierez?
Na podstawie kontraktu z Al Nasr, Ramón Mierez otrzymuje 80 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 6,7 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mierez w sierpniu 2026 to 1,5 tysiąca dolarów, a dziennie około 219 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Ramón Mierez?
Ramón Mierez najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Ramón Mierez?
Wycena 29-letniego Ramón Mierez według stanu na maj 2026 wynosi 2,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ramón Mierez?
Ramón Mierez urodził się 13 maja 1997 w Resistencia (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Ramón Mierez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ramón Mierez. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ramón Mierez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05 2026 |
UAE League, 26. kolejka
|
2:2 | 63' | 0 | 0 | – | ||
| 11.05 2026 |
UAE League, 25. kolejka
|
2:1 | 59' | 0 | 0 | – | ||
| 06.05 2026 |
UAE League, 24. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | ||
| 24.04 2026 |
UAE League, 23. kolejka
|
3:2 | 71' | 1 | 0 | – | ||
| 11.04 2026 |
UAE League, 22. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 04.04 2026 |
UAE League, 21. kolejka
|
2:2 | 55' | 0 | 0 | |||
| 18.03 2026 |
UAE League, 20. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 11.03 2026 |
UAE League, 19. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 27.02 2026 |
UAE League, 18. kolejka
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – | ||
| 22.02 2026 |
UAE League, 17. kolejka
|
2:2 | 22' | 0 | 0 | – |
Ramón Mierez – transfery
W trakcie kariery Ramón Mierez zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Nasr 2025 – obecnie
-
Al-Jazira 2024 – 2025
-
Osijek 2021 – 2024
-
Deportivo Alaves 2021 – 2021
-
Osijek 2020 – 2021
-
Deportivo Alaves 2020 – 2020
-
Tenerife 2019 – 2020
-
Deportivo Alaves 2019 – 2019
-
Tigre 2019 – 2019
-
Istra 1961 2018 – 2019
-
Tigre 2016 – 2018
-
CA Tigre II do 2016

Historia transferów Ramón Mierez
Pierwszy transfer Ramón Mierez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Tigre do Istry 1961 za 250 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ramón Mierez było przejście z Osijeka do Al-Jazira w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 3 miliony euro.
Ramón Mierez – forma
W ostatnich 5 meczach Ramón Mierez zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Ramón Mierez – zarobki
Ramón Mierez gra w Al Nasr na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 80 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 |
|
80 tys. $ |
Ile zarabia Ramón Mierez?
Na podstawie kontraktu z Al Nasr, Ramón Mierez otrzymuje 80 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 6,7 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mierez w sierpniu 2026 to 1,5 tysiąca dolarów, a dziennie około 219 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Ramón Mierez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ramón Mierez wynosi obecnie 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ramón Mierez na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Ramón Mierez?
Wycena Ramón Mierez wynosi obecnie 2,8 mln €. W szczycie kariery Ramón Mierez wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.