Ruben Gonzalez Alves jest piłkarzem występującym obecnie w Cordoba CF. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ruben Gonzalez Alves
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ruben Gonzalez Alves w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben Gonzalez Alves wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.04, a skuteczność strzałów to 33,3%. Ruben Gonzalez Alves oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ruben Gonzalez Alves w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ruben Gonzalez Alves rozegrał w barwach Cordoby CF w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 915 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Ruben Gonzalez Alves?
Na podstawie kontraktu z Cordoba CF, Ruben Gonzalez Alves otrzymuje 370 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 30,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gonzalez Alves w listopadzie 2026 to 7,1 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Ruben Gonzalez Alves ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ruben Gonzalez Alves nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Gonzalez Alves to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ruben Gonzalez Alves?
Ruben Gonzalez Alves najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Gonzalez Alves?
Wycena 32-letniego Ruben Gonzalez Alves według stanu na marzec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ruben Gonzalez Alves?
Ruben Gonzalez Alves urodził się 7 września 1994 w Bilbao w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Ruben Gonzalez Alves – statystyki
Szczegółowe statystyki Ruben Gonzalez Alves w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cordoba CF. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ruben Gonzalez Alves vs. inni
Jakie statystyki ma Ruben Gonzalez Alves w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben Gonzalez Alves wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.04, a skuteczność strzałów to 33,3%. Ruben Gonzalez Alves oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ruben Gonzalez Alves – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ruben Gonzalez Alves w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
2:0 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Paź
Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
27 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ruben Gonzalez Alves w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ruben Gonzalez Alves rozegrał w barwach Cordoby CF w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 915 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Ruben Gonzalez Alves – transfery
W trakcie kariery Ruben Gonzalez Alves zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cordoba CF 2025 – obecnie
-
Tenerife 2025 – 2025
-
Cordoba CF 2025 – 2025
-
Tenerife 2024 – 2025
-
Racing Santander 2022 – 2024
-
Ibiza 2019 – 2022
-
Atlético Baleares 2018 – 2019
-
Barakaldo 2017 – 2018
-
Amorebieta 2015 – 2017
-
Santutxu FC 2013 – 2015

-
Santutxu FC U19 do 2013

Ruben Gonzalez Alves – forma
W ostatnich 5 meczach Ruben Gonzalez Alves zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ruben Gonzalez Alves 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Ruben Gonzalez Alves 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Ruben Gonzalez Alves?
Ruben Gonzalez Alves jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.04). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ruben Gonzalez Alves – zarobki
Ruben Gonzalez Alves gra w Cordoba CF na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 370 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ruben Gonzalez Alves w Cordoba CF (2025/26)
| Rocznie | 370 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 31 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Ruben Gonzalez Alves?
Na podstawie kontraktu z Cordoba CF, Ruben Gonzalez Alves otrzymuje 370 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 30,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Gonzalez Alves w listopadzie 2026 to 7,1 tysiąca euro, a dziennie około 1 tysiąc euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Ruben Gonzalez Alves – kontuzje
W trakcie kariery Ruben Gonzalez Alves zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ruben Gonzalez Alves
-
Uraz mięśnia
30.04.23 – 16.05.23 (17 dni)
Racing Santander opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
15.04.23 – 26.04.23 (12 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
Czy Ruben Gonzalez Alves ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ruben Gonzalez Alves nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Gonzalez Alves to uraz mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ruben Gonzalez Alves – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ruben Gonzalez Alves wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ruben Gonzalez Alves na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Gonzalez Alves?
Wycena Ruben Gonzalez Alves wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Ruben Gonzalez Alves wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.