Semih Sahin jest piłkarzem występującym obecnie w FC Kaiserslautern. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Semih Sahin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Semih Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Semih Sahin wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 7,7%. Semih Sahin oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Semih Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Semih Sahin rozegrał w barwach FC Kaiserslautern w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 986 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Semih Sahin
Pierwszy transfer Semih Sahin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z SV Elversberg do FC Kaiserslautern za 1,5 miliona euro.
Ile zarabia Semih Sahin?
Na podstawie kontraktu z FC Kaiserslautern, Semih Sahin otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sahin w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro.
Czy Semih Sahin ma kontuzję?
Obecnie Semih Sahin ma uraz — choroba — i pauzuje w FC Kaiserslautern.
Najpoważniejszy uraz w karierze Semih Sahin to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 99 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Semih Sahin?
Semih Sahin ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Saary — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z SV Elversberg — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Semih Sahin?
Semih Sahin najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Semih Sahin?
Wycena 26-letniego Semih Sahin według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,2 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Semih Sahin?
Semih Sahin urodził się 22 grudnia 1999 w Mannheim w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Semih Sahin – statystyki
Szczegółowe statystyki Semih Sahin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Kaiserslautern. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Semih Sahin vs. inni
Jakie statystyki ma Semih Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Semih Sahin wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 7,7%. Semih Sahin oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Semih Sahin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Semih Sahin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
0:2 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 2 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
21 Sie
Dogryw.
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:1 | 120' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
0:0 | 84' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Semih Sahin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Semih Sahin rozegrał w barwach FC Kaiserslautern w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 986 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Semih Sahin – transfery
W trakcie kariery Semih Sahin zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Kaiserslautern 2025 – obecnie
-
SV Elversberg 2021 – 2025
-
Hoffenheim II 2019 – 2021
-
Astoria Walldorf 2018 – 2019

-
FC Astoria Walldorf II 2018 – 2018

-
Waldhof Mannheim U19 2016 – 2018

-
SV Waldhof Mannheim U17 2014 – 2016

-
SV Waldhof Mannheim Youth 2010 – 2014

-
VfL Neckarau Youth 2009 – 2010

-
VfR Mannheim Jugend do 2009

Historia transferów Semih Sahin
Pierwszy transfer Semih Sahin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z SV Elversberg do FC Kaiserslautern za 1,5 miliona euro.
Semih Sahin – forma
W ostatnich 5 meczach Semih Sahin zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Semih Sahin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Semih Sahin 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Semih Sahin?
Semih Sahin jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.86). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Semih Sahin – zarobki
Semih Sahin gra w FC Kaiserslautern na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 750 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Semih Sahin w FC Kaiserslautern (2025/26)
| Rocznie | 750 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 63 tys. € |
| Tygodniowo | 14 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Semih Sahin?
Na podstawie kontraktu z FC Kaiserslautern, Semih Sahin otrzymuje 750 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 62,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sahin w listopadzie 2026 to 14,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,1 tysiąca euro.
Semih Sahin – kontuzje
W trakcie kariery Semih Sahin zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Semih Sahin
-
Choroba
pauzuje od 3 dni
30.10.26 (3 dni)
FC Kaiserslautern opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.05.26 – 17.05.26 (8 dni)
FC Kaiserslautern opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
05.02.25 – 12.02.25 (8 dni)
SV Elversberg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
05.10.24 – 11.01.25 (99 dni)
SV Elversberg opuszczone: 10 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.09.24 – 18.09.24 (8 dni)
SV Elversberg opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
09.03.24 – 30.03.24 (22 dni)
SV Elversberg opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
01.03.24 – 03.03.24 (3 dni)
SV Elversberg opuszczone: 1 mecz
- Uraz kostki 24.09.23 – 27.09.23 (4 dni)
-
Uraz
27.12.22 – 04.02.23 (40 dni)
SV Elversberg opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
13.10.20 – 31.10.20 (19 dni)
Hoffenheim II opuszczone: 4 mecze
Czy Semih Sahin ma kontuzję?
Obecnie Semih Sahin ma uraz — choroba — i pauzuje w FC Kaiserslautern.
Najpoważniejszy uraz w karierze Semih Sahin to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 99 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Semih Sahin – trofea
W trakcie kariery Semih Sahin zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Semih Sahin?
Semih Sahin zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w SV Elversberg — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Saary — 2 razy.
Semih Sahin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Semih Sahin wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Semih Sahin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Semih Sahin?
Wycena Semih Sahin wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Semih Sahin wyceniano na 2,2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.