Said Bakari jest piłkarzem występującym obecnie w FC Villefranche Beaujolais. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Said Bakari
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Said Bakari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Said Bakari wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Said Bakari oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Said Bakari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Said Bakari rozegrał w barwach Villefranche w Championnat National 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 86 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Czy Said Bakari ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Said Bakari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Said Bakari to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Said Bakari?
Said Bakari najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Said Bakari?
Wycena 32-letniego Said Bakari według stanu na październik 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Said Bakari?
Said Bakari urodził się 22 września 1994 w La Courneuve we Francji, ma narodowość komoryjską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Said Bakari – statystyki
Szczegółowe statystyki Said Bakari w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Villefranche Beaujolais oraz reprezentacja Komorów. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Said Bakari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Said Bakari wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Said Bakari oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Said Bakari – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Said Bakari w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
1:1 | 86' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
Eredivisie, 34. kolejka
|
2:3 | 45' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
22 Kwi
Koniec
|
Eredivisie, 31. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Eredivisie, 30. kolejka
|
0:2 | 9' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
21 Mar
Koniec
|
Eredivisie, 28. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Mar
Koniec
|
Eredivisie, 26. kolejka
|
1:1 | 10' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
28 Lut
Koniec
|
Eredivisie, 25. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Lut
Koniec
|
Eredivisie, 24. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Lut
Koniec
|
Eredivisie, 23. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Lut
Koniec
|
Eredivisie, 22. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Said Bakari w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Said Bakari rozegrał w barwach Villefranche w Championnat National 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 86 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Said Bakari – transfery
W trakcie kariery Said Bakari zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Villefranche Beaujolais 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
Sparta Rotterdam 2023 – 2026
-
RKC Waalwijk 2017 – 2023
-
Union Royale Namur 2016 – 2017

-
ES Bonchamp-lès-Laval 2015 – 2016

-
KFC Turnhout 2013 – 2015

-
US Chantilly U19 2012 – 2013

-
Red Star FC U19 2011 – 2012

-
Paris Saint Germain U17 2010 – 2011

-
FC Bourget Jugend do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Said Bakari
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 20.10.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Said Bakari – forma
W ostatnich 5 meczach Said Bakari zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,86. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Said Bakari i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
US Orléans
1
FC Villefranche Beaujolais
1
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Excelsior Rotterdam
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Telstar
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 30. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
FC Volendam
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Groningen
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Utrecht
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie, 19. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
FC Volendam
2
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Komory
0
Mali
0
Puchar Narodów Afryki
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Maroko
2
Komory
0
Puchar Narodów Afryki
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Heerenveen
3
Eredivisie, 16. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
5
Groningen
2
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Telstar
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Groningen
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Ajax
3
Eredivisie, 8. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Heracles Almelo
3
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Twente
5
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie, 4. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Utrecht
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Almere City
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Twente
2
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Ajax
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Heerenveen
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Groningen
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Ajax
2
Eredivisie, 17. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
NAC Breda
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Gambia
1
Komory
2
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Groningen
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Utrecht
4
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Heerenveen
2
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Almere City
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
57'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Komory
1
Tunezja
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Twente
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Utrecht
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Utrecht
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Vitesse
1
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Twente
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
FC Volendam
1
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Almere City
2
Eredivisie
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Ijsselmeervogels
0
Sparta Rotterdam
2
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Heerenveen
1
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Cambuur
4
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Utrecht
2
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
40'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
RKC Waalwijk
4
Eredivisie
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Emmen
0
Eredivisie
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
6
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Twente
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
De Treffers
2
RKC Waalwijk
0
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tunezja
1
Komory
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
5
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Emmen
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
Komory
2
Lesotho
0
Puchar Narodów Afryki
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
RKC Waalwijk
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
PEC Zwolle
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Kamerun
2
Komory
1
Puchar Narodów Afryki
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Maroko
2
Komory
0
Puchar Narodów Afryki
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Twente
2
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Ajax
5
Eredivisie
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Groningen
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Cambuur
1
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Willem II Tilburg
0
Puchar Holandii
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Twente
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
VVV Venlo
3
RKC Waalwijk
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Emmen
3
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
PSV Eindhoven
4
Eredivisie
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Groningen
2
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
VVV Venlo
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Heracles Almelo
0
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Utrecht
3
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Ajax
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Heracles Almelo
4
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sty
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
VVV Venlo
2
Eredivisie
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Twente
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Utrecht
0
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
93'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Groningen
3
RKC Waalwijk
0
Eredivisie
|
48'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Twente
3
RKC Waalwijk
3
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
11 Sie
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
48'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Said Bakari ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.86.
W ostatnich 10 meczach Said Bakari ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.11.
W jakiej formie jest Said Bakari?
Said Bakari jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.86. Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Said Bakari – zarobki
Said Bakari gra w FC Villefranche Beaujolais na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Said Bakari w FC Villefranche Beaujolais (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Said Bakari w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
320 tys. € |
| 2024/25 |
|
320 tys. € |
| 2023/24 |
|
260 tys. € |
| 2022/23 |
|
40 tys. € |
| 2021/22 |
|
40 tys. € |
| 2020/21 |
|
40 tys. € |
| 2019/20 |
|
40 tys. € |
Said Bakari – kontuzje
W trakcie kariery Said Bakari zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Said Bakari
- Uraz głowy 10.01.25 – 13.01.25 (4 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.09.22 – 23.09.22 (10 dni)
RKC Waalwijk opuszczone: 1 mecz
Czy Said Bakari ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Said Bakari nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Said Bakari to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Said Bakari – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Said Bakari wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Said Bakari na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Said Bakari
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 32 | 250 tys. € | |
| 27.05.2026 | 31 |
|
300 tys. € |
| 01.12.2025 | 31 |
|
400 tys. € |
| 01.10.2025 | 31 |
|
500 tys. € |
| 27.05.2025 | 30 |
|
650 tys. € |
| 16.12.2024 | 30 |
|
650 tys. € |
| 30.05.2024 | 29 |
|
800 tys. € |
| 14.12.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 16.10.2023 | 29 |
|
650 tys. € |
| 22.06.2023 | 28 |
|
450 tys. € |
| 10.11.2022 | 28 |
|
400 tys. € |
| 07.06.2022 | 27 |
|
550 tys. € |
| 04.01.2022 | 27 |
|
500 tys. € |
| 18.05.2021 | 26 |
|
500 tys. € |
| 08.03.2021 | 26 |
|
450 tys. € |
| 05.01.2021 | 26 |
|
350 tys. € |
| 13.10.2020 | 26 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
300 tys. € |
| 11.03.2020 | 25 |
|
350 tys. € |
| 17.12.2019 | 25 |
|
250 tys. € |
| 02.07.2019 | 24 |
|
75 tys. € |
| 20.01.2019 | 24 |
|
75 tys. € |
| 28.06.2018 | 23 |
|
75 tys. € |
| 28.02.2018 | 23 |
|
100 tys. € |
| 30.06.2017 | 22 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Said Bakari?
Wycena Said Bakari wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Said Bakari wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.