Ruben Van Bommel jest piłkarzem występującym obecnie w PSV Eindhoven. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ruben van Bommel
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ruben van Bommel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben van Bommel wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 13,6%. Ruben van Bommel oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ruben van Bommel w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ruben van Bommel rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Holandii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 079 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ruben van Bommel
Pierwszy transfer Ruben van Bommel w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z AZ Alkmaar do PSV Eindhoven za 15,8 miliona euro.
Ile zarabia Ruben van Bommel?
Na podstawie kontraktu z PSV Eindhoven, Ruben van Bommel otrzymuje 780 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 65 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Bommel w listopadzie 2026 to 15 tysięcy euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Ruben van Bommel ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Ruben van Bommel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben van Bommel to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 299 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ruben van Bommel?
Ruben van Bommel ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Ruben van Bommel?
Ruben van Bommel najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Ruben van Bommel?
Wycena 22-letniego Ruben van Bommel według stanu na wrzesień 2026 wynosi 18 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 18 milionów euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ruben van Bommel?
Ruben van Bommel urodził się 3 sierpnia 2004 w Meerssen w Holandii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Ruben van Bommel – statystyki
Szczegółowe statystyki Ruben van Bommel w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział PSV Eindhoven oraz reprezentacja Holandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ruben van Bommel
Ruben Van Bommel vs. inni
Atak
Obrona
Podania Ruben van Bommel
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ruben van Bommel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ruben van Bommel wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.99, a skuteczność strzałów to 13,6%. Ruben van Bommel oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ruben van Bommel – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ruben van Bommel w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Ruben van Bommel
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
1:2 | 69' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
7:0 | 71' | 1 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:1 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
1:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
2:1 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
1:2 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
1:1 | 7' | 0 | 1 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
3:2 | 75' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Ruben van Bommel w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ruben van Bommel rozegrał w barwach PSV Eindhoven w Eredivisie 10 meczów, w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Holandii. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 079 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Ruben van Bommel – transfery
W trakcie kariery Ruben van Bommel zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 15,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
PSV Eindhoven 2025 – obecnie
-
AZ Alkmaar 2023 – 2025
-
MVV Maastricht 2022 – 2023
-
MVV Maastricht U18 2020 – 2022

-
Jong PSV 2013 – 2020
-
SV Meerssen Youth do 2013

Historia transferów Ruben van Bommel
Pierwszy transfer Ruben van Bommel w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z AZ Alkmaar do PSV Eindhoven za 15,8 miliona euro.
Ruben van Bommel – forma
W ostatnich 5 meczach Ruben van Bommel zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,76. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ruben van Bommel 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.51, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Ruben van Bommel 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.51, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Ruben van Bommel?
Ruben van Bommel jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.76 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.99). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ruben van Bommel – zarobki
Ruben van Bommel gra w PSV Eindhoven na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 780 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ruben van Bommel w PSV Eindhoven (2025/26)
| Rocznie | 780 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 65 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Ruben van Bommel?
Na podstawie kontraktu z PSV Eindhoven, Ruben van Bommel otrzymuje 780 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 65 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Bommel w listopadzie 2026 to 15 tysięcy euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Ruben van Bommel – kontuzje
W trakcie kariery Ruben van Bommel zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 65 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ruben van Bommel
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.10.26 – 23.10.26 (9 dni)
Holandia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
21.09.25 – 16.07.26 (299 dni)
PSV Eindhoven opuszczone: 39 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
16.01.25 – 28.03.25 (72 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 17 meczów
-
Uraz palca stopy
23.10.24 – 24.11.24 (33 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 6 meczów
-
Choroba
18.10.23 – 22.10.23 (5 dni)
AZ Alkmaar opuszczone: 1 mecz
Czy Ruben van Bommel ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Ruben van Bommel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben van Bommel to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 299 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ruben van Bommel – trofea
W trakcie kariery Ruben van Bommel zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ruben van Bommel?
Ruben van Bommel zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 1 raz.
Ruben van Bommel – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ruben van Bommel wynosi obecnie 18 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ruben van Bommel na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ruben van Bommel?
Wycena Ruben van Bommel wynosi obecnie 18 mln €. W szczycie kariery Ruben van Bommel wyceniano na 18 mln €, a najniżej na 125 tys. €.