Sergey Eremenko
pomocnik #14Sergey Eremenko jest piłkarzem występującym obecnie w Gnistan. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Sergey Eremenko
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Sergey Eremenko w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sergey Eremenko wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 8,3%. Sergey Eremenko oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergey Eremenko w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sergey Eremenko rozegrał w barwach Gnistan w Veikkausliiga (Finlandia) 16 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 745 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sergey Eremenko
Pierwszy transfer Sergey Eremenko w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Basel U21 do FK Spartaks za 80 tysięcy euro.
Ile zarabia Sergey Eremenko?
Na podstawie kontraktu z Gnistan, Sergey Eremenko otrzymuje 69,8 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Eremenko w lipcu 2026 to 1,3 tysiąca dolarów, a dziennie około 191 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Na jakiej pozycji gra Sergey Eremenko?
Sergey Eremenko najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Sergey Eremenko?
Wycena 27-letniego Sergey Eremenko według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Sergey Eremenko?
Sergey Eremenko urodził się 6 stycznia 1999 w Rostov-na-Donu (Finlandia). Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Sergey Eremenko – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergey Eremenko w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gnistan. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sergey Eremenko
Sergey Eremenko vs. inni
Atak
Obrona
Podania Sergey Eremenko
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sergey Eremenko w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sergey Eremenko wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.42, a skuteczność strzałów to 8,3%. Sergey Eremenko oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Sergey Eremenko – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergey Eremenko w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Sergey Eremenko
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 17. kolejka
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 18.07 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 16. kolejka
|
0:2 | 9' | 0 | 0 | – | ||
| 11.07 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 15. kolejka
|
4:2 | 13' | 0 | 0 | – | ||
| 04.07 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 14. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 27.06 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 13. kolejka
|
1:1 | 6' | 0 | 0 | – | ||
| 23.06 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 12. kolejka
|
1:1 | 85' | 0 | 0 | – | ||
| 17.06 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 13.06 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 10. kolejka
|
0:3 | 28' | 0 | 0 | – | ||
| 30.05 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 9. kolejka
|
3:2 | 22' | 0 | 0 | – | ||
| 23.05 2026 |
Veikkausliiga (Finlandia), 8. kolejka
|
2:0 | 58' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Sergey Eremenko w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sergey Eremenko rozegrał w barwach Gnistan w Veikkausliiga (Finlandia) 16 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 745 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Sergey Eremenko – transfery
W trakcie kariery Sergey Eremenko zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 80 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Gnistan 2025 – obecnie
-
FF Jaro 2023 – 2025
-
FK Spartaks 2022 – 2023

-
HIFK Elsinki 2022 – 2022
-
FK Spartaks 2021 – 2022

-
AC Oulu 2021 – 2021
-
FK Spartaks 2021 – 2021

-
FC Orenburg 2020 – 2021
-
FK Spartaks 2019 – 2020

-
SJK 2019 – 2019
-
FK Spartaks 2018 – 2019

-
Spartak 2 Moscow 2018 – 2018

-
FK Spartaks 2018 – 2018

-
Basel U21 2017 – 2018

-
Basel U18 2016 – 2017

-
FF Jaro 2014 – 2016
-
FF Jaro U19 do 2014

Historia transferów Sergey Eremenko
Pierwszy transfer Sergey Eremenko w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Basel U21 do FK Spartaks za 80 tysięcy euro.
Sergey Eremenko – forma
W ostatnich 5 meczach Sergey Eremenko zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Sergey Eremenko – zarobki
Sergey Eremenko gra w Gnistan na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 70 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
70 tys. $ |
| 2025 |
|
51 tys. $ |
Ile zarabia Sergey Eremenko?
Na podstawie kontraktu z Gnistan, Sergey Eremenko otrzymuje 69,8 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Eremenko w lipcu 2026 to 1,3 tysiąca dolarów, a dziennie około 191 dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Sergey Eremenko – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergey Eremenko wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergey Eremenko na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Sergey Eremenko?
Wycena Sergey Eremenko wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Sergey Eremenko wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 0 €.