Rui Mendes jest piłkarzem występującym obecnie w Telstar. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Rui Mendes
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Rui Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rui Mendes wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.31, a skuteczność strzałów to 8,3%. Rui Mendes oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Rui Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rui Mendes rozegrał w barwach Telstar w Eredivisie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 559 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Rui Mendes
Pierwszy transfer Rui Mendes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Emmen do Groningen za 300 tysięcy euro.
Czy Rui Mendes ma kontuzję?
Obecnie Rui Mendes ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Telstarze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rui Mendes to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 237 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Rui Mendes?
Rui Mendes ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Rui Mendes?
Rui Mendes najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Rui Mendes?
Wycena 26-letniego Rui Mendes według stanu na wrzesień 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Rui Mendes?
Rui Mendes urodził się 10 listopada 1999 w Gondar w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Rui Mendes – statystyki
Szczegółowe statystyki Rui Mendes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Telstar. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Rui Mendes vs. inni
Jakie statystyki ma Rui Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Rui Mendes wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.31, a skuteczność strzałów to 8,3%. Rui Mendes oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Rui Mendes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Rui Mendes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
23 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
3:2 | 23' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
2:2 | 59' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
1:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
0:0 | 75' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
1:0 | 82' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:2 | 60' | 0 | 0 | ||||
|
30 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
0:4 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
1:3 | 57' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
1:2 | 55' | 1 | 0 | – | |||
|
21 Maj
Koniec
|
Eredivisie, półfinał
|
2:0 | 13' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Rui Mendes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Rui Mendes rozegrał w barwach Telstar w Eredivisie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 559 minut. Średnio dawało to 62 minuty gry na spotkanie.
Rui Mendes – transfery
W trakcie kariery Rui Mendes zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Telstar 2026 – obecnie
-
Groningen 2024 – 2026
-
Emmen 2021 – 2024
-
Hoffenheim II 2018 – 2021
-
Arminia Bielefeld U19 2016 – 2018

-
Arminia Bielefeld U17 2015 – 2016

-
Viktoria Georgsmarienhütte U17 do 2015

Historia transferów Rui Mendes
Pierwszy transfer Rui Mendes w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Emmen do Groningen za 300 tysięcy euro.
Rui Mendes – forma
W ostatnich 5 meczach Rui Mendes zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,43. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Rui Mendes ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.43 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Rui Mendes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.49, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Rui Mendes?
Rui Mendes jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.43 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.31). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Rui Mendes – zarobki
Rui Mendes gra w Telstar na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 250 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Rui Mendes w Telstar (2025/26)
| Rocznie | 250 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 685 € |
Rui Mendes – kontuzje
W trakcie kariery Rui Mendes zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Rui Mendes
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 10 dni
23.10.26 (11 dni)
Telstar opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
15.10.26 – 21.10.26 (7 dni)
Telstar opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
23.01.23 – 16.09.23 (237 dni)
Emmen opuszczone: 25 meczów
-
Stłuczenie
25.08.21 – 08.09.21 (15 dni)
Emmen opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.12.20 – 31.12.20 (23 dni)
Hoffenheim II opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
08.08.19 – 25.08.19 (18 dni)
Hoffenheim II opuszczone: 4 mecze
Czy Rui Mendes ma kontuzję?
Obecnie Rui Mendes ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Telstarze.
Najpoważniejszy uraz w karierze Rui Mendes to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 237 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Rui Mendes – trofea
W trakcie kariery Rui Mendes zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Rui Mendes?
Rui Mendes zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Emmen — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii — 1 raz.
Rui Mendes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Rui Mendes wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Rui Mendes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Rui Mendes?
Wycena Rui Mendes wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Rui Mendes wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.