Sergiu Hanca jest piłkarzem występującym obecnie w Petrolul Ploiesti. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sergiu Hanca
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Sergiu Hanca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergiu Hanca wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sergiu Hanca oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergiu Hanca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergiu Hanca rozegrał w barwach Petrolul Ploiesti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 915 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sergiu Hanca
Pierwszy transfer Sergiu Hanca w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Dinamo Bucuresti do Cracovii za 60 tysięcy euro.
Czy Sergiu Hanca ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Sergiu Hanca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sergiu Hanca to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 66 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Sergiu Hanca?
Sergiu Hanca ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Cracovią — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Sergiu Hanca?
Sergiu Hanca najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Sergiu Hanca?
Wycena 34-letniego Sergiu Hanca według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergiu Hanca?
Sergiu Hanca urodził się 4 kwietnia 1992 w Târgu Mureș w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Sergiu Hanca – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergiu Hanca w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Petrolul Ploiesti oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sergiu Hanca vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Sergiu Hanca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergiu Hanca wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.66, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sergiu Hanca oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Sergiu Hanca – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergiu Hanca w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
1:1 | 64' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
1:3 | 57' | 0 | 1 | – | 7.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:1 | 85' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
3:1 | 63' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
21 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
2:2 | 67' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
2:0 | 54' | 0 | 0 | 6.8 | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:3 | 81' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
21 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
0:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
1:2 | 81' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Sergiu Hanca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sergiu Hanca rozegrał w barwach Petrolul Ploiesti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 915 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Sergiu Hanca – transfery
W trakcie kariery Sergiu Hanca zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 60 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Petrolul Ploiesti 2023 – obecnie
-
Universitatea Craiova 2022 – 2023
-
Cracovia 2019 – 2022
-
Dinamo Bucuresti 2016 – 2019
-
AS Ardealul Tg. Mures (- 2018) 2012 – 2016

