Roberto Meraz jest piłkarzem występującym obecnie w Atlético San Luis. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Roberto Meraz
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Roberto Meraz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Roberto Meraz wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.94, a skuteczność strzałów to 0,0%. Roberto Meraz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Roberto Meraz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Roberto Meraz rozegrał w barwach Atlético San Luis w Lidze MX 11 meczów. Na boisku spędził łącznie 101 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Roberto Meraz?
Na podstawie kontraktu z Atlético San Luis, Roberto Meraz otrzymuje 223,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Meraz w październiku 2026 to 4,3 tysiąca euro, a dziennie około 613 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Czy Roberto Meraz ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Roberto Meraz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roberto Meraz to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 231 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Roberto Meraz?
Roberto Meraz najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Meraz?
Wycena 27-letniego Roberto Meraz według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Roberto Meraz?
Roberto Meraz urodził się 4 sierpnia 1999 w Culiacán w Meksyku. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Roberto Meraz – statystyki
Szczegółowe statystyki Roberto Meraz w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Atlético San Luis. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Roberto Meraz
Atak
Obrona
Podania Roberto Meraz
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Roberto Meraz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Roberto Meraz wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.94, a skuteczność strzałów to 0,0%. Roberto Meraz oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Roberto Meraz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Roberto Meraz w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Roberto Meraz
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
1:2 | 14' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
2:3 | 10' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2026 |
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
3:1 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2026 |
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
2:0 | 13' | 0 | 0 | ||||
| 06.09 2026 |
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 31.08 2026 |
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
1:3 | 16' | 0 | 0 | – | |||
| 24.08 2026 |
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 17.08 2026 |
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
3:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 01.08 2026 |
Liga MX (Meksyk), 3. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Liga MX (Meksyk), 2. kolejka
|
2:2 | 21' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Roberto Meraz w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Roberto Meraz rozegrał w barwach Atlético San Luis w Lidze MX 11 meczów. Na boisku spędził łącznie 101 minut. Średnio dawało to 9 minut gry na spotkanie.
Roberto Meraz – transfery
W trakcie kariery Roberto Meraz zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Atlético San Luis 2026 – obecnie
-
Mazatlán 2020 – 2026
-
Mazatlán 2018 – 2020
-
Club Atletico Morelia U20 2015 – 2018

-
Club Atletico Morelia U17 2014 – 2015

-
Club Atlético Morelia do 2014
Roberto Meraz – forma
W ostatnich 5 meczach Roberto Meraz zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,22. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Roberto Meraz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.22.
W ostatnich 10 meczach Roberto Meraz ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.20.
W jakiej formie jest Roberto Meraz?
Roberto Meraz jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.22 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.94). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Roberto Meraz – zarobki
Roberto Meraz gra w Atlético San Luis na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 224 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Roberto Meraz?
Na podstawie kontraktu z Atlético San Luis, Roberto Meraz otrzymuje 223,6 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 18,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Meraz w październiku 2026 to 4,3 tysiąca euro, a dziennie około 613 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Roberto Meraz – kontuzje
W trakcie kariery Roberto Meraz zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 53 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Roberto Meraz
-
Uraz
14.07.23 – 29.02.24 (231 dni)
Mazatlán opuszczone: 27 meczów
-
Uraz
26.05.19 – 31.12.19 (220 dni)
Mazatlán opuszczone: 26 meczów
Czy Roberto Meraz ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Roberto Meraz nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roberto Meraz to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 231 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Roberto Meraz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Roberto Meraz wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Roberto Meraz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Meraz?
Wycena Roberto Meraz wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Roberto Meraz wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.