-
FC Bihor Oradea (- 2016) 2012 – 2012

-
FC Snagov (- 2012) 2009 – 2012

-
ASA 2013 Targu Mures U19 (- 2018) do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Sergiu Hanca
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 11.01.2019 |
|
60 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 06.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 14.08.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.04.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Sergiu Hanca
Pierwszy transfer Sergiu Hanca w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Dinamo Bucuresti do Cracovii za 60 tysięcy euro.
Sergiu Hanca – forma
W ostatnich 5 meczach Sergiu Hanca zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,80. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Sergiu Hanca i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FCSB
2
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Corvinul Hunedoara
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Voluntari
1
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Oţelul
5
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
FCSB
3
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Metaloglobus
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sănătatea Cluj
1
Petrolul Ploiesti
3
Puchar Rumunii, 3. runda
|
–
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Cluj
1
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Uta Arad
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
4
Metaloglobus
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
FCSB
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Uta Arad
1
Petrolul Ploiesti
1
Puchar Rumunii, 1. runda
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Csikszereda
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Dinamo Bucuresti
3
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Uta Arad
2
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Metaloglobus
0
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Oţelul
0
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Politehnica Iasi
0
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Uta Arad
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Unirea Slobozia
0
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Politehnica Iasi
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
99'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Petrolul Ploiesti
0
Puchar Rumunii, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Universitatea Cluj
4
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
2
Puchar Rumunii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Rapid
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Uta Arad
3
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
4
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Sie
Dogryw.
|
Dumbrăviţa
(4)
1
Petrolul Ploiesti
(5)
1
Puchar Rumunii, play offy
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
SCM Gloria Buzău
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Politehnica Iasi
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
AFC Hermannstadt
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Uta Arad
1
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
60'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Politehnica Iasi
0
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
![]()
ACS Progresul Pecica
1
Petrolul Ploiesti
2
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
4
U Craiova 1948
3
Rumuńska Liga I
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FCSB
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
![]()
CS Ocna Mures
1
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
2
Puchar Rumunii
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Karne
|
Hapoel Beer Sheva
(4)
1
Universitatea Craiova
(3)
1
Liga Konferencji
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
U Craiova 1948
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 5.7 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Górnik Zabrze
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Rumunia
0
Czarnogóra
3
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Cze
Koniec
|
Rumunia
1
Finlandia
0
Liga Narodów UEFA
|
36'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Czarnogóra
2
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Cracovia
3
Wisła Płock
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Górnik Zabrze
3
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
71'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Cracovia
0
Górnik Łęczna
2
PKO BP Ekstraklasa
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Cracovia
1
Legia Warszawa
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Wisła Płock
2
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Cracovia
1
Raków Częstochowa
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Cracovia
4
PKO BP Ekstraklasa
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Wrz
Karne
|
ŁKS Łódź
(3)
0
Cracovia
(1)
0
STS Puchar Polski
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Bruk-Bet Termalica
1
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Lechia Gdańsk
3
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Cracovia
1
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Górnik Łęczna
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Cracovia
0
Warta Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Wisła Kraków
0
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Stal Mielec
0
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Cracovia
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Warta Poznań
0
Cracovia
1
STS Puchar Polski
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Warta Poznań
1
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Cracovia
1
Wisła Kraków
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Wisła Płock
0
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
64'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Norwegia
4
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cracovia
2
Raków Częstochowa
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Rumunia
1
Irlandia Północna
1
Liga Narodów UEFA
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Malmo
2
Cracovia
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lip
Koniec
|
Legia Warszawa
2
Cracovia
0
PKO BP Ekstraklasa
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Cracovia
1
Wisła Płock
1
PKO BP Ekstraklasa
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Sergiu Hanca ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.80.
W ostatnich 10 meczach Sergiu Hanca ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65.
W jakiej formie jest Sergiu Hanca?
Sergiu Hanca jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.80 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.66). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Sergiu Hanca – kontuzje
W trakcie kariery Sergiu Hanca zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sergiu Hanca
-
Uraz kostki
28.10.23 – 01.01.24 (66 dni)
Petrolul Ploiesti opuszczone: 9 meczów
Czy Sergiu Hanca ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Sergiu Hanca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sergiu Hanca to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 66 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sergiu Hanca – trofea
W trakcie kariery Sergiu Hanca zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Sergiu Hanca
Jakie trofea zdobył Sergiu Hanca?
Sergiu Hanca zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Cracovii — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Polski — 1 raz.
Sergiu Hanca – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergiu Hanca wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergiu Hanca na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sergiu Hanca
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 34 |
|
100 tys. € |
| 18.12.2025 | 33 |
|
150 tys. € |
| 09.06.2025 | 33 |
|
300 tys. € |
| 18.12.2024 | 32 |
|
350 tys. € |
| 12.09.2024 | 32 |
|
350 tys. € |
| 04.06.2024 | 32 |
|
300 tys. € |
| 21.12.2023 | 31 |
|
400 tys. € |
| 14.06.2023 | 31 |
|
500 tys. € |
| 14.03.2023 | 30 |
|
650 tys. € |
| 20.12.2022 | 30 |
|
850 tys. € |
| 13.06.2022 | 30 |
|
1 mln € |
| 30.12.2021 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 14.10.2021 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 20.05.2021 | 29 |
|
1 mln € |
| 18.01.2021 | 28 |
|
1 mln € |
| 17.08.2020 | 28 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
600 tys. € |
| 14.01.2020 | 27 |
|
750 tys. € |
| 28.06.2019 | 27 |
|
600 tys. € |
| 24.01.2019 | 26 |
|
750 tys. € |
| 22.12.2018 | 26 |
|
750 tys. € |
| 13.06.2018 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 26.12.2017 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 16.06.2017 | 25 |
|
2 mln € |
| 20.12.2016 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 31.05.2016 | 24 |
|
700 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sergiu Hanca?
Wycena Sergiu Hanca wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Sergiu Hanca wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